Oficiální pokémon příručka

Oficiální pokémon příručka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136431/oficialni-pokemon-prirucka-136431.jpg 4 25 8

V úvodu se dozvíme o tom, co je úkolem trenéra Pokémonů, kdo jsou jeho kamarádi a kdo nepřátelé. Na barevné mapě jsou vyznačena všechna důležitá místa na Pokémonové cestě. Pak následuje popis jednotlivých druhů. Každému je věnována jedna strana, která obsahuje: vyobrazení Pokémona, jeho název,českou výslovnost, výšku, váhu, charakteristiku podstaty, způsob útoku, stručný text o Pokémonovi. Knihu uzavírá "Deset důležitých pravidel péče o Pokémony". Příručka pro trenéry Pokémonů (Pokédex) a všechny, kteří se chtějí dozvědět vše o 150 druzích těchto tvorů. Bohatě ilustrováno.... celý text

Hobby Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Official Pokémon Handbook , 2001

Worbitka89
21.10.2022 4 z 5

Obrázková knihy pro všechny malé nadšence seriálu, na který odkazuje a cituje. Obsahuje původních 151pokemonu a něco málo o všech postavách seriálu. Jen si vybrat, který Pokémon se vám líbí.

Cryptkeeper
04.10.2022 5 z 5

Neskutečná nostalgie a v té době nezbytná věc pro milovníka tématiky. Navíc skvěle zpracovaná,plná perfektní ilustrace :)

Karoley
02.01.2022 5 z 5

Jako malá jsem byla do Pokémonů blázen a tajně milovala Ashe Ketchuma ;)) V příručce je vyobrazeno a popsáno 151 základních pokémonů (první generace). Teď už je snad sedm generací, což čítá přes 800 pokémonů, v těch už se nevyznám.

DarkAvenger
19.07.2021 5 z 5

Nezbytná příručka pro všechny sběratele a milovníky Pokémonů. V knize jsou krom pěkných obrázků jednotlivých Pokémonů i základní informace o nich a postavách ze stejnojmenného tv seriálu. Jako dítě sem tuto knihu měla a vydržela mi dlouho. Navíc se mi velmi líbila.

Overkill
14.07.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala v dětství a měla ji ve své sbírce skoro 20 let. Ráda na ni i na období doby kdy byla u nás Pokémon mánie vzpomínám. Dnes už takové senzace co by drželi lidi nejsou jelikož většina věcí je dostupná na internetu. Pokud jde o tuhle knihu tak v ní čtenář najde vše co potřebuje vědět o světě Pokémonů i jich samotných. Jsou zde představené i lidské postavy v čele s hlavním hrdinou tv seriálu Ashem a jeho přáteli. Nechybí ani tipy jak se správně starat a trénovat Pokémony a info o Pokémoní lize. K tomu jsou v knize moc krásné ilustrace a i obálka knihy se pěkně povedla. Doporučuji každému kdo se zajímá o Pokémony a má rád tento fenomén.

Usire
26.01.2021 5 z 5

Tuto knihu si nechávám jako krásnou vzpomínku na své dětství. Byl to jediný ucelený průvodce světem pokemonů a v souvislostmi s hrami na Gameboy, zde byly i důležité vychytávky. Dnes slouží mým dětem.

natka08
30.06.2020

(SPOILER) Určitě moc pěkná kniha akorát ji nemám

jaja1989
04.05.2015 2 z 5

Hezký obrázky.

pokémoni

Autorovy knížky

2001  80%Oficiální pokémon příručka

Kniha Oficiální pokémon příručka je v