OFF – Digitální detox pro lepší život

Na digitální zařízení saháme asi 2617krát denně, ťukáme, posunujeme nebo klikáme. Trávíme víc času online než spánkem. Při tolika způsobech, jak zůstat stále připojeni, jak věci odkládat a rozptylovat se, není snadné se toho všeho vzdát. Tato drobná knížka vám pomůže se odpojit a probrat se, zmírnit stres a získat víc času. Vychutnejte si skutečné zážitky, opravdové vztahy a pocit štěstí. Nastavte si hranice propracovanými cvičeními, moudrými slovy a novým pohledem Tanyi Goodinové, odbornice na digitální detox....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383756/big_off-digitalni-detox-pro-lepsi-zivot-tHP-383756.jpg 3.129
Osobní rozvoj a styl, Zdraví

Vydáno: , Esence

OFF. Your Digital Detox for a Better Life

Kniha OFF – Digitální detox pro lepší život

Turmee

Nejsem si jistá, pro koho je tato kniha určena. Lidé, kteří by ten detox potřebovali nejvíc, si to stejně neuvědomují, natož, aby si o tom něco přečetli (tak jako u každé závislosti). A pokud je čtenář natolik uvědomělý, dost pravděpodobně začne čas u obrazovky omezovat sám od sebe.
Tipy jak na to mi nepřijdou nijak objevné ani zázračné. K většině z nich dojdete selským rozumem. A některé mi zase přijdou v praxi nepoužitelné - napřílad buzení vibracemi je fakt super vynález a nehodlám budit celou domácnost klasickým budíkem jen proto, protože telefon na nočním stolku...
Ty dvě hvězdičky jsou za grafickou úpravu, kapsení vydání a pár pěkných citátů.

Lily101

Já nemůžu jinak než dát plný počet hvězd. Za mě hygge kniha.

Nepořizovala jsem si ji kvůli digitálnímu detoxu, ale nějaké tipy a rady v této oblasti se přeci jen vždy hodí. Prostě jsem byla bez očekávání. Formát knížky (spíš knížečky) je opravdu malý a za plnou cenu bych si ji raději vypůjčila z veřejné knihovny, ale současně vím, že se ke knížce vrátím a za 19,- v akci to byla dobrá koupě (byť dle formátu byste na první dobrou řekli, že asi nikoliv).

Tato knížečka poskytla radu jedné z mých dobrých kamarádek a mě přivedla k zajímavým činnostem, které lze podniknout. A navíc mi byla “pohlazením na duši”.

Lenakanav

Depresivní a pravdivé, mně text rozhodně pomohl! :)

lucy.sankova

Ano, hodně mouder známe..
Ale je potřeba se zastavit a zamyslet se, jak moc nás čas na mobilu a na sociálních sítích okrádá o čas s rodinou a přáteli..
Není potřeba chodit s mobilem spát, koupat se, jít na procházku..
Dopřejme si být víc OFF ..

motokatty

Inspirativní tato knížečka bude hlavně pro ty, kteří s mobilem apod. chodí i na záchod a k jídelnímu stolu.
Zcela souhlasím s komentářem níže.

PosPol

Knihu jsem koupila tak z nudy a pohladila mě po duši. Přečteno za pár minut, takže nečekejte celovečerní román :) . Je krásná, lehce čtivá, s dobrými citáty a nádhernými fotkami. Neřekne vám nic nového, spíše tak pěkně shrne podstatu odpojení se od digitálního světa.

drakamena

Stejně jako v případě knih o úklidu od Marie Kondo i tato kniha obsahuje několik užitečných rad a nápadů, jako celek mě ovšem neoslovila. 3 hvězdičky dávám za krásné grafické zpracování, radost pohledět.

Anna27
22.09.2019

Tipy se mi líbily, některé byly nové, jiné už jsem znala. Líbilo se mi i zpracování.