Ohnivá laguna

Ohnivá laguna https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47199/ohniva-laguna-47199.jpg 4 65 13

Nový kniha od autorky Půlnočního rituálu. Annabell a Gordon přišli při výbuchu vulkánu o jedinou dceru Elizabeth. Annabellina matka od té doby svou dceru jen šikanuje a vyčítá jí, že Elizabethinu smrt zavinila. Po matčině těžkém zranění se Annabell po letech setká se svými sestrami - a najevo začnou vycházet podivná rodinná tajemství...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Im Tal der grossen Geysire , 2009

Kanimůra2
Kanimůra2
11.10.2023 3 z 5

Kniha je čtivá a z krásného prostředí. Ale tentokrát mi to přišlo trochu moc červené

mariva
mariva
14.05.2020 4 z 5

Zajímavý romantický příběh z atraktivního prostředí. Čtení mě bavilo a neustále nové zápletky udržovaly můj zájem po celou dobu.

raty
raty
23.07.2018 4 z 5

Tři sestry, jejich matka a jejich tragické životní zkušenosti. Prolínání současnosti s minulostí na exotickém místě. Velmi čtivé. Nicméně příliš překombinované.

Vatter83
Vatter83
17.02.2018 5 z 5

Příliš neskutečný závěr, ale čtivé.

jluky
jluky
03.02.2018 3 z 5

Priznám sa, že to bolo podľa mňa veľmi prekombinované....a neuveriteľné.

Lemurka
Lemurka
12.01.2018 5 z 5

Moc příjemné, oddychové čtění. Knížky od této autorky jsou čtivé, zajímavé příběhy z prostředí Nového Zélandu.

ave55
ave55
19.05.2017 3 z 5

Jejda, to byla naivní romanťárna. Ale i přes množství překlepů jsem ji měla brzy přečtenou, protože to "odsýpalo". No ale za tři je to až dost :-)

minde
minde
12.03.2016 5 z 5

Skvělá knížka, příjemné čtení, které vás na dlouhé hodiny odpoutá od okolního světa. Možná ještě lepší, než Půlnoční rituál.

KackaSedlackova
KackaSedlackova
12.03.2016 4 z 5

Knížka mě příjemně překvapila. Děj se nenásilně a zajímavě vyvíjel. Příjemné a oddechové čtení

sabca
sabca
26.08.2014 5 z 5

Zajímavá kniha plná zvratů a překvapení. Moc hezky se četla. Doporučuji

fraste
fraste
14.09.2013 4 z 5

zajímavá knížka,velmi dobře se četla,mám rád prolínání časů, ságy rodin, jiný svět

Kopretina_aku
Kopretina_aku
10.09.2013 4 z 5

Velmi příjemné překvapení. Napínavé, romantické, vtáhlo mne to do děje a musela jsem pořád číst dál. Skvělá knížka na dovolenou.

kralickovazdenk
kralickovazdenk
27.11.2011

Právě čtu, už jsem skoro u konce. Stejné napětí, jako u první knihy ( Půlnoční rituál). Přitom úplně odlišný děj. Doporučuji