Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1486 243

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

Sarkak94
07.05.2021 5 z 5

No páááni…..Miluju tuto sérii. A tento díl je za mě zatím nejlepší. Příběh se četl rychle a neskutečně mě pobavil. Bylo to perfektní čtení. Jednička super, dvojka slabší, ale tohle prostě paráda. Humor, sex, láska, skvělé postavy a výborný děj. Další úžasná oddechovka.
Už jsem se dlouho u knížky neměla záchvaty smíchu tak jako u této. Hlavně scéna z koupelny mě rozesmála jako už dlouho nic, u té jsem doslova řvala smíchy
Dean je prostě skvělý, hodně mě překvapil. V prvních dvou dílech se jevil jako namachrovaný týpek a byla jsem překvapená, že v sobě skrýval mnohem více. Allie je super holka, chytrá, krásná, sebevědomá a Dean k ní naprosto pasuje.
Pokud tedy hledáte něco, co vás pobaví, zbožňujete romantiku a jste fanoušci hokeje, tak rozhodně tuto sérii doporučuji.
Jen mě mrzí, že se už tyto knihy nedají téměř nikde koupit.

Raislin
27.04.2021 5 z 5

Skvělá oddechovka z vysokoškolského prostředí. Plná sexy hokejistů. Vykouzlila úsměv na tváři. Oba hlavní hrdinové byli sympatičtí! Hurá na poslední díl.

VercaV
27.04.2021 5 z 5

Já se do té knžní série naprosto zamilovala. Dean je zlatíčko. Děj sice stejný jako u předchozích dílů i jiných jejich sérií typu nejdřív nezávazný sex, pak spolu budou jen pro sex a pak se jeden do druhého zamilují, ale i tak mě to baví číst pořád a pořád dokola. Je to naprosto fantastické. V tomto dílu oproti předchozím bylo více sexu, nadrženosti a tak celkově erotiky. Těším se na poslední díl.

oresvo
21.04.2021 5 z 5

Skvělá romantika plná humoru. Tahle série se hodně povedla .

Dermiska
14.04.2021 5 z 5

Opět úžasné ♥️

badliar_id
11.04.2021 5 z 5

Tohle mě uchvátilo úplně stejně, jako první díl. Dean je naprostý zlato. I když jste ho v předchozích dílech nemuseli, tak tady si ho stopro zamilujete. Určitě udělal špatná rozhodnutí, ale myslím si, že se z nich dostatečně poučil. A Allie byla taky skvělá. A oba je zbožňuju, hned po Hanně a Garrettovi.
Scény na ledě byly opět skvělý. Hlavně když Dean trénoval ty uličníky. Jediná postava, kterou jsem nedokázala vystát byl Sean. Choval se jako naprostý idiot..
Konec byl hezký a skvěle zakončený. Zároveň vás autorka naláká na další díl, protože budete chtít vědět, jak to s Tuckem bude. Opět skvělá oddechovka..

NewKiddo
01.04.2021 5 z 5

Dean je prostě zlatíčko.
Elle prostě umí psát skvělé, oddechové a hlavně vtipné knížky a tato není výjimkou. Pokud se člověk chce zasmát a prostě si užít jednoduchou romantiku, je toto něco pro něj. Hodnotím plným počtem hvězdiček, protože já jsem si příběh těchto dvou velice užila.

Kočičáci
18.03.2021 5 z 5

Ufff, tak to bylo žhavé! Zatím nejlepší z této série. Z knihy sexuální napětí úplně stříká, podobně jako u série HIM.
Dean a Allie jsou dobrá dvojka, mladí, vtipní a neustále naddržení... Doporučuji číst, když máte svoji drahou polovičku při ruce, abyste nemuseli hledat svého růžového pana Winstona :-D
Těším se na Tuckera a tu jeho "ostrou žiletku."

Ketfl
18.03.2021 5 z 5

Tak tohle bylo úžasný. Elle má naprostý dar napsat děj s takovou lehkostí a humorem, že to prostě musíte milovat. Jo, bylo to fakt skvělý, vtipný, ale na závěr i dost smutný. Už v minulých dílech jsem přemýšlela, co si o Deanovi myslet, protože... no... Dean je prostě Dean. Ale v tomto díle jsem si ho fakt zamilovala, sice mě občas štval, ale jinak ho miluju. I Allie se mi moc líbila. K závěru mi málem i slzička ukápla, ale naštěstí to dopadlo k mé neskutečné spokojenosti. Jo, žeru to. Jdu číst dál, díl č. 4, prosím! :-D

Klaaarka
25.02.2021 5 z 5

Po opuštění knih Lenky Lanczove (takže krátce po pubertě),jsem četla především detektivky, thrillery atd. Nicméně v posledním roce jsem na to nějak neměla chuť a sílu. Knihy a la červená knihovna mi přišly k odpočinku vhodnější. A tato autorka píše velmi dobře. Její knihy se mi líbí a třetí díl této série stojí za to. Stejně jako dva předchozí. Těším se na závěrečný díl.

Miška935
14.02.2021 5 z 5

Opět dokonalý příběh, opravdu nemam slov.

anna7852
30.01.2021 5 z 5

páni tak třetí díl zatím pro mě nej :-)

Babu002
13.01.2021 5 z 5

Elle Kennedy opět nezklamala.
U dílu jsem se hrozně nasmála. Deana mám hrozně v oblibě, takže jsem se na tento díl velice těšila.
Byla to parádní jízda a knihu vřele doporučuji!

johana3160
04.01.2021 4 z 5

No u tohohle dilu jsem se smala i trosku plakala. Je sice trochu unavujici cist o dalsim napravenym holkari, ale jinak hezky podano. V ramci zanru jedna z nejlepsich, ale jako oddechovka.

Kristy.Seb
23.12.2020 5 z 5

Lítost je pro padavky. Pouč se že svých chyb a jdi dál.
Co je na naději nejhorší? Cl9vake často čeká akorát zklamání.

Obdivuju Allie. Někdy je dost těžké po dlouhém vztahu to ukončit. Le ona to zvládla. A Dean? Ten byl samozřejmě sexy. Byl vtipný. A byl vytrvalý.

kacenka6144
21.11.2020 5 z 5

Tahle série mě prostě pořád baví. Už se těším na poslední díl.

aquaver
20.11.2020 5 z 5

Stejně skvělý jako předchozí díl. Sice ani Dean s Allie na Garretta s Hannou nemají, ale i tak jsem si je oblíbila. Až na pár smutných částí, hlavně jedné konkrétní, jsem se u příběhu dost nasmála. Můžu jen doporučit. Mám v plánu si přečíst i poslední díl této série.

Katka7922
20.11.2020 5 z 5

Tak tuhle prostě miluji. Z celé sérii, která je bombastická je tahle pro mě nejlepší :-)

Pavcas76
18.11.2020 5 z 5

Příběh Deana a Allie mě bavil z celé serie skoro nejvíc. Bylo to vtipný i sexy a četlo se to moc dobře.

Kiuska
14.11.2020 5 z 5

Tak tohle zase bylo parádní! Skoro se to vyrovná prvnímu dílu, ale prostě Hanu a Garetta miluju víc :-D. Styl psaní nám zůstává stejný, je to svižné, akční, vzrušující, mluva se přesně hodí k jejich povahám (četla jsem, že někomu vadila nespisovnost, ale vždyť to jsou přeci hokejisti!). U knihy jsem se zase opravdu dobře nasmála. Občas jsem z toho fakt nemohla. Sarkasmus, vtipy a dobírání si druhých nechybí. Dean a Allie jsou skvělý pár. Allie je bezva, dost vyvádí Deana, který si je vždy ve všem jistý (obzvlášť co se týče holek), z míry. Jak za ní pálí je super a kdo by mu prostě odolal? To jak se Allie v knize chová, bych do ní ze začátku vůbec neřekla, velmi příjemně mě překvapila. Řekli byste, že bude taková puťka trochu a ono ejhle, vůbec ne. Dean taky docela zíral. Co se jeho týče, srší z něj sebevědomí, ale přesto je to super kluk a když prostě potká tu pravou, už nepotřebuje mít sex s každou. V příběhu nastává i něco velmi vážného a smutného, bylo to nečekané, nebylo to tedy jen růžové.
Celkově jde zase o hodně povedený díl plný vášně, erotiky, vtipu, lásky a přátelství. Bezva na oddych, k tomu tento žánr také slouží a Elle Kennedy je v něm jedna z nejlepších, ona tohle prostě umí.