Oftalmopedie

Oftalmopedie https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161171/bmid_oftalmopedie-161171.jpg 4 10 2

Tento studijní text byl sestaven s cílem seznámit čtenáře jednoduchým způsobem se základními poznatky z oboru oftalmopedie. V publikaci je vyhrazen prostor také anatomii a fyziologii zrakového orgánu a zrakovým vadám, jejich klasifikaci dle různých kritérií. Dále jsou zde přehledně uvedeny základní informace o výchově a vzdělávání, poradenství a možnostech rozvoje lidí se zrakovým postižením a odkazy na související odborné literární a internetové zdroje.... celý text

7Lů7
09.07.2021 5 z 5

Odborná kniha, velmi pěkně a jednoduše napsaná. Strašně se mi zde líbila volná místa na vypsání vlastních poznámek a otázky, na které jsem si mohla sama odpovědět.

Malíček
27.04.2019 4 z 5

Kniha obsahově splnila má očekávání, je tenká a nabušená informacemi. Bohužel mi přišlo, že se některé věci zbytečně opakují, proto strhávám hvězdičku. Samozřejmě je tato odborná literatura už také trochu zastaralá v některých informacích, ale s tím člověk musí počátat, pokud se ji rozhodně v dnešní době číst. Přeci jen je na světě už více jak 10 let.

oftalmopedie, tyflopedie

Autoři knihy