OFF – Digitální detox pro lepší život

OFF – Digitální detox pro lepší život https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383756/bmid_off-digitalni-detox-pro-lepsi-zivot-tHP-383756.jpg 3 46 11

Na digitální zařízení saháme asi 2617krát denně, ťukáme, posunujeme nebo klikáme. Trávíme víc času online než spánkem. Při tolika způsobech, jak zůstat stále připojeni, jak věci odkládat a rozptylovat se, není snadné se toho všeho vzdát. Tato drobná knížka vám pomůže se odpojit a probrat se, zmírnit stres a získat víc času. Vychutnejte si skutečné zážitky, opravdové vztahy a pocit štěstí. Nastavte si hranice propracovanými cvičeními, moudrými slovy a novým pohledem Tanyi Goodinové, odbornice na digitální detox.... celý text

Osobní rozvoj a styl Zdraví
Vydáno: , Esence

OFF. Your Digital Detox for a Better Life

Guepp
04.08.2022 4 z 5

Drobná knížečka.
Moc hezky vizuálně zpracovaná.
Na dvoustranně je trocha textu a obrázek.
Rozhodně nepřehltí informacemi.
Neustálé online připojení definuje jako jakoukoli jinou závislost.
Nenajdete zde nic, co byste už nevěděli.
Stejně jako máme sportovat, jíst zdravě apod., všichni víme, že není úplně v pohodě být neustále online.
Proto je fajn si to připomínat.
Někdy to docvaknutí přijít musí.
Doufejme. :)
V knížce je pár fajn tipů, jak se závislostí pracovat.

lenka2557
12.07.2022 3 z 5

Kniha, která mě konečně donutila koupit si budík a vyhnat telefon z ložnice.

Turmee
27.06.2022 2 z 5

Nejsem si jistá, pro koho je tato kniha určena. Lidé, kteří by ten detox potřebovali nejvíc, si to stejně neuvědomují, natož, aby si o tom něco přečetli (tak jako u každé závislosti). A pokud je čtenář natolik uvědomělý, dost pravděpodobně začne čas u obrazovky omezovat sám od sebe.
Tipy jak na to mi nepřijdou nijak objevné ani zázračné. K většině z nich dojdete selským rozumem. A některé mi zase přijdou v praxi nepoužitelné - napřílad buzení vibracemi je fakt super vynález a nehodlám budit celou domácnost klasickým budíkem jen proto, protože telefon na nočním stolku...
Ty dvě hvězdičky jsou za grafickou úpravu, kapsení vydání a pár pěkných citátů.

Lily101
02.05.2022 5 z 5

Já nemůžu jinak než dát plný počet hvězd. Za mě hygge kniha.

Nepořizovala jsem si ji kvůli digitálnímu detoxu, ale nějaké tipy a rady v této oblasti se přeci jen vždy hodí. Prostě jsem byla bez očekávání. Formát knížky (spíš knížečky) je opravdu malý a za plnou cenu bych si ji raději vypůjčila z veřejné knihovny, ale současně vím, že se ke knížce vrátím a za 19,- v akci to byla dobrá koupě (byť dle formátu byste na první dobrou řekli, že asi nikoliv).

Tato knížečka poskytla radu jedné z mých dobrých kamarádek a mě přivedla k zajímavým činnostem, které lze podniknout. A navíc mi byla “pohlazením na duši”.

Ambo
22.04.2022 5 z 5

Depresivní a pravdivé, mně text rozhodně pomohl! :)

lucy.sankova
18.04.2022 3 z 5

Ano, hodně mouder známe..
Ale je potřeba se zastavit a zamyslet se, jak moc nás čas na mobilu a na sociálních sítích okrádá o čas s rodinou a přáteli..
Není potřeba chodit s mobilem spát, koupat se, jít na procházku..
Dopřejme si být víc OFF ..

LadyCotton
14.03.2022 2 z 5

Inspirativní tato knížečka bude hlavně pro ty, kteří s mobilem apod. chodí i na záchod a k jídelnímu stolu.
Zcela souhlasím s komentářem níže.

PosPol
09.02.2022 2 z 5

Knihu jsem koupila tak z nudy a pohladila mě po duši. Přečteno za pár minut, takže nečekejte celovečerní román :) . Je krásná, lehce čtivá, s dobrými citáty a nádhernými fotkami. Neřekne vám nic nového, spíše tak pěkně shrne podstatu odpojení se od digitálního světa.

drakamena
23.01.2022 3 z 5

Stejně jako v případě knih o úklidu od Marie Kondo i tato kniha obsahuje několik užitečných rad a nápadů, jako celek mě ovšem neoslovila. 3 hvězdičky dávám za krásné grafické zpracování, radost pohledět.

Anna27
22.09.2019 4 z 5

Tipy se mi líbily, některé byly nové, jiné už jsem znala. Líbilo se mi i zpracování.

flanky
22.06.2019 3 z 5

Čekal jsem od toho víc. Pár rad se mi dostalo, ale bohužel je to strašně málo. V malém formátu rozměru A6 je na každé druhé straně obrázek. Ani ty rady mi nepřišly nějak zázračné. Škoda.

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj zdravý životní styl

Autorovy knížky

Tanya Goodin