Okolo Irska s lednicí

Popis cesty anglického autora, zpěváka, komika a herce (např. Červený trpaslík) Tonyho Hawkse okolo Irska s lednicí. Když už se člověk vsadí a prohraje, měl by svůj dluh splatit, i když si na něj nepamatuje. Kniha o tom, kterak i zavřená lednice může otevřít cestu k lidem.

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23432/okolo-irska-s-lednici-23432.jpg 4.154
Literatura světová

Vydáno: , Maťa

Round Ireland with a Fridge, 1998

Kniha Okolo Irska s lednicí

Pítrs85

Kniha od cestovatele pro cestovatele. Jestli taky rádi nahodíte batoh a vydáváte se do míst oblíbených nebo neprobádaných, v Tonym Hawksovi se poznáte, a ani za sebou nemusíte tahat ledničku. Knížka psaná lehkým perem, zábavná, záživná, někdy dojemná, knížka, která mě zas a znova utvrdila v tom, že Irové jsou lidé s největším srdcem na světě.

lencin
30.09.2020odpad!

Nezaujalo mě, nedočetla jsem.
(2016)

Disease
09.09.2019

Po téhle knize se dá sáhnout kdykoliv, když nevíte, co zrovna číst. I napotřetí velmi zábavné.

Vidlička
07.05.2019

Někdo, kdo podniká něco takhle zbytečně šílenýho, je můj člověk (oproti těm, co někde lezou po vejškách nebo něco podobně nebezpečnýho, a pak nás stojej fůru peněz na zdravotním pojištění za léčbu, když zhučej...)! A věřím, že si po cestě užil spoustu srandy. Jdu hledat ten film, který je prej podle toho natočenej...

lin24
27.03.2019

Neplánovaně jsem si knihu vypůjčila v knihovně. Pro čtenářskou výzvu jsem měla vybraný jiný cestopis, ale zaujal mě název knihy. Celkem jsem se pobavila, ale znovu už bych si ji nepřečetla.

Zorka
25.07.2018

Jak se mi kniha líbila, se často pozná podle toho, jak dlouho jsem ji četla. Nejsem "odkladač", a tak se většinou prokoušu každou knihou, kterou začnu číst. Ty, které mě uchvátí, čtu obvykle krátkou, výjimečně i delší dobu, ovšem vždy bez prokládání jinými knihami. Tuto jsem musela proložit hned několika díly. Asi nejsem naladěná na suchý anglický humor a historky typu, kde chtěl autor koho políbit, dostat do postele, případně do psí boudy. Byť se sebeironizuje, na mě to mužské ego z tohoto cestopisu dost výrazně křičelo. Pro mě nuda, zábava se nedostavila.

stetkal
10.05.2018

Velmi zábavný netradiční cestopis...

Mayaku
02.05.2018

Moc příjemný cestopis, na který jsem se hodně dlouho chystala a těšila, ale ve finále jsem se nemohla ubránit lehkému zklamání, které nejspíše dorazilo v důsledku přílišných očekávání. Samotný nápad stopování po Irsku s lednicí je tak poťouchlý, že jsem očekávala těžkotonážní nálož humoru, ale té se mi moc nedostalo, spíše jsem se místy leda tak lehce pousmála a samotnou mě zarazilo, jak dlouho mi trvalo knihu přečíst. Co se mi ale moc líbilo, bylo vystižení irské nátury, to se autorovi podařilo na jedničku :)