Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1477 243

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

Luciee113
Luciee113
26.06.2023 5 z 5

Na tento díl jsem se hodně těšila a byla jsem zvědavá, co spisovatelka vymyslí. Myslím tím... čím dokáže jedna rybka v moři plných dalších rybek zaujmout natolik, aby byla ona ta výjimečná? Odpověď se skrývá v této knize a autorce se to hooodně povedlo.

Ešína
Ešína
22.06.2023 5 z 5

Tenhle díl je pro mě určitě na úrovni prvního. Bylo to super, čtivé, vtipné, sexy dokonce i reálně smutné a vyspělejší. Dean byl miláček a Allie byla přesně to, co potřeboval... Díky nastínění na konci se těším na díl s Tuckem.

petulik330
petulik330
30.04.2023 2 z 5

Kniha byla podle mně průměrná. Děj se mi zdál docela plytký. Asi to bude prostředím ve kterém se celá kniha odehrává.
Hlavní hrdinové sice řeší své problémy. Ty se mi zdály banální. Celá kniha se točila jen ohledně milostného vztahu dvou hlavních postav. Nic víc.

IvankaHW
IvankaHW
11.04.2023 5 z 5

3 knizky behem 6 dnu a uz ted se jdu vrhnout na 4 dil.
Za me tohle asi nejlepsi dil z serie. Druhy dil o Loganovi byl za me nejslabsi ale tenhle je vtipny, sexy, ctivy, realnejsi,... tenhle dil mel vsechno co mel mit.
Klasicky příbeh ktery holky proste chcou :D krasny, chytry, hody sexy chlap a bohaty hokejista s brisakama ktery je vyborny v posteli a dokaze se zmenit kvuli holce.
Klasika po které (i tajně) touží každá.
Dean je proste sexouš!

Dasa1313
Dasa1313
17.02.2023 4 z 5

Dean. Třetí kluk ze čtyř.
Kniha o Deanovi se mi líbila mnohem víc než o Loganovi. Příběh je reálnější. Ale stejně čtivý, baví mě tato čtveřice a postupně se rozrůstající vztahy. A také se mi moc líbí jak knihy na sebe navazují a dotváří se všechny příběhy.
Těším se na příběh Tuckera, ale na pátý díl s názvem Odkaz, kde se všechny příběhy propojí se těším víc jelikož už teď mě zajímá jak to se všemi dopadne.
Dean a Allie jsou oba moc sympatičtí a Deanovi trošku závidím jeho život:). Opět skvělá kniha plná sexu:).

Julia284
Julia284
04.01.2023 5 z 5

Za mě nejlepší díl z celé série. Určitě doporučuji.

Terka18
Terka18
24.12.2022 5 z 5

Úžasný třetí díl série. Dean byl miláček. A věci které se děly Allie mi připomínali hodně věcí v mém životě. Měla jsem pocit, že čtu knihu o sobě. Protože se to tak náramně hodilo. Příběh byl spalující a nádherný. Plno romantiky a sem tam i humoru.

Kniholapka
Kniholapka
24.12.2022 5 z 5

Tehle série se proste nejde nabazit. Opět se mohu těšit na další díl, protože zatím mě žádný nezklamal a troufám si říci, ze latka je stále velmi vysoko.

Pája699
Pája699
16.12.2022 5 z 5

Peckovní pokračování této úžasné série, kterou si určitě nenechte ujít! Každý díl má něco do sebe a každý si najde to svoje! V komentářích tu bylo řečeno už vše a já mohu jen souhlasit. Hokejisty prostě žeru a Dean byl miláček již od prvního dílu. No a Allie….ta ho krásně doplňovala. Humor, sex, přátelství, děj….vše tu najdete a ručím za to, že se vám to bude líbit :-)

moma08
moma08
28.11.2022 4 z 5

Tak jo, mám za sebou další díl a pořád jsem toho názoru, že první je nejlepší.
Nemůžu si pomoct, ale už mi to nepříjde takové to wau.
Tato autorka to umí dobře se slovy, takže jsou její knihy čtivé, ale je to lehká romantiká s velkou erotikou.
Tady bych dala asi jen 3,5 hvězdičky.

Hatshepsut
Hatshepsut
05.11.2022 5 z 5

Je prostě zcela jasné proč je tato série tolik oblíbená. Všechny příběhy jsou čtivé a moc chytlavé. Elle Kennedy je skvělá. Rozhodně doporučuji číst celou sérii, jelikož s Deanem a Allie se rozhodně nudit nebudete!

Jita160
Jita160
04.11.2022 5 z 5

Dean DiLaurenti byl ďáblík ,který si užíval (můj oblíbenec).
Holky mu sami lezly do postele na ledu byl úžasný,měl plno peněz...co vic si mohl přát? Jeho kamarádi a spolubydlící padaly do vztahu a on si je za to jen dobíral..
Až po propité noci skončí v posteli s Allie (holka měla kliku). To je úžasná bytustka stará se o nemocného otce a léčí si bolavé srdce po dlouholetém vztahu. Její od začátku jasné že šlo jenom o úžasný sex takže proč by nemohli být alespoň přáteli?
Jenže ejhle Dean je opačného názoru,chce Allie znovu a znovu.
Četlo se to úplně samo opět nechyběly humorné scény spousty sexu ale taky i bolesti ze ztráty kamaráda, laska prostě bomba!!!!

Zuzana215
Zuzana215
23.10.2022 5 z 5

Ellie a Dean jsou moji druzí nejoblíbenější.
V chmurných chvílích listuji oblíbenými pasážemi a znovu se bavím...po kolikáté už??

Škoda jen, že někdo z knížky odejde..,, je vám jasný, že nespím?" ,,Dáme trojku?"
Docela bych byla zvědavá na jeho příběh...

Knihomol_ka
Knihomol_ka
16.10.2022 5 z 5

Na knize si mi velmi líbí, že postavy znám už z předchozích dílů. Na příběh Deana jsem byla velmi zvědavá. Největší sukničkář na škole a skončí s Allie, která je jen na vážené vztahy? Příběh je plný sexu a humoru. Přesně tohle preferuji . Tenhle díl si zaslouží 5 hvězdiček z 5, protože to bylo zase úplně něco jiného. A ten konec ? No těším se na pokračování, protože už teď vím co se tam nejspíše bude dít!

MAU256
MAU256
16.10.2022 5 z 5

Další krásně čtivá romantická knížka, tentokrát příběhem o Deanovi a Allie. Allie po několikátém rozchodu se svým přítelem, který jí nedá pokoj, se uchýlí do domu ke své kamarádce Hanně, aby před ním byla v bezpečí, protože si sama nevěří, že by se k němu opět nevrátila. Hanna však není doma a jediný, kdo v domě zůstal byl právě Dean, který je ve škole za pěkného děvkaře, ten její příchod bohužel nečekal. A že by skončili oba spolu v posteli, tak na to ani nepomysleli, ale co myslíte, že se stalo? Doporučuji si knížku přečíst. Je v ní humor, spousty sexu, přátelství, láska, smutek, prostě vše, pro romantické dušičky jak dělaná. Už se těším na další pokračování této série.

munka
munka
07.08.2022 5 z 5

Ďalšie skvelé čítanie. Humor a romantika.

jitka_dankova
jitka_dankova
07.08.2022 4 z 5

(SPOILER) Jednoduchý příběh plný sexu. Právě v této knize je vidět to nejlepší, co Elle Kennedy dokáže. Zápletka i komentáře jsou vtipné, postavy prostě mají rády sex a nestydí se za to, vše se nese v odlehčeném duchu, erotických scén tak akorát. Čtenář se prostě při této knize zpočátku dobře baví. Autorce se podařilo ukázat dva lidi, kteří se k sobě skvěle hodí. Asi tak do tří čtvrtin je kniha parádní.

(pozor spoiler) Smutný zvrat, který přijde - smrt kluka Beau - mne nezasáhla jen díky tomu, že jsem o ní věděla z knihy "Plán" a tu postavu jsem vlastně moc neznala. Ano, čtu sérii nestandardně jinak. To, co se děje potom, se mi nečetlo lehce. Vím, život je takový, ale bylo to drsné. Už ne vtípky, legrace, ale realita života. Nevím, jestli se ještě někdy ke knize vrátím, nicméně rozhodně patří od Elle Kennedy k těm opravdu povedeným, i když je v ní smutná část.

Četla jsem bez návaznosti na první díly a vůbec to nevadilo.

Knihom_olka_
Knihom_olka_
02.08.2022 5 z 5

Do téhle série jsem se zamilovala až po uši. Nemůžu si prostě pomoc. Ty postavy, svět, humor a problémy... Opravdu to stojí za to.
Jelikož Deana jsem si zamilovala už v předchozích dílech, nemohla jsem se dočkat, až si přečtu jeho příběh. A nemohla jsem být šťastnější, když jsem zjistila, že jeho "pravou" bude Allie.
Ta chemie mezi nimi byla až hmatatelná a já si užila každou stránku.
Dean byl vtipný a měl lehce oplzlý humor, přesně jak to mám ráda, a Allie se zase nedala a šla si za svým.
Opravdu nevím, co bych měla vytýkat...
Nemůžu se dočkat dalšího dílu...

zp87
zp87
01.08.2022 5 z 5

Snad vše bylo už řečené v předešlých komentářích, doporučuji toto čtení všemi deseti.
Čekala jsem, že v Deanovi bude ukrytý poklad, a opravdu, je to velký poklad v nádherném balení (ovšem to úchvatné balení je přítomné u všech kluků z Briarského hokejového mužstva).
Dean je miláček a Allie s ním naprosto drží tempo. Miluju autorčin styl, smysl pro humor, vykreslení charakterů a situací.
Tuto sérii si ještě přečtu. A budu všude doporučovat.
Mimochodem, až někde potkáte nezadaného chlapa podobného typu (a nemusí to být přímo Deanového typu - Garrett ani oba Johnové si nestojí nijak hůř), odkažte jej, prosím, na mě. Pánbu vám to zaplať.

ronnies.library
ronnies.library
27.07.2022 5 z 5

O. MŮJ. BOŽE. tohle bylo co?! MILUJU! rok 2022 teprve začal a já mám neblahý pocit, že toto bude top kniha roku. ta láska, chemie, jiskření, (a že jich tam bylo), nacházení a pochopení sama sebe a konec?! já nemůžu, chci re-reading hned. tu knihu zbožňuju a to jsem si myslela, že Návrh žádný díl nepřekoná a ejhle. Off-campus doporučuju, sladká klišé romantika, kde to klišé vlastně ani nepostřehnete. SKÓRE je teď na mým seznamu v top 5 nejlepších přečtených knihách.