Okamžiky štěstí

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů, nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310093/okamziky-stesti-9MY-310093.jpg 42262
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Bourdon

Klobouková
včera

Velmi čtivá oddychovka. Zavánějící červenou knihovnou ;-)

Fuchs46
12. listopadu

Příjemné čtení o životě.

Alena_S
07. listopadu

Těžko říct, kdo mě víc štval, jestli Verunka Sexy Samoživitelka Nedomazlená (a taky Nevěrohodná, nezlobte se) nebo Jáchym s mentalitou a la Rafťáci. Ale co, kniha přece má budit emoce. Má dobré chvilky, líbil se mi konec u Jáchyma (nebo jsem byla jen ráda, že se s ním loučím?), jen byla trochu dlouhá. Prostě Prvok mě rozmazlil, přiznávám se. :)

v3v3
06. listopadu

Styl psaní se mi docela líbil a nápad s dvojím pohledem také, ale příběh byl takový nějaký nezáživný.

JancaKube
05. listopadu

Opravdu nudná kniha. Řekla bych, že ji psal nějaký student při hodině českého jazyka jako povinnou slohovou práci. Velmi amatérské. Nedočetla jsem ani Jáchyma, k Veronice jsem se vůbec nedostala. Musela jsem knihu odložit.

Lindaly6
04. listopadu

Začala jsem Jáchymem a přesto, že mi přišlo, že už jsem na ten příběh trochu stará ;-), protože v pětadvaceti by se mě to četlo o dost lépe ;-). Knihu jsem zhltla jedním dechem.

Jančislava
04. listopadu

Mě knihy od pana Hartla moc nezaujaly. Je to má druhá kniha a přečetla jsem to hlavně proto, že se snažím knihy docitat. Četla jsem ji hodně dlouho. Kniha mi nic moc nepredala. Líbi se mi nápad vyprávění příběhu sourozenci, ale ani tak to nebylo moc propracované. Za mě průměr.

barbora5058
04. listopadu

Knížka doporučena od kamarádky s tím, že děj tě bude určitě bavit. Ano, za oddechovku se to považovat dá, supr nápad s možností výběru začátku čtení, ale bohužel mě kniha nenadchla. Myslím, že srovnání k seriálu na pokračování by se tahle kniha dala přirovnat, pan Hartl jde vždycky přes mrtvoly a dotáhne děj úplně do největších mezí. Každopádně 1. jsem četla Jáchyma-byl mi určitě bližší svojí empatií, také měl obrovskou snahu za Verču všechno žehlit a Verča především, i jako starší, řešila především sebe.

Estoyfelizlea
03. listopadu

Začala jsem číst první Veroniku. Ale Kubik se mi líbil víc.

Dolik13
02. listopadu

Potřeboval jsem si přečíst něco, co mě trošku rozesměje a zlepší náladu, a to tahle kniha splnila. První jsem četl příběh o Jáchymovi a musím říct, že mě bavil mnohem víc než příběh o Veronice. Bylo zajímavé, jak všechny postavy jsou navzájem propojeny a vy si k nim utvoříte vztah a fandíte jim. Co mě ale zklamalo byl závěr Jáchymova příběhu i závěr Veroniky. Čekal bych nějaké lepší a rozvětvenější závěr a rozuzlení.

popelka595
02. listopadu

I když mi je Patrik Hartl hrozně sympatický jako člověk a jeho první knížka se mi moc líbila - "okamžiky štěstí" se fakt číst nedaly. Nevadil mi ani tak styl psaní alá "jak mu zobák narost" jako spíš to, že jsem na každé druhé stránce musela číst, jak byl každý druhý někomu někdy nevěrný. Místy jsem měla pocit, že čtu nějakou stupidní telenovelu. Kdybych Patrika neznala, asi bych na něj po týhle divočině zanevřela. Dočetla jsem to opravdu se sebezapřením jen proto, že nemám ráda rozečtený knížky.

DriftBooks
01. listopadu

Hartlovy předchozí knihy jsem přečetl. Nebyly úplně mým šálkem kávy. Jenomže jak na mě v knihovně vykoukl název „Okamžiky štěstí“, chytil jsem se. Protože štěstí a lásku přeci hledá každý… Já samozřejmě také...

Bohužel nemůžu říct, že by kniha splnila mé očekávání. Mám pocit, že ty předchozí byly nějako veselejší. Nedočetl jsem „Jáchyma“. „Veroniku“ jsem číst ani nezačal. Celé mě to nebavilo. Měl jsem pocit, že čtu scénář k nekonečnému televiznímu seriálu. Kde je potřeba neustále děj posouvat nějakými drobnými pointami. Ovšem u šestého dílu vůbec netušíte, co se dělo v tom prvním. Ono to je totiž vlastně naprosto jedno. Jde jen o to zabít čtyřicet minut nudy běžného televizního diváka. Já televizi doma nemám. Tak nevidím důvod proč se na ní dívat skrze knihu…

nika12

Také jsem začala Jáchymem. Dobře se to čte.

majík1

Doporučila bych začít Jáchymem a opět krásná kniha.

kattyzhor

Oddechovka kterou jsem přečetla jedním dechem. Líbí se mi, že je jedno, z jaké strany to čtete, začala jsem Veronikou ale Jáchym se mi líbil víc :-)

eva8941

oddechová knížka.......

Veve1234

knizka, ktera se dobre cte, stejne tak jako maly prazsky erotikon, ale opravdu me Patrikova tvorba nicim neobohatila.

nai.ivka

Více se mi líbil Jáchym, Veronika byla trochu jako románek, což jsem nečekala. Gištiribiligi a těším se na další knížku.

lucije4103

Oddechovka, která se hezky četla. Ale erotikon mě bavil víc..., :)

Vikk

Pan Hartl měl veliké štěstí, že jsem knihu dočítala během těch nejhorších dnů v měsíci každé ženy. Jenom díky tomu dávám velkoryse 3 hvězdy, odhlédnu od toho, že to byla nehorázná krávovina, postavy byly ploché jako hrudník Keiry Knightley, takže bylo člověku vlastně úplně jedno, jak to s nimi dopadne (OK, uznávám, že Jáchymova část byla výrazně snesitelnější a jeho postavě jsem ve finále celkem i fandila, aby ji to štěstí potkalo), že zhruba od půlky příběhu obou postav začne být vyprávění nějak zkratkovité a útržkovité, jako by i sám autor chtěl mít to utrpení co nejdříve za sebou... Ale co naplat, když má člověk pocuchaný hormony, je asi lepší přečíst si romantickou slátaninu, než třeba moje oblíbené Norské dřevo :)). Doporučuji všem ženám, co mají své dny, ale já si teda žádného dalšího Hartla asi hodně dlouho nepřečtu. To opravdu není můj šálek čaje... I když... Uvidíme za měsíc!:D

dasvos

Asi tak. Neurazí, nenadchne. Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel se mi líbila víc.

Fanda74

Zajímavě zpracované - stejný příběh viděno dvěma postavami - ženský a mužský pohled. Není zde tolik vtipných scén jako v předcházejících knížkách autora, ale vůbec to nevadí, aspoň je to něco jiného. Intimní příběh dvou sourozenců.

Dr.film

Začněte Jáchymem.

michall17

Kniha se velmi dobre cte.je to prijemnd oddechove cteni..zacal jsem cist Veroniku ale Jachym je rozhodne lepsi.

hanahama

Patrik Hartl píše lehce i složitých věcech. Líbí se mi jeho pohled na svět. U jeho knížek si odpočinu.

ajikkk

Krásná knížka, ve který jsou všechny emoce. Kvalitní román o láskách a životních útrapách. Není to vysoká literatura, ale v kategorii komerčních románů ji řadím mezi ty nejroztomilejší

Silwinka87

Super..:-)Doporučuji začít Jáchymem..

faba

Kniha, ze dvou knih, kterou můžete začít číst, odkud vás napadne. Já začal od knihy Veronika. Nepřemýšlel jsem o tom proč... Kniha Veronika se mi líbila a podle mě, to bylo jen z pohledu Veroniky. Kniha Jáchym byla "akčnější" (přečetl jsem ji rychleji), ale taky nebyla jen z pohledu Jáchyma. Pletlo se tam víc postav, které zde ventilovaly své osudy a názory. Nebylo to tak "objektivní?" - nenapadá mě jiné vhodné slovo - což u Veroniky z pohledu Veroniky bylo. Trochu mě vadilo, že se děj obou hlavních postav neřešil synchronně, ale ono to vlastně v životě taky není. Napadlo mě, že kdybych první četl knihu Jáchym, asi by tato "recenze" dopadla jinak. A myslím, že u Veroniky jsem pochopil děj a život obou sourozenců lépe, než od Jáchyma. A taky je konec každé knihy logičtější, než kdybych začal Jáchymem. Pokud bych měl hodnotit každou knihu zvlášť, tak paradoxně dám Veronice ***** a Jáchymovi ***1/2, i když jsem Jáchyma přečetl za tři večery, Veroniku za pět. Takže hvězdičky skoro odpovídají :-)

Milča66

Není to můj šálek čaje. Ale asi má své čtenáře.

romanka26

Perfektní.