Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321659/bmid_oliver-kocour-ktery-zachranil-vanoc-kVD-321659.jpg 5 110 45

Kocourek Oliver jen výjimečně opouští svůj domov v hostinci Myslivna. Když ale hospodu zničí požár, zůstane bez střechy nad hlavou. Přátelskému kocourkovi se naštěstí podaří brzy najít ve vesnici nový domov. Pak se však seznámí s nemocnou holčičkou Karolinou, která nemá žádné kamarády. Oliver si vzpomene na to, jak lidé pomohli jemu, a rozhodne se, že je nejvyšší čas na to, aby vesnice, ve které bydlí, zažila pravý vánoční zázrak…... celý text

Literatura světová , Příroda, zvířata , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Oliver: The Cat Who Saved Christmas , 2015

Lka
13.11.2019 5 z 5

Krásná kniha, která pohladí po duši. Hlavně teď v období před vánocemi. Tuto knihu vřele doporučuji všem, nejen dětem, ale i dospělým.

Kiwi328
06.03.2019 5 z 5

Knihu jsem si objednal z katalogu a čekal jsem něco hodně dobrého.
Bylo to lepší než hodně dobré. Když se na to podíváme tak je možné že kočky(a kocouři) to vidí přesně jako v knize.
V knize je i trochu srandy takže nic nechybí- trochu té srandy, happy end a perfektně vymyšlený příběh. Proto ode mě získává tato kniha poctivě vydřených
5 hvězdiček.

Jirulka
28.01.2019 5 z 5

Příběh, který pohladí po duši. Sice určené pro děti, ale i mě se to jako dospělákovi moc líbilo :)

Irsaf
23.12.2018 5 z 5

Krásný příběh...

SuzukiZ
10.11.2018

Milá pohodová knížka s happy endem :)

Hebrey
07.11.2018 4 z 5

Krásný, poutavý příběh, se zajímavou myšlenkou, psaný z pohledu kocoura. Kniha je sice určená spíše dětem, ale myslím, že ani dospělý čtenář se při ní nemusí nudit. Co mě donutilo hodnotit jen čtyřmi hvězdami, bylo až přespřílišné zmiňování a vychvalování kočičí kastrace. Chápu, že je to téma dnešní doby, že je to věc, která je (pro nás lidi - názor koček si netroufám odhadovat) dobrá a snad i nutná, a snad je i dobré o ní veřejnost poučit, ale natáhnout to přes půlku děje dětské knížky, mi přijde ujeté.

ivana02
24.10.2018 5 z 5

Ano, vím moc dobře, že knížka je pro děti, no a co? :-) Četla jsem jí pod záminkou, že potřebuji něco do Čtenářské výzvy - kniha s vánoční tématikou. Od začátku víte, jak se budou jednotlivé události vyvíjet a jak dopadnou, přesto knihu budete dál číst. Je totiž příjemné, číst milou knihu, kde vše dobře dopadne.

MaxMervartová
19.07.2018 5 z 5

Úžasný příběh! Moc hezky se to četlo.

Barki
09.07.2018 5 z 5

Líbil se mi, byl to moc krásný příběh.

čertina
01.07.2018 5 z 5

Úplně nejlepší knížka pro milovníky koček.

VAnna
06.04.2018 5 z 5

Kniha je napsaná poutavým způsobem.

Madi
09.03.2018 3 z 5

Fajn oddychovka. Nemusíte u toho moc přemýšlet od začátku je jasné, že to skončí happyendem.

kuky921
03.03.2018 4 z 5

Velmi příjemná oddechová knížka, ke které jsem se dostala kvůli výzvě. Zrzavé kočičí pokolení je prostě nej....

vodopad152
20.02.2018 4 z 5

Knihu jsem měla za povinnou četbu a přiznávám , že bych si ji sama asi nevybrala. Kniha pro mě byla už moc dětinská, ale pro 9 leté děti to musí být fakt dobrá knížka.

fajka
14.01.2018 5 z 5

Oliver Kocour, který zachránil Vánoce je úžasná kniha. Skoro každý večer jsem neodolala a četla jsem si. Oliver byl vážně výjimečný kocour. Skoro každému by dokázal pomoct i kdyby ne, snažil by se. Doporučuji!!!!!!

Meggie1
12.12.2017 4 z 5

Knížka, která pohladí na duši nejen v období před Vánocemi a nejen milovníky koček. Moje kočičí přítelkyně Meggie a Cindy i já rozhodně doporučujeme!

kalinka99
28.11.2017 5 z 5

Je zvláštní jak mi ten kocourek přirostl k srdci. Milá oddechová knížka, která zahřeje na srdíčku.

Luccy24
02.10.2017 5 z 5

Nádherná knížka, milá, příjemná, krásně se čte, kocourek mi vždycky dokázal zvednout náladu. Je to příběh, po jehož přečtení ve Vás zůstane takový hřejivý pocit. Rozhodně doporučuji.:)

lenkakebulka
14.09.2017 5 z 5

Fantastická knížka nejen pro děti, těšily jsme se s dcerou na každý večer, kdy se ke knížce budeme moci vrátit :-)

Kočičídívka10
21.07.2017 5 z 5

Milý příběh o kocourkovi. Moc se mi líbil, dostala jsem ho k vánocům.