Okno plné strachu

Okno plné strachu https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9639/bmid_okno-plne-strachu-Ljk-9639.png 4 20 5

Šikana je problémem více jak čtyřiceti procent žáků základních škol. Setkává se s ním i dvanáctiletá Hanka Veličková. Není ani trochu jiná než ostatní a přece ji holky označily za "jiný" druh. Ze začátku se nevzdává a snaží se bojovat, ale trvá to již dlouho, tlak násilí a nevybíravých slov ji dožene k myšlenkám na nejhorší, na smrt. Naštěstí má kolem sebe i všímavé lidi a svěří se. Pomůže jí to?... celý text

laura
31.10.2017 3 z 5

Jediná kniha této autorky, z těch, co jsem četla, která měla trošku děj a dala se číst... Její styl mi nějak nesedí, ale možná jí dám ještě šanci.

Kekik
21.02.2017 5 z 5

Nadherna kniha pojednavajici o tezkem zlocinu - sikane. V druhe polovine knihy ( nechci spoilerovat u ktere sceny presne) jsem temer brecela.
Smutny pribeh s ponaucenim. A palec nahoru pro Hanku !!!

dark.ma93
11.07.2015 4 z 5

Dobře zpracovaná povídka o šikaně, s Hankou jsem hodně soucítila. Akorát by podle mě šla kniha víc rozvést do hloubky, pohrát si třeba i s pocity Pavlíny, s tím, jak to ona má v rodině, jak se na Hance do budoucna zkušenosti šikany podepsala atp. Přišlo mi to spíš povídkového stylu, ale pěkný :)

Sabka123
24.08.2014 5 z 5

Úžasná kniha! Hanky mi bylo líto a soucítila jsem s ní.

Lucka66
18.04.2012

Krásná knížka, s Hankou prostě nejde nesoucítit

šikana

Kniha Okno plné strachu je v