Okno plné strachu

Okno plné strachu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398008/bmid_okno-plne-strachu-skW-398008.png 4 20 5

Šikana je problémem více jak čtyřiceti procent žáků základních škol. Nevyhne se ani dvanáctileté Hance Veličkové. Vůbec se neliší od ostatních holek, přesto ji spolužačky označily za „jiný“ druh. Nejdříve se snaží zvládat různé naschvály a psychický nátlak, ale boj trvá příliš dlouho. Tlak násilí a nevybíravých slov ji dožene k myšlenkám na smrt. Svěří se svým nejbližším? Pomůže jí to?... celý text

laura
31.10.2017 3 z 5

Jediná kniha této autorky, z těch, co jsem četla, která měla trošku děj a dala se číst... Její styl mi nějak nesedí, ale možná jí dám ještě šanci.

Kekik
21.02.2017 5 z 5

Nadherna kniha pojednavajici o tezkem zlocinu - sikane. V druhe polovine knihy ( nechci spoilerovat u ktere sceny presne) jsem temer brecela.
Smutny pribeh s ponaucenim. A palec nahoru pro Hanku !!!

dark.ma93
11.07.2015 4 z 5

Dobře zpracovaná povídka o šikaně, s Hankou jsem hodně soucítila. Akorát by podle mě šla kniha víc rozvést do hloubky, pohrát si třeba i s pocity Pavlíny, s tím, jak to ona má v rodině, jak se na Hance do budoucna zkušenosti šikany podepsala atp. Přišlo mi to spíš povídkového stylu, ale pěkný :)

Sabka123
24.08.2014 5 z 5

Úžasná kniha! Hanky mi bylo líto a soucítila jsem s ní.

Lucka66
18.04.2012

Krásná knížka, s Hankou prostě nejde nesoucítit

šikana

Kniha Okno plné strachu je v