Oliver: Kocúr, ktorý zachránil Vianoce

Oliver: Kocúr, ktorý zachránil Vianoce https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431240/bmid_oliver-kocur-ktory-zachranil-vianoc-FEP-431240.jpg 5 110 45

PRÍBEH MALÉHO KOCÚRA S VEĽKÝM SRDCOM Kocúrik Oliver len výnimočne opúšťa svoj bezpečný domov v hostinci Horáreň. No keď hostinec zničí požiar, zostane bez strechy nad hlavou. Oliverov život sa dramaticky zmení. Vo svojej blízkosti však nájde veľa láskavých ľudí, ktorí sa oňho postarajú. Znovu sa naučí dôverovať a svojím jedinečným spôsobom ovplyvňuje celé okolie. Po zoznámení sa s chorou Caroline, ktorej chýbajú kamaráti, si uvedomí, že ich dedina potrebuje vianočný zázrak...... celý text

Literatura světová Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

Oliver: The Cat Who Saved Christmas , 2015

Lka
13.11.2019 5 z 5

Krásná kniha, která pohladí po duši. Hlavně teď v období před vánocemi. Tuto knihu vřele doporučuji všem, nejen dětem, ale i dospělým.

Kiwi328
06.03.2019 5 z 5

Knihu jsem si objednal z katalogu a čekal jsem něco hodně dobrého.
Bylo to lepší než hodně dobré. Když se na to podíváme tak je možné že kočky(a kocouři) to vidí přesně jako v knize.
V knize je i trochu srandy takže nic nechybí- trochu té srandy, happy end a perfektně vymyšlený příběh. Proto ode mě získává tato kniha poctivě vydřených
5 hvězdiček.

Jirulka
28.01.2019 5 z 5

Příběh, který pohladí po duši. Sice určené pro děti, ale i mě se to jako dospělákovi moc líbilo :)

Irsaf
23.12.2018 5 z 5

Krásný příběh...

SuzukiZ
10.11.2018

Milá pohodová knížka s happy endem :)

Hebrey
07.11.2018 4 z 5

Krásný, poutavý příběh, se zajímavou myšlenkou, psaný z pohledu kocoura. Kniha je sice určená spíše dětem, ale myslím, že ani dospělý čtenář se při ní nemusí nudit. Co mě donutilo hodnotit jen čtyřmi hvězdami, bylo až přespřílišné zmiňování a vychvalování kočičí kastrace. Chápu, že je to téma dnešní doby, že je to věc, která je (pro nás lidi - názor koček si netroufám odhadovat) dobrá a snad i nutná, a snad je i dobré o ní veřejnost poučit, ale natáhnout to přes půlku děje dětské knížky, mi přijde ujeté.

ivana02
24.10.2018 5 z 5

Ano, vím moc dobře, že knížka je pro děti, no a co? :-) Četla jsem jí pod záminkou, že potřebuji něco do Čtenářské výzvy - kniha s vánoční tématikou. Od začátku víte, jak se budou jednotlivé události vyvíjet a jak dopadnou, přesto knihu budete dál číst. Je totiž příjemné, číst milou knihu, kde vše dobře dopadne.

MaxMervartová
19.07.2018 5 z 5

Úžasný příběh! Moc hezky se to četlo.

Barki
09.07.2018 5 z 5

Líbil se mi, byl to moc krásný příběh.

čertina
01.07.2018 5 z 5

Úplně nejlepší knížka pro milovníky koček.

VAnna
06.04.2018 5 z 5

Kniha je napsaná poutavým způsobem.

Madi
09.03.2018 3 z 5

Fajn oddychovka. Nemusíte u toho moc přemýšlet od začátku je jasné, že to skončí happyendem.

kuky921
03.03.2018 4 z 5

Velmi příjemná oddechová knížka, ke které jsem se dostala kvůli výzvě. Zrzavé kočičí pokolení je prostě nej....

vodopad152
20.02.2018 4 z 5

Knihu jsem měla za povinnou četbu a přiznávám , že bych si ji sama asi nevybrala. Kniha pro mě byla už moc dětinská, ale pro 9 leté děti to musí být fakt dobrá knížka.

fajka
14.01.2018 5 z 5

Oliver Kocour, který zachránil Vánoce je úžasná kniha. Skoro každý večer jsem neodolala a četla jsem si. Oliver byl vážně výjimečný kocour. Skoro každému by dokázal pomoct i kdyby ne, snažil by se. Doporučuji!!!!!!

Meggie1
12.12.2017 4 z 5

Knížka, která pohladí na duši nejen v období před Vánocemi a nejen milovníky koček. Moje kočičí přítelkyně Meggie a Cindy i já rozhodně doporučujeme!

kalinka99
28.11.2017 5 z 5

Je zvláštní jak mi ten kocourek přirostl k srdci. Milá oddechová knížka, která zahřeje na srdíčku.

Luccy24
02.10.2017 5 z 5

Nádherná knížka, milá, příjemná, krásně se čte, kocourek mi vždycky dokázal zvednout náladu. Je to příběh, po jehož přečtení ve Vás zůstane takový hřejivý pocit. Rozhodně doporučuji.:)

lenkakebulka
14.09.2017 5 z 5

Fantastická knížka nejen pro děti, těšily jsme se s dcerou na každý večer, kdy se ke knížce budeme moci vrátit :-)

Kočičídívka10
21.07.2017 5 z 5

Milý příběh o kocourkovi. Moc se mi líbil, dostala jsem ho k vánocům.