Oheň a déšť

Luke MacKenzie, majitel nejdivočejšího a nejosamělejšího ranče na téhle straně Skalnatých hor, neviděl Carlu McQueenovou už tři roky. Naposled tenkrát, když malou sestřičku svého nejlepšího přítele vyhodil z ranče Rocking M a ze svého života – a domníval se, že navěky… Teď se Carla vrátila, půvabnější a ještě víc žádoucí než v jeho žhavých vzpomínkách. Luke však ví, že nikdy nesmí podlehnout běsnící touze učinit ji svou ženou. Složil totiž kdysi dávno slib – který je odhodlán dodržet – že se do Carly McQueenové nikdy nezamiluje. Aťsi po ní jeho tělo a duše touží sebevíc… ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/125253/ohen-a-dest-125253.jpg 3.946

MacKenzie-Blackthorn (2.)

Fire and Rain (1990)

Vydáno:, Baronet

Kniha Oheň a déšť

havrmoni
19.06.2018

Trošku zklamání z toho,že je to z dnešní doby. Čekala jsem příběh bratrů hrdiny z předchozího dílu,tedy konkrétně Case,který se jevil jako dobrý materiál na další díl. No dočkala jsem se Caseova pra....vnuka. Takže když zapomenu na první díl, jelikož je to úplně jiná doba a tento tak úplně nenavazuje, dám taky 5*. Příběh se mi líbil,dobře se četl a dlouhý byl tak akorát.
Koukla jsem na autorku a tuto sérii,protože jsem si myslela jestli není nějaký díl mezi. Dílů je dohromady pět,tak snad se tady dočkáme toho zbytku. :)

Suin
26.07.2016

Dvě hvezdičky dávam aspoň za snahu...

moudivlacek
25.06.2016

Hlavní hrdina je praprapotomek hrdinů z prvního dílu. I když jsme je všechny nepoznali, je to tam vše dobře popsané. Jinak příběh rančera, který miluje svou půdu a dívku, ale bojí se, aby ji tvrdé podmínky života na ranči nezlomily, tak raději si lásku zakáže. Rozumu poručíš, srdci však ne. To je myslím hlavní motto této knihy. Moc hezké.

Ivy
07.05.2014

Byl to hezký příběh. Vždycky jsem si při čtení říkala... jó proč to nekomplikovat. Na knize je poznat, že originál byl napsaný před čtrnácti lety, takže kdoby čekal román podobný těm, co vycházejí teď, bude zklamán, což jsem z části byla taky. Ale pořád to je hezký příběh, prostředí i postavy. Na odreagování vynikající. :)

mariva
17.10.2013

Docela příjemné oddechové čtení, jen ve druhé polovině knihy převažovaly zbytečně dlouhé erotické pasáže nad dějem.

Evaevelína
24.12.2012

pěkné pohodové čtení,já miluji příběhy z ranče.

modranka
05.10.2012

Oproti predchádzajúcej časti bol tento príbeh pútavejší a nápaditejší. Postavy boli živelné a scéna rôznorodá. Možno preto, že sa dej odohrával na ranči a išlo o modernú dobu - (autá, telefóny a tak). Z toho vyplýva, že nejde o príbeh bezprostredne nadväzujúci na prvú časť. Dokonca sa v príbehu objavujú informácie, prepojenia na osoby, ktoré čitateľ nepozná, lebo nemal v ruke iné časti. Googlovala som a podarilo sa mi zistiť, že s najväčšou pravdepodobnosťou prišlo o zámenu častí. Treba počkať na príbeh Granite Man a ktohovie ešte na ktoré, lebo neviem o čom budú. Isté je, že Luke spomína ženy, ktoré zrejme vystupujú v predchádzajúcich častiach, ale nepoznáme ich. Odporúčam počkať s čítaním na vydanie aj ostatných častí a potom to hádam niekto na databazeknih.cz zaradí správne. Spolu je 5 častí.

kelano
18.09.2012

Ty předchozí díly měly lepší spád a živost. Děj nic moc, ale popsat napětí a touhu mezi dvěma hrdiny teda umí.

alnahu
28.06.2012

Pěkný romantický příběh z ranče.