Ohnivý kruh Valentino Rossi

nehodnoceno
Ohnivý kruh Valentino Rossi https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162403/ohnivy-kruh-valentino-rossi-162403.jpg 0 0 3

Tato kniha je první knihou přeloženou do češtiny, která uceleně mapuje celou éru MotoGP na pozadí příběhu Valentina Rossiho. Ohnivý kruh popisuje jeho vzestup na úplnou špičku, následný pád a opětovné povstání do nejvyšší elity, detailně se věnuje temnější stránce jeho rivality s Maxem Biaggim a Setem Gibernauem a jeho bojem s daňovými úřady a médii. Je to portrét bez jakýcholi příkras, vyčerpávající popis ze zákulisí kolotoče MotoGP, věrně zachycující to, co nutí závodníky riskovat, ať se jedná o Rossiho, Jamese Toselanda, nebo soupeřící španělské hvězdy Jorgeho Lorenza a Daniho Pedrosu. Rick Broadbent představuje nejen ty největší hvězdy, ale i pořadatele, rodiče, doktory, vlastníky týmů či fanoušky, kteří společně se závodníky tvoří tento mimořádně napínavý sport. S chvílemi veselými, smutnými, šokujícími i povznášejícími nám Ohnivý kruh osobně představuje všechny ty, kteří jsou spojeni společnou láskou k riskování života za třísetkilometrové rychlosti. Fascinující příběh o tomto vzrušujícím a nebezpečném sportu.... celý text

Vydáno: , Altimax Press

Bajz0
12.03.2018

Vysla tato kniha vobec alebo nie?

Bet
09.05.2014

No já jsem měla knihu dostat loni k narozeninám. Bylo nám řečeno, že je pár výtisku a vše již zamluvené. A jestli knihu chci tak si jí mám zarezervovat, že další výtisk bude za rok. To se radši naučí, italsky a přečtu si jí v originále a né jen tuto první přeloženou do češtiny.

LadyCotton
13.02.2014

Tato kniha do dnešního dne nevyšla a nakladatelství Altimax neustále mění data vydání (ten nejnovější nesmysl je 24.11.2014)

2016  79%Vytrvalost: Pozoruhodný život a doba Emila Zátopka
2013  0%Ohnivý kruh Valentino Rossi