Ohnivý keř

Ohnivý keř https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37434/ohnivy-ker-37434.jpg 5 27 4

Toto základní dílo české mystiky, jehož autor patřil mezi významné postavy okultistického hnutí na přelomu století 19. a 20., pokládá základní kameny na mystické cestě. Vykládá pojem křesťanské mystiky a prostředky k jejímu dosažení.

Balsekar
24.03.2019 5 z 5

Klasický a populární text o mystice. Kniha by neměla chybět v žádné knihovně duchovního hledače Pravdy.

martaska77
03.02.2019 5 z 5

Knihu právě čtu a hodně mě vtáhla, hodně osvětlila. Navazuji však na poslední komentář - ohledně dočtení. Funguje jakoby po dávkách. V určité fázi musím odložit i kdyby jen na pár hodin či den, než mě zase pustí zpátky. Je to zajímavé pozorovat. Energie po jejím čtení je vždy výrazně změněná.

aisha21
14.10.2018 5 z 5

Je to úžasné dílo tohoto spisovatele moderní mystiky. Těm, kdo by chtěli nastoupiti mystickou cestu, naleznou v této knize vše, co potřebují, neboť vše ostatní dostanou časem z nitra, které každého samo vede. Žádného zevního vůdce není v mystice třeba. Pro ty, co se moc v mystice neorientují, je to celkem náročné. Přečetla jsem část, pak odložila na čas a až přišel správný čas, pokračovala jsem dál. Ale dočetla dokonce. V tom je právě to, nic nevzdávat a jít stále dopředu.

vitaly0472
16.01.2018 5 z 5

Fenomenální dílo křesťanského moderního mysticismu. Hledá a nachází spojení mezi zážitky různých náboženství. Učí jednoduchá, ale velice účinná duchovní cvičení. Popisuje zajímavosti z činnosti Pražské theosofické lóže. Nemohl jsem knihu dočíst do konce. Nedočetl to ještě jeden další člověk, kterého znám. To by mě zajímalo, jestli se to stalo více lidem.