Plán

Plán https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/bmid_plan-11R-324264.jpg 4 1299 215

Off-Campus série

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Goal , 2016

Kačka195
22.11.2019 5 z 5

Myslím že název knihy se měl místo PLÁN jmenovat spíš TRPĚLIVOST!! Tucker byl naprosto úžasný. Dokonalý džentlmen, který snad v reálu ani neexistuje. Sabrina mě místy vytáčela, jak to zbytečně dělala těžší. Každopádně si myslím, že to bylo krásné zakončení série.
A musím dodat, že u části, kde Garrett navrhoval jména nebo když přinesl panenku bez hlavy, jsem se musela smát nahlas.

Cometka
17.11.2019 3 z 5

Klasická Elle Kennedy, ale jak už psal někdo pode mnou, všichni muži série jsou pomalu nadsamci a ženy absolutně bez chyby. V reálném světě těžko :-) a výška u muže 184cm opravdu není žádná "nadvýška", tak úplně nerozumím tomu zdůrazňování. Za mě trochu nuda.

Ivet1990
05.11.2019 4 z 5

Skvělé zakončení celé séríe

Majakadelcova
23.10.2019 5 z 5

Tak poslední knížka že série je za mnou. A klasicky to byla pecka. Příběh mě bavil, možná i proto že sama jsem máma. Moc jsem si užívala každou stránku a nemůžu vlastně vytknout vůbec nic, Tuck byl tak perfektním mužem, že vlastně můžu jen závidět :)

ivousekk
09.10.2019 3 z 5

Příjemné zakončení série a alespoň malá změna v koncepci, přece jen to těhotenství byl "rušivý element" a příběh dostal jiný náboj.
Ale čeho jsem po 4 dílech přesycená je, že všichni hokejisti jsou modelové s obřím nádobíčkem a neskutečnou výdrží a jejich protějšky to samé jen v ženské verzi. A sexuální scény jak přes kopírák. Možná by bylo fajn na tom zapracovat, přece jen to po pár knihách nudí až obtěžuje.

niced
05.10.2019 5 z 5

Skvělé! Na to, že mě Tucker v předchozích dílech nijak nezaujal, asi tím jak byl nevýrazný, tak teď to byl super slaďouš. Krásné zakončení, hodně ze života. Opět jsem se i zasmála když mezi sebou soupeřil Garett s Loganem. Sabrina byla nakonec taky v pohodě, akorát na můj vkus všechno zbytečně prodlužovala a nemusela být až tak hrdá.

laura
30.09.2019 1 z 5

...dlouho jsem váhala, ale - za mě nejslabší díl. I když chvílemi jsem doufala, že tenhle příběh mě chytne za srdce, nakonec se to nestalo.

Byl až příliš předvídatelný, možná už toho sexu a přemíry sexy hokejistů a krásných žen bylo příliš?

Zkrátka kouzlo prvního a třetího dílu vyprchalo a závěrečné finále už mi nemělo co nabídnout. Vlítli na to - a o nic moc dalšího tam už vlastně ani nešlo :)

Takže i když Tucker měl své kouzlo a začátek sliboval slušný rozjezd, prostě to drhlo.

jinbr
30.09.2019 5 z 5

No, celou sérii jsem dala vlastně za asi 3 dny (prodloužený víkend). Jakkoliv tento díl byl o něco méně "vtipný" (?), užila jsem si ho. Znám hodně lidí, kteří mají v sobě zakořeněnou velkou osobní hrdost a umí kvůli tomu dělat ještě mnohem větší hovadiny. A překračovat svůj vlastní stín je pro mnoho lidí často nepředstavitelné. Když člověk vyrůstá ve špatných vzorcích, někdy to trvá, než přijdete na to, že je něco špatně (jako např. přístup "co bys chtěla, je to to JENOM chlap). Možná nás při čtení této knihy ovlivňuje to, že jsme tzv. nezaujatí, ale zároveň zaujatí ve svém pohledu na to, jak by to mělo nejen končit, ale i probíhat. Z mého pohledu byl tenhle díl mnohem víc ze života. Mě se kniha líbila, užila jsem si ji a dávám za ni plný počet hvězdiček, právě i proto, že hrdinové řešili věci, které nám život opravdu předkládá.

sasa.vrankova
25.09.2019 4 z 5

Krásné zakončení celé série. Všechny 4 díly se četly tak nějak samy. Doporučuji a těším se na další knihy autorky :)

tynka65
28.08.2019 4 z 5

Tucker by si těch hvězdiček zasloužil i 10! Platonicky jsem se do něj asi zamilovala, ale teď si tak říkám že miluju všechny 4 hokejisty!.. Sabina byla na pěst a ne na hvězdičku. :D Strašně mě rozčilovala a absolutně jsem její myšlení nepochopila. Začátek byl skvělý! Přesně tak jak jsme u téhle série zvyklí, ale jakmile přišlo na řadu těhotenství, přestalo mě to bavit a to hlavně kvůli Sabrině a jejímu nesmyslnému fňukání a paličatosti. Ale za ten konec musím přidat hvězdičku. Ten mě dostal!... Když zhodnotím celou sérii vede u mě první díl (Garret) , potom třetí(Dean) , druhý(Logan) a čtvrtý(Tuck) byl nejslabší.

pate.langdon
20.08.2019 3 z 5

3* za to, že Tucker je prostě laska❤ přesně takových chlapů by mělo po světě chodit daleko víc! Jinak mě kniha moc nezaujala, líbilo se mi prolínání dějů s předchozími díly, ale požitek, který jsem předtím měla se ted nedostavil

adela2230
29.07.2019 4 z 5

Tenhle díl byl ze začátku super, ovšem pak začal upadat. Ne moc, ale těhotenství bylo poměrně rušivým efektem, což ovlivňovalo i můj postoj k postavám. Ale i přesto se kniha dala přečíst jedním dechem.

Svica
24.07.2019 4 z 5

Tento díl byl malinko slabší než předešlé, ale opět to nemění nic na tom, že autorka je skvělá v psaní tohoto žánru a že se u knih člověk krásně odreaguje.

Lee7
20.07.2019 4 z 5

Konec třetího dílu, Sabrina je těhotná a zde tady propojení stejných časových linií, moc hezky zpracované. A líbili se mi jako pár, vážně.. epilog mě dostal.. Doufám, že u série nejsme naposled. Moc mě baví a čte se lehce

pipa36
15.07.2019 2 z 5

Tak nevím. První tři knihy jsem četla jedním dechem na dovolené. Poslední díl jsem louskala tři týdny a můžu říct, že ten náboj, čtivost, humor - to vše se vytratilo. Hlavním postavám jsem jejich "vztah" vůbec nevěřila, některé myšlenkové pochody hlavní hrdinky byly přinejmenším zarážející - na to, jak měla být inteligentní, se v některých chvílích chovala jako obyčejná slepice.
Takže, tohle moje "knižní pankáčství" končí, vracím se k osvědčeným žánrům. Dávám 2*, fakt mě to nebavilo.

BarkaS
27.06.2019 2 z 5

Ellen Kennedy mám fakt ráda a vždycky si u ní odpočinu. Ale v tomto případě si nemůžu pomoct, prostě jsem se u čtení spíš rozčilovala, než bavila. Sabrina je totální slepice, která (pozor SPOILER ALERT, který už ale čtenářky předchozího dílu nemusí trápit, protože vědí) se chová celou dobu tak na patnáct. A k těhotenství prostě patří i přibírání a její neustálé “moje tlusté tělo” blabla bla bla mi akorát lezlo na nervy. A kecy typu “nemůžu si dát limonádu kvůli miminku, dám si mlíko” a podobný modely, to už snad radši ani nekomentovat. Za mě “velký špatný” - nejslabší díl série.

Pedruska01
25.06.2019 5 z 5

A další pohádky je konec. Tahle série je u konce a byť mě to lehce mrzí, jsem za to i ráda. Přeci jenom všechno jednou musí skončit. Opět se knížka skvěle a rychle četla. Bavila mě a byla napsaná v podobném stylu jako ty předchozí díly - vtipně, procítěně, svižně a zároveň odpočinkově. Autorka to prostě umí - kolikrát jsme se přesvědčili?! Tady už není co komu dokazovat.
Na tohle, respektive na tohohle hlavního hrdinu - Johna Tuckera jsem byla hodně zvědavá, protože o něm ani v jedné knize nebylo pořádně zmíněno, krom toho, že se o své spolubydlící stará, aby nepošli hlady, takže jsem neměla vlastně ani páru, co vůbec můžu čekat. Trochu jak hrad v Karpatech. A ten chlap mě dostal. Předčil všechno. Ačkoliv se ze začátku prezentoval jako jeho kamarádi - sexuální bohové, lamači dívčích srdcí a hlavně nezávazně - naprosto jsem mu to nevěřila. A stačilo málo, abych mohla poznat to jeho pravé já. Byl hrozně milý, starostlivý, nenechal by člověka ve štychu, uměl se k druhým a zvlášť ke svému protějšku chovat a byl to gentleman - ta postava mě dokázala dojmout a zasáhnout. Prezentovala mi svým způsobem prototyp naprosto dokonalého muže, který by měl být po boku každé ženy. Ano, přiznávám, i do Tuckera jsem se nejspíš zamilovala. :D Bylo to příjemné seznámení a změna oproti Garrettovi, Loganovi i Deanovi - i když tihle grázlové mi taky ukradli srdce. :D
Jeho protějšek Sabrina... no, ze začátku byla prezentována jako nafrněná a příšerně ambiciózní slepice, ale ve skutečnosti, když ji čtenář měl čest poznat byla naprosto jiná. A jsem hrozně ráda, že taková byla, protože v opačném případě bych s ní nevydržela. Měla jsem tu holku ráda, dost si zažila, za všechno musela bojovat a tvrdě dřít, takže si to štěstí zasloužila. Měla můj obdiv v tom/těch rozhodnutí, v té energii a síle.
Tenhle díl byl ale úplně odlišný od předchozích. Posunuli jsme se nejen v čase - Briar a hokej šli do pozadí a nastupuje život po škole, naprosto jiné starosti, ale hlavně u hlavní dvojice to bylo něco dalšího. Život sám. Možná i proto mě místy iritovaly sexuální scény, protože se tam řešilo něco daleko zásadnějšího než že si dva nadržení adolescenti chtějí užít. Autorka, ačkoliv to možná neplánovala, mě lehce vyděsila v dalších stádiích života jako je těhotenství potažmo porod, anebo i tím, že pakliže se to stane nečekaně, vstoupí to do plánů a snů, tak to hrozně zkomplikuje bytí. Však se to dá zvládnout - hlavní hrdinka přežila a nepřestala dýchat. A já před ní a před každou takovou silnou ženou smekám. Každopádně musím se přiznat, jak tam přibylo to těhotenství čekala jsem takové to klišé, nad kterým protočím otráveně oči a budu naprosto znechuceně dál sledovat vývoj děje, který mě již tolik nebere. Jenže to se nestalo. Ano, možná klišé prvek, ale nic dalšího, nic tragického - zvládlo se to parádně, za což jsem neskonale ráda.
Skončilo to dobře - jak jinak - opravdu cukrkandlově a pohádkovsky. Ale proč ne. Aspoň někde musí být ten dobrý konec, leckdy i průběh.
A mimo jiné, ačkoliv je to již jiná série, tak je to na podobné bázi a s postavami, které známe - na Fitzyho a Summer se fakticky hrozně těším. :)
Závěrem - jsem naprosto spokojený čtenář, který dostal vše, co má rád. Úžasná série s úžasnými postavami, u kterých jsem ráda, že jsem je mohla poznat. Hrozně se mi to líbilo a neváhám doporučit a ohodnotit plným počtem, protože si to vážně zaslouží. :) (A může mi někdo vysvětlit proč je tu jiná obálka než ta, kterou mám na knize, kterou fyzicky držím v ruce? Tu, co mám doma je dle mého mnohem zajímavější. :D)

genikuxik
15.06.2019 5 z 5

Bezva oddechové počteníčko...Tuck byl můj hrdina, kdyby takových existovalo víc...

malazluta
14.06.2019 5 z 5

Další povedená kniha této autorky.

anishta
06.06.2019 4 z 5

Z povinnosti jsem se po Lovu vrátila k sérii Off-Campus, abych neměla žádný Briarský rest. A musím říct, že to bylo fajn, i když to místy pro mě nebylo úplně příjemné čtení, ale to je můj osobní bubák. Každopádně Sabrinu jsem chtěla každou kapitolu minimálně jednou proplesknout, ale Tucker je miláček.