Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1485 243

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

KlaraD851
26.03.2024 5 z 5

Dean, Dean, Dean! Neskutečně se k sobě s Alli hodili a ona je jeho životní výhra. Jako byl to floutek, štval mě, ale tomuhle bad boy odpustím všechno ;-) Příběh plný emocí, tekly mi slzy smíchu a i smutku. Tahle kniha je v moji TOP 5.

Any26
18.02.2024 4 z 5

Asi půjdu proti proudu ale za mě byl předchozí díl s Loganem a Grace lepší. I tak, ale nemůžu říct, že by se mi tento díl nelíbil. Celá tahle série je prostě BOŽÍÍÍ.

IrenaMikerová
06.02.2024 5 z 5

Dean DiLaurentis to je vše co k tomu řeknu.

Majuš333
04.02.2024

"Téééda, podívej se na něj, Gare, je tak roztomilej, když spinká."
"Jako andílek."
„Andílek děvkař."
"Hele, můžou si andělé vůbec vrznout? A jestli jo, jsou orgasmy v nebi milionkrát lepší než orgasmy tady na zemi? Vsadím se, že jo."
"Určo. Odkud myslíš, že se bere duha? Kdykoli vidíš duhu, znamená to, že se v nebi právě udělal anděl."
"No jo, to dává smysl. Asi stejně jako že kdykoli uslyšíš zvonění zvonku, anděl dostal křídla."
"Přesně tak."
Otevřu jedno oko a zadívám se ke dveřím. "Já vás slyším."

Najvtipnejšia a zároveň najsmutnejšia časť série 'Off-Campus'...

"Hele, znáš Stmívání?"
Vyvalí oči. "Cože?"
"Stmívání. Tu knihu o upírech."
Ostražitě mě pozoruje. "Co s ní?"
"Fajn, takže víš, že Bella má takovou nějakou zvláštní krev, že jo? Že se z ní Edwardovi postaví, kdykoli se k němu přiblíží?"
"Děláš si ze mě prdel?"
Nevšímám si ho. "Myslíš, že je to možný i v reálu? Že takhle působěj feromony, nebo co? Není to jenom hovadina, co si ji nějakej nadrženec vymyslel, aby mohl ospravedlnit, že ho bere jeho máma, nebo tak něco? Nebo opravdu existuje nějakej vědecky podloženej důvod, proč nás určitý lidi přitahujou? Jako v tom zatraceným Stmívání. Za to, že Edward chce Bellu, může čistě biologie, ne?"
"To se mnou teď vážně diskutuješ o Stmívání?"

kirstinrau
31.01.2024 5 z 5

Instagram: @kirstinrau

Tak táto časť a teda Dean DiLaurentis šliape na päty Garettovi Grahamovi. Myslím v rebríčku mojím obľúbencov. Určite sa mi tento príbeh páčil viac ako ten predchádzajúci. Dean bol teda riadný Cassanova a užíval si až až, ale nakoniec sa mi jeho cesta k zmene páčila (teda na určite veci). Allie som si obľúbila hneď a aj keď som sa obávala, že urobí krok späť do minulosti, našťastie jej odhodlanie vydržalo. Opäť sa raz dobre nasmejete. Ja jednoducho zbožňujem, keď sú chalani pokope alebo si píšu do spoločného chatu. Tu partiu si vážne zamilujete.

Táto kniha bola pre mňa však veľkým šokom. Obľúbila som si vedľajšie postavy a teda, do pekla, čo to malo znamenať s naším futbalovým kapitánom Maxwellom? Si zo mňa niekto robí prdel? Ja som očakávala, že si prečítam jedného dňa aj knihu o ňom. Toto naozaj zabolelo a plne chápem, prečo sa Dean začal tak chovať. Chápala som to však len do istej miery. Bola to emočná bomba pre všetkých, ale ja by som trpezlivá nebola, takže by asi dostal dobrú za ucho. Našťastie na to ako padol na samotné dno, to dopadlo dobre. Bola to skvelá jazda.

haWranka
29.01.2024 3 z 5

Je to hrozná ptákovina (v obou slova smyslech). Několikrát jsem se nahlas zasmála, ale bylo i hodně okamžiků, kdy jsem se nudila. A vlastně to bylo dost často při erotických scénách. Autorka asi chtěla šokovat otevřeností, ale po nějaké chvíli už mě to prostě nebavilo a přišlo mi to zbytečné. Navíc mi nesedla hlavní hrdinka. Asi jsem už na tohle moc stará :D Puberťačky musí být nadšené, jen doufám, že takovéhle chlapy a zážitky nebudou moc považovat za reálné :D

loolee
25.01.2024 4 z 5

Parádní odpočinkové čtení. Některé pasáže mi přijdou tak americké, že hlavní hrdiny úplně vidím zestárlé o 20 let, s dětmi na prestižních univerzitách, chirurgickými vylepšeními, dokonalými chrupy i postavami, obtěžkané nemovitostmi, luxusními vozy, tituly a funkcemi. A možná taky černým svědomím z různých úletů, protože ti růžový jednorožci tam nemůžou takhle poletovat furt. Ale dobře, čtu to proto, že to je slaďárna s akorát porcí erotiky, navíc v rámci žánru opravdu čtivá. :-)

Damonka12
01.01.2024 5 z 5

Miluju tuhle knihu a celou sérii. Neznám jinou sérii, kterou bych milovala více. A která by se mi četla lépe.

Misshell1
30.12.2023 5 z 5

Zase mě to dostalo hned od první stránky. Miluju hokej, takže s radostí hltan příběh. Jako u všech ostatních knih se mi líbí, jak střídá z pohledu Deana a Allie. Skvěle tam pasovali i spoluhráči, kamarádi a rodina.

TeriLin1111
27.12.2023 3 z 5

Neměla jsem moc v plánu v téhle sérii pokračovat, ale nakonec jsem jednoho dne neměla co číst, tak jsem se rozhodla že přeskočím druhý díl a vrhnu se rovnou na tenhle. Stejně jako u prvního dílu jsem dostala to, co jsem očekávala. Stále moc nechápu v čem je tahle série pro některé tak 'spešl', ale koneckonců tyhle typy romancí nejsou moje nejoblíbenější, ale zase se to dalo číst.. v tomhle žánru bych řekla že je to jedna z lepších knih, i když teda hlavní hrdinka byla až moc podobná té v první knize. Akorát teda ta jejich hádka na konci mě neskutečně naštvala. SPOILER: Sakra, holka, tvůj kluk truchlí tak bys možná měla být trpělivá a nechat ho až se z toho dostane. Tím že se s ním do toho ještě rozejdeš mu asi moc nepomůžeš. KONEC SPOILERU.

0197
11.11.2023 5 z 5

Dávám si rereading celé série než se pustím do Odkazu a je fajn si příběhy připomenout.

Dean Di Laurentis. Sportovec s andělskou tváří, který si užíval vysokoškolského života se vším všudy. Holky se o něj mohly přetrhnout a on je rozhodně neodmítal. Bavil mě jeho slovník a jak klidně nechal lidi při
tom, že není zrovna nejchytřejší, přitom měl mozek na práva a četl spoustu knih :-).

Allie se právě rozešla s přítelem. Vyhledávala vztahy a něco nezávazného nebylo úplně pro ni, ale myslela si, že to zvládne. V posteli se nedržela zpátky a vlastně ani Dean a měli nejžhavější scény ze všech párů.

Postupně se mezi nimi ty city utvářely a přirozeně se dostali do vztahu. Jasně Dean na ni pořád po první noci myslel a o ostatní holky přestal mít zájem, ale co vždyť o tom to je, potkat tu pravou a chtít jej ji.

Tato série se nesmírně povedla, to bez diskuze. Humor, sportovní prostředí a parta přátel jejichž součástí by se člověk hned rád stal. Tento díl se mi líbil o malinko méně než předchozí dva, na které nedám dopustit. Ale jen o trošku.

Knihomolka_176
05.10.2023 5 z 5

Za mě nejlepší díl série. Deana jsem si zamilovala, hlavně jeho humor, zprávy, které Allie psal, to, jak starostlivý byl a jak byl ochotný pro ni udělat první poslední (dokonce se nechat nachytat s Winstonem ve vaně - kdo četl, rozumí ).
Allie díky němu pochopila, co vlastně chce. Na rozdíl od Seana ji Dean v jejím hereckém snu podporoval, stejně jako ona podporovala ty jeho.
Jednoduše naprosto úchvatná kniha!

Barbara182
29.09.2023 3 z 5

Třetí díl série se mi líbil asi zatím nejmíň, i když to bylo opět vtipné (viz Dean s Winstonem v koupelně) a čtivé a autorka se tam snažila dostat poselství o tom, že i holky si můžou užívat nezávazné radovánky, aniž by musely být označovány nějak hanlivě, ale celkově mi prostě postavy tak úplně nepřirostly k srdci (protože ať chcete nebo ne, Dean BYL tak trochu rozmazlený boháč a určitě nikdy nemusel řešit spoustu věcí) a oproti předchozím dílům zabíral spoustu stránek sex (i když vím, že se to asi dalo čekat, když je hlavním hrdinou Dean, stejně bych si klidně nechala líbit víc času s Hurikány nebo tak).

Monika136
15.09.2023 5 z 5

Za mně nejlepší díl ze série :)

Wewe111
13.09.2023 5 z 5

Tak musím říct, že tento díl mě bavil z těch 3 nejvíc:)) Dean se mi líbil už v prvním díle a vykreslení jeho postavy naplnilo mé očekávání. A teď se jdu vrhnout na posledního z party sexoušů a moc se těším:-D

Senza Jenka
01.09.2023 3 z 5

No páni... Asi nejsem úplně cílovka, ale nemohu říct, že by mě to nebavilo. O světě dvaadvacetiletých amerických vysokoškoláků toho vím pramálo a těžko mohu soudit, zda popis jejich světa - vnějšího i vnitřního - odpovídá realitě.
Přišlo mi to lehce pubertální, a možná až moc o sexu, který je tu líčen ne sice vyloženě oplzle, ale trochu syrově, bez jakýchkoliv zábran a eufemizmů. Nicméně text nepostrádá zajímavost (duální pohled), lehkost ani vtip. Nezbytná kapka sentimentu nevadí.
Pokud se chcete odreagovat celkem zábavnou "blbostí" za deštivého odpoledne zachumlaného v dece, vítejte v "Deanově životě" - není to špatná volba. :)

Ála1968
24.08.2023 5 z 5

Tak tohle mě zase dostalo.Celá kniha nabitá dějem.Na Deana jsem se těšila od začátku,těšila jsem se i na Beaua a nemohla jsem tomu uvěřit-to jako fakt?Tak to jsem opravdu obrečela

Books_by_Dee
03.07.2023 5 z 5

IG: @books_by_dee

Po úžasných dvou dílech hokejové sérii Off Campus z pera Elle Kennedy jsem se ihned vrhla do dílu 3 Skóre a budu upřímná a o ždibíček se mi díl líbil o něco víc než díl první. Ta chemie mezi Deanem a Allie byla přímo dokonalá a jeho nahánění bylo přímo dokonalé. Bylo to neuvěřitelně roztomilý, ale taky Too Hot To Handle (taková je moje poznámka během čtení, co si zapisuju).

V tomhle díle se Allie rozejde se svým dlouholetým přítelem a do cesty se ji jednoho večera plném alkoholu připlete do cesty sexy hokejista Dean. Dean je zvyklý střídat holky jak ponožky, ale jeden večer s Allie a nechce nikoho jiného, než jí.

Na to, jak jsem Deana neměla v lásce v posledních dvou dílech, tak tady jsem si ho naprosto zamilovala a Allie mě taky padla do noty. Bylo to takové celé víc reálnější a pro mě uvěřitelnější než Loganův díl. Je teda fakt že je zvláštní jak z kluka, který holduje sexu div ne každý večer, plánuje sexy trojku, tak najednou se z něj stane miloučkej chlapeček, který nechce jinou než tu jednu. Prostě Allie má zřejmě své kouzlo. Ta chemie mezi nimi byla úžasná, takže se vlastně nedivím. Allie mu taky nedala nic zadarmo a snažila se odolávat, ale já se jí vlastně vůbec nedivím, že podlehla. Já bych taky přicupitala k Deanovi

Nemám absolutně nic, co bych knížce vytkla. Byla to naprostá dokonalost.

Ewe291
02.07.2023 3 z 5

Je smutne, ze to musim povedat ale seriu Off- Campus necitam prvykrat ale ..... Ale zboznujem prve diely a ostatne moc nie napr. Skore som citala na 5x a k poslednemu dielu sa chcem prepracovat a potom si precitam Odkaz. Neviem preco to tak je, pretoze Deana som si oblubila ale Allie to moc nie a netusim preco. No prosto ma to tak nechytilo ale chcem konecne docitat seriu a vrhnut sa na dalsie knihy od autorky. Ale jedno mozem povedat a to, ze autorku mam rada a paci sa mi ako pise a seriu Campus mozem odporucit aj ked mne sa pacia prve diely to neznamena, ze Vam sa nebudu pacit vsetky

Janča086
28.06.2023 5 z 5

Myslela jsem si, že první díl nic nepřekoná, ale musím napsat, že tenhle díl je zatím nejlepší. V některých částech knihy jsem se opět pořádně zasmála. Přečteno během 3 dnů. Tahle série vždycky bude mít speciální místo v mém srdci! :D
Doporučuji!