Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1486 243

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

Laf
25.02.2019 5 z 5

Příběh jsem si užívala od začátku do konce. Nechybělo ani spoustu vtipných momentů. Opravdu výborná volba, proto mohu všem jen doporučit :)

JanickaP
08.02.2019 5 z 5

Tehle dil me zase bavil vic nez druhy. Myslela jsem si, ze uz to bude o nicem, ale bylo to fajnovy, vtipny a vzrusujici.

domina
02.02.2019 5 z 5

Prostě další Krásná pohádka a já pohádky miluji ????. Kniha se mi líbila

sofie92
25.01.2019 5 z 5

Super
Hlavně žádná záhadná minulost které jsou knihy plne. Prostě čtu pořád :D

Tesset
01.01.2019 5 z 5

Třetí díl a stejně parádní jako předešlé dva. Podobné příběhy různých typů postav, které se vzájemně prolínají - super. Honem na čtvrtý díl.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Tak jsem právě dočetla další pohádku o tom, kterak zlobivý kluk tu správnou holku našel a na jinou už nepomyslel.. Ale což, je to čtivé, je to vtipné. Na Hannu s Gerettem už asi žádná dvojice ze série mít nemůže, ale to jsem ani nečekala. A tak jim přejme to jejich Happily ever after ;-) Na odreagování určitě jedna z těch knih co můžu doporučit.
PS: znovu přečteno v rámci "přípravy" na nově vydaný poslední díl série. A pořád musím říct, že tahle parta hokejistů mě baví ;-)

Elishka31
16.11.2018 4 z 5

Tato kniha byla podle mého názoru asi nejvtipnější z celé série, smála jsem se skoro pořád :-D Allie je obyčejná holka zvyklá žít neustále ve vztahu a Dean je prostě kluk, co si dokáže užívat života, bezstarostný, ale nakonec zjistíte, že když se stane něco hrozného, tak je to pořád jen člověk... Velmi povedená knížka, tak jako celá série.

georginaa
05.11.2018 5 z 5

Když se zamiluje oblíbený kluk na vysoké, který si užívá za každých okolností, vždy a všude a s kteroukoliv holkou, je to až k neuvěření, že se stane z jednoho večera beránek, který bude závislý jen na jedné holce a to Alli. Co ona má víc než ostatní? Jak je možné, že ho zkrotí a ukáže mu i jiný život, než jen chlast, holky, hokej a kamarády? I to se stává a je to v této knize krásně napsané.

jitka7
29.10.2018 4 z 5

Tato kniha mě bavila, hlavně na začátku jsem se pěkně smála :) Allie i Dean jsou sympatické postavy. Nebylo to pro mě ani přeslazené a nereálné. Líbilo se mi, že Dean měl přesně takovou povahu, jakou člověk čekal, když četl předešlé díly. Líbil se mi i kontratst obou postav a jak každý hledí a řeší problémy jinak. Pěkné, čtivé, zábavné.

uminaa
27.10.2018 5 z 5

Táto kniha mi pripomenula, prečo nečítať na verejnosti :D Ľudia sa zvyknú otočiť za osobou, ktorá sa smeje až tak, že jej tečú slzy a nemôže sa upokojiť. A hlavne, keď sa rozosmejete z kúpeľňovej akcie Deana, Allie, Logana a samozrejme Winstona :D Čo na to povedať?! Zmenilo ma to :D Už nikdy sa nepozriem na ružový vibrátor rovnakými očami. Kniha je v pohode, tak ako vlastne celá séria a určite sa k nej (k celej sérii) vrátim.
Je tu však jedna vec, s ktorou nie som celkom stotožnená a týka sa to Beaua :( Tak trošku som dúfala, že bude mať svoju vlastnú knihu. A musím priznať, že ma to dostalo a vyhŕklo mi aj pár slzičiek. Kecám - plakala som asi polhodinu do vankúša :( bola to poriadna prietrž mračien.

Evule114
26.10.2018 5 z 5

Další naprostá pecka u které jsem se víc než bavila :-) jen jsem na sebe naštvaná, že jsem jí odkládala, ale nechtěla jsem být hamoun jako u předešlých dílů a přečíst knížku za odpoledne, protože je to tak chytlavé. Už se těším, až jí přečtu znovu. Rozhodně doporučuji a teď jdu na poslední díl, abych si mohla udělat obrázek i na Tuckera :-)

avalonek
15.10.2018 5 z 5

Tak jsem si dala znovu i třetí díl..Dean a Allie jsou úžasný pár. Doplňují se a vytvářejí vtipné dialogy a momenty,nad kterýmy mi slzeli oči smíchem..Žeru,že jsou tam pořád všechny postavy a celkově mě moc baví všechny příběhy..Mají četsné místo v mé soukromé knihovně.

Ewwe
01.10.2018 5 z 5

Dean mě fakt bavil a s Allie se skvěle doplňovali. Kniha se čte úplně sama, vtipné momenty a celkově ten příběh zaujme

Litocha
18.09.2018 3 z 5

Přijde mi, že má série sestupnou úroveň. Dean mi nijak zvlášť sympatický nebyl - jsem už prostě jiná generace, ale snaha vyspat se se vším, co nosí kalhotky, si u mě moc bodů nevyslouží. Navíc se tady základní příběh v zásadě opakuje a té proměně jsem tentokrát tak úplně nevěřila. Je ale pravda, že i já jsem se v určitých pasážích hystericky řehtala, takže cíl pobavit kniha rozhodně splnila. (Stejně je ale první díl můj nejoblíbenější.)

Petra38
18.09.2018 5 z 5

skvelá kniha jako kazda v teto serii, nevim co jineho dodat:)

bezzink
05.09.2018 3 z 5

K serii Off Campus se vracim po nejakem case, kdy jsem si dala pauzu od cervene = chapej sexualni knihovny. Za me je to porad jenom prumer. Nepopiram, ze by to nebylo vtipne a ctive, ale na muj vkus az moc hnane do toho sexu na ukor deje.

Abnička
22.08.2018 5 z 5

Tohle byla nejlepší kniha z celé série.. Strašně moc vtipná, protože smát jsem se nepřestala skoro vůbec. Dean byl milý, pozorný a Allie správná holka a docela drsňačka! Moc povedené..

(A řekla bych, že tahle kniha strčila do kapsy celou Royalovskou sérii!)

Kekik
26.07.2018 5 z 5

Super, super, SUUPEER PECKA. Všechny tři díly jsou skvělé, ale kdybych si musela vybrat ten Nej, byl by to tento. (Zatím, ještě mě totiž čeká poslední díl Plán.)
Příběh Deana a Allie je prostě božský. Opět jsem se několikrát rozesmála, ale bohužel i rozplakala. Ano, je zde velmi smutná tragédie.
DOPORUČUJI !!!
Hokej ❤️❤️❤️

Janicga88
18.07.2018 5 z 5

Kniha byla skvělá, hlavně jsem se zasmála u té části s tim vibrátorem, :)))

Turquoise
17.07.2018 5 z 5

Tento díl mě stál hodně kapesníků. Jakože fakt hodně. Musela jsem ho číst s dlouhou přestávkou. Sakra... nemám ráda, když v příběhu umře postava, kterou jsem si oblíbila! :( Dean se mi hodně líbil, tím, jak se choval vs. jaký ve skutečnosti byl... tohle zase ráda mám. A hodně. :) Kdo četl, určitě pochopí.