Plán

Plán https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/bmid_plan-11R-324264.jpg 4 1299 215

Off-Campus série

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Goal , 2016

Haňulilinka
14.04.2023 5 z 5

Pro mě asi nejhezčí díl ze všech a to hlavně kvůli představě Tuckera a miminka. Knihu jsem přečetla skoro na jeden zátah. Děj je psaný opět poutavě jako ostatní autorčiny knihy a je tam spoustu vtipných situací.

Dasa1313
10.03.2023 4 z 5

Tucker a Sabrina, čtvrtý kluk ze čtyř. Krásné propojení a vyústění příběhů. Líbilo se mi jak se děj prolínal se třetím dílem a poté na něj navázal. První polovina knihy je napsána podobně jako předchozí tři, ovšem druhá polovina knihy je už taková dospělejší. Což je logické, když se jedná o dítě.
Tucker byl hodně trpělivý člověk, většina lidí by to se Sabrinou vzdala, proto jsem ráda, že Sabrina svou povahu změnila, ustoupila a stala se lidštějším člověkem.

alzbeta2843
19.02.2023 5 z 5

Príbeh o veľmi tvrdohlavej holke, čo nič v živote nedostala zadarmo a chalanovi, ktorý je stelesnením snového manžela (krásny, očarujúci, sexi, vytrvalý a ešte i gantleman).

Z tejto série som čítala len prvé dva diely a potom som tretí diel preskočila a vrhla sa na posledný, pretože ma zaujal anotáciou. Nom, tú anotáciu som si asi nemala čítať, pretože som celý čas čakala, kedy sa príbeh rozbehne, ale i dovtedy som si príbeh veľmi užívala. To, že som nečítala predchádzajúcu sériu svedčí i o tom, že som so Sabrinou už od prvej stránky sympatizovala a preto mi bolo doslova úzko pri čítaní ako sa k nej osataní chovajú. V stránkach, kde sa objavoval jej otčim Roy mi bolo naozaj zle.

Som veľmi rada, že príbeh bol písaný z pohľadu oboch, pretože to mi ponúklo pochopiť správanie oboch hrdinov. Veľmi som im držala palce a hlavne Sabrine, ktorá sa držala doslova len tak tak a schovávala svoje srdce za arogantnú pretvárku. Kiežby, každý takýto príbeh končil takto :)

Terka18
26.12.2022 5 z 5

Moc hezký romantický příběh posledního že čtveřice úžasných hokejistů. Sabrina se nakonec ukázala jako dobrá a láskyplná duše. A Tucker? Ten byl takové zlatíčko hned od začátku. Krásný příběh s romantickým koncem za který jsem moc ráda.

moma08
30.11.2022 4 z 5

Když jsem začala knihu číst, tak mi bylo líto, že v třetím díle jsme se dozvěděli na konci velkou novinu, protože čtvrt knihy byla vlastně o tom, jak se poznali a já pořád čekala, kdy zjistí tu osudnou věc.
Tucker byl vážně miláček a tak moc trpělivý, že to snad není ani možné a Sabrina, tak ta byla teda pěkně tvrdohlavá a v některých věcech zbytečně. Občas mi tím lezla na nervy.
Určitě se mi tenhle díl líbil více než druhý a třetí, ale na první prostě za mě nemá.

havrmoni
23.11.2022 4 z 5

S odstupem po druhém přečtení přidávám hvězdičku a vztah k Sabrině je teď úplně jiný. Má mé sympatie.

MAU256
21.11.2022 5 z 5

"Miluju Jamie a miluju Tuckera, a jestli někdy - kdykoli - Harvard nebo práce nebo cokoli jakkoli ohrozí jejich štěstí, bez váhání se toto vzdám."

Poslední kniha ze série Off-campus. Tentokrát byli hlavními aktéry Sabrina a Tucker. Ona měla plán, avšak jeden okamžik a vše se změní. Ač si o ní všichni myslí, že je mrcha, on věděl své, viděl totiž JÍ, nejen tu vrchní schránku. A Tucker, ten byl prostě dokonalý, vytrvalý a milující. Rozhodně jsem si tento díl, jako i všechny předešlé, užila, můžu jen doporučit.

Knihom_olka_
19.11.2022 5 z 5

Tak tohle byla absolutní bomba.
Na téhle knížce mě bavilo snad úplně všechno. Zamilovala jsem si tu atmosféru a hrozně se do toho vžila.
A hlavní hrdina? Ten by byl absolutně dokonalý manžel, takže mi proswím řekněte, kde ho mám koupit?
Sabrina byla taky skvělá, občas sice moc tvrdohlavá, ale jinak jsem ji rozuměla.
Konec se mi moc líbil, i když jsem se tak musela smířit i s koncem série.
Zkrátka to bylo vážně skvělý.

Jita160
08.11.2022 4 z 5

Johna Tuckera si okamžitě oblíbíte a zamilujete. Já ho vnímala jako pana úžasňáka.
Jedna vášnivá noc v autě se Sabrinou a obou se od základů změní život. Sabrina už tak ma ten svůj těžký, ale je velmi houževnatá ,odhodlaná, pilná, pracovitá ,neskutečně sexy..... no na mě pusobila až moc tvrdě nic nechci nic a nikoho nepotřebuji všechno musí zvládnout sama!!!!
Jenže měla po boku pana úžasňáka,hodného, laskavého ,milujícího zodpovědného a táááá trpělivého.
Krásné pokračování o studentech hokejistech a jejich láskach, trápeních,prohrách a hlavně o tom najít si v životě to správné místo a mít po boku tu pravou ženu.

Hatshepsut
06.11.2022 4 z 5

Opět skvělý díl. Bavila jsem se, např. vtipné scény, kdy Garrett soupeří s Loganem o titul kmotra nebo pletařské schopnosti kamarádky Sabriny. :-) No a Tucker coby otec, tak to byl doják. :-) Jsem moc, moc zvědavá na nový díl, který letos vyšel, jelikož tato série je velmi pohodová a zábavná!

Knihomol_ka
18.10.2022 5 z 5

Tuhle sérii jsem si zamilovala. Užívala jsem si náramně každý ten příběh. Je to plné sexu, humoru, přátelství i hokeje. Poslední díl byl dle mého nejslabší. I když jsem si ho užila mezi postavami se to strašně dlouho táhlo. Chápala jsem Sabrinu, proč byla taká jaká byla, ale ruku na srdce, kdybych potkala Tuckera hned mu padnu k nohám! Strašný andílek . Jsem ráda, že jsem se dostala k této sérii. Dlouho jsem nečetla něco tahle úžasného.

januska82
15.10.2022 5 z 5

Najlepšia kniha z celej série.

Andrejka91
04.09.2022 4 z 5

Nevím jestli je to tím, že tento díl čtu od ostatních s odstupem, ale tento díl se mi líbil moc.
Jako jediný s celé série se tak úplně nezabýval školou a už vůbec ne hokejem, tak to může být asi i tím.
Sabrinu jsem v předchozích dílech vůbec neměla ráda, naopak tady jsem si ji oblíbila, stejně tak Tuckera, ten teda byl skvělý po celou dobu.
Když to shrnu, bylo to hezké, milé, čtivé a oddechové čtení, které můžu doporučit.

zp87
17.08.2022 5 z 5

Tuck se mi v předešlých dílech zdál dost nevýrazný, až nezáživný, takže jsem se na tento díl těšila asi nejmíň. A navíc - o Sabrině jsem si myslela své, jak bylo předkládáno z pohledu Deana. Tím pádem jsem mohla být jedině velmi mile překvapená. Samozřejmě, že se Sabrinou je to všechno trochu jinak a krásně do sebe zapadlo, proč se v předešlých dílech Tuck tolik neobjevuje. Miluju tuto sérii, moc se mi líbí, jak se díly doplňují, jsem nadšená, že bude ještě pátý díl. Nechci se opakovat, ale je to další romanticko - lehce erotický - vtipný - young adults román. A doporučuji, kde můžu.

munka
07.08.2022 5 z 5

Tento príbeh je iný, vážnejší. Aj tak sa mi páčil. Cela séria je super.

jitka_dankova
02.08.2022 2 z 5

Prvoplánový příběh červené knihovny s hokejisty, spoustou sexu a jedním těhotenstvím. Díl jsem četla bez návaznosti na ostatní, takže jsem brala hlavní hrdinku jen podle informací v této knize a bez předsudků. Nicméně mi její povaha velmi vadila a bylo mi nepříjemné číst o dívce, která ani neumí vyjádřit svoje city. Ani hlavní hrdina mi k srdci zrovna nepřirostl, sice se ho autorka v knize snažila vykreslit jako velmi trpělivého a obětavého, ale jeho činy - no, myslím, že měl být víc proaktivní. Celý příběh mi přišel depresivní a smutný a myslím, že si postavy mohly ušetřit spoustu složitých okamžiků, kdyby spolu byly schopné pořádně mluvit.

Radka1727
28.07.2022 4 z 5

Příběhy všech čtyř dvojic byly skvělé... Sabrina s Tuckerem museli řešit na rozdíl od svých spolužáků vážnější témata, ale zvládli to skvěle. Moc se těším na poslední díl, kde se po letech se všemi zase setkáme.

Nermal
14.07.2022 5 z 5

Byl jsem docela překvapený, když jsem zjistil, že ve čtvrtém díle bude řeč o Sabrině. Dean na ní v předchozích dílech nenechal nit suchou, tak není divu, že si Sabrinu nikdo neoblíbil. Mně Sabrina z předchozích dílů nevadila, bral jsem ji jako přehnaně ambiciózní holku.
Po rozečtení čtvrtého dílu se mi dokonce zdála taková démonická a líbila se mi zároveň její cílevědomost a houževnatost. Po rozkrytí jejího zázemí jsem si ji oblíbil ještě víc, byla to taková lvice mezi všemi.
Humoru tady bylo trochu míň a ke konci jsem kroutil hlavou, proč ten Tucker Sabrině už dávno nevyznal lásku. Všem okolo to bylo jasné, jenom jim dvěma ne. Ale pravidlo žánru bylo jasné - nelogičnosti neřešit a číst dál. Nakonec jsem očekával velké finále (žádost o ruku s prstenem), ale žádné se vlastně nekonalo. Škoda, když jsme na ten šťastný konec museli čekat tak dlouho.

katallinka
11.07.2022 4 z 5

K Sabrině jsem měla celkem předsudky, vůbec jsem nečekala, že bych si ji mohla takto oblíbit. Nicméně poslední díl je malinko jiný než předchozí, hlavní hrdinové zde měli dospělejší problémy, což mi vůbec nevadilo.

Knihomolka97
11.07.2022 5 z 5

První tři díly této série jsem četla před pár lety, některé dokonce i víckrát...miluju!!
Tento čtvrtý jsem neměla v plánu číst, protože mi Sabrina v předešlém dílu nebyla sympatická, Tucker mi přišel trochu jako podivín a navíc je v knize téma, které nemusím. Myslela jsem, že se mi to nebude líbit. Asi nemusím říkat, jak šeredně jsem se spletla! Nechápu, že jsem byla tak hloupá. ‍️
Sabrina i Tuck jsou boží! Boží! Hlavně Tuck! Když jsem pochopila, jak Sabrina žije, lépe řečeno s kým, hned jsem její chování pochopila.
Příběh mě moc bavil, bylo příjemné se po tolika letech vrátit zpátky ke známé partě.
Také se mi líbilo, že se chvilkama prolínal příběh mých oblíbenců Allie a Deana.
Vážně super! Jsem nadšená a kdo ještě sérii nečetl, tak určitě doporučuji.