Ohnivá laguna

Nový kniha od autorky Půlnočního rituálu. Annabell a Gordon přišli při výbuchu vulkánu o jedinou dceru Elizabeth. Annabellina matka od té doby svou dceru jen šikanuje a vyčítá jí, že Elizabethinu smrt zavinila. Po matčině těžkém zranění se Annabell po letech setká se svými sestrami - a najevo začnou vycházet podivná rodinná tajemství......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/47_/47199/ohniva-laguna-47199.jpg 4.249
Vydáno, Alpress

Im Tal der grossen Geysire, 2009

Kniha Ohnivá laguna

raty
23.07.2018

Tři sestry, jejich matka a jejich tragické životní zkušenosti. Prolínání současnosti s minulostí na exotickém místě. Velmi čtivé. Nicméně příliš překombinované.

Vatter83
17.02.2018

Příliš neskutečný závěr, ale čtivé.

jluky
03.02.2018

Priznám sa, že to bolo podľa mňa veľmi prekombinované....a neuveriteľné.

Lemurka
12.01.2018

Moc příjemné, oddychové čtění. Knížky od této autorky jsou čtivé, zajímavé příběhy z prostředí Nového Zélandu.

ave55
19.05.2017

Jejda, to byla naivní romanťárna. Ale i přes množství překlepů jsem ji měla brzy přečtenou, protože to "odsýpalo". No ale za tři je to až dost :-)

minde
12.03.2016

Skvělá knížka, příjemné čtení, které vás na dlouhé hodiny odpoutá od okolního světa. Možná ještě lepší, než Půlnoční rituál.

KackaSedlackova
12.03.2016

Knížka mě příjemně překvapila. Děj se nenásilně a zajímavě vyvíjel. Příjemné a oddechové čtení

sabca
26.08.2014

Zajímavá kniha plná zvratů a překvapení. Moc hezky se četla. Doporučuji