Plán

Plán https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/bmid_plan-11R-324264.jpg 4 1289 215

Off-Campus série

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Goal , 2016

aneta147
aneta147
11.02.2018 4 z 5

Všechny 4 díly jsou celkové proste božské
Trochu mě sklamalo ze spisovatelka nepíše 5 díl o Frizym, to by byla sakra skvělá kniha

Lucinka79
Lucinka79
03.02.2018

U všech 4 dílů jsem neskutečně bavila. Četla jsem dokud jsem nedočetla až do poslední stránky. Chvílema jsem brečela smíchy.

Onceuponthetime
Onceuponthetime
24.01.2018 5 z 5

Krásné zakončení série. Moc se mi líbilo, že John nebyl typický hlavní hrdina jako v těchto knihách bývají, děvkař a neustále opakující: "nehledám vážný vztah"
Ne, Tuck byl jiný on Sabrinu chtěl za svoji přítelkyni, to ona dělala problémy. A největší z nich byl ten, že otěhotněla :-D
Rozhodně doporučuji!

bafuskyBaf
bafuskyBaf
22.01.2018 4 z 5

Pro mě asi nejslabší díl. Trošku mi vadilo, jak se děj do půlky knihy opakoval s předchozím. I když se to točilo kolem Tuckera a Sabriny.

TerezaMondeková
TerezaMondeková
14.01.2018 5 z 5

Skvělé ukončení série. Příběh plný překvapení, romantiky, humoru, napětí a lásky. Hned vás vtáhne do děje. Nechyběl ani menší zvrat a krásný konec. Jsem ráda, že jsme se i tady setkali se všemi přáteli. Škoda, že to nemá víc dílů. Hrozně mě zajímá koho si najde Fytzi. Jeho příběh bych si ráda přečetla. A Tucker byl skvělý přítel, manžel... starostlivý, milující otec.

Audrina
Audrina
28.12.2017 5 z 5

Celá série byla moc povedená. Nejméně se mi asi líbila třetí část, ale to bylo hlavně tím, že jsem si úplně nesedla s hlavními postavami.
Poslední část byla trochu vážnější, ale o nic méně zábavná. Občas jsem měla chuť se Sabrinou zatřást, aby se pořád nesnažila být tak samostatná, když vedle sebe měla Tuckera.
Moc se těším na případné volné pokračování.

IvankaM
IvankaM
23.12.2017 5 z 5

Rozjezd byl trošku pomalejší, než předchozí knihy, ale nezklamalo mě to.
Vtipné, smutné, krásné, dokonalé.
Všechny postavy jsem si okamžitě zamilovala už od prvního dílu a těžce se mi s nimi loučí.
Ale zavřela jsem knihu spokojená a s úsměvem.

Lil30
Lil30
11.12.2017 3 z 5

Protože je to moje oblíbená série, nemohla jsem si nechat ujít ani poslední díl, i když byl teda podle mého názoru nejslabší. Chvíli mi trvalo, než jsem si Sabrinu oblíbila a Tucker s ní měl svatou trpělivost. Na dlouhou stranu se mi líbí, že se původní postavy stále objevovaly. A paní autorka by si měla o těhotenství a rodičovství zjistit víc věcí, než o nich bude psát...

Litocha
Litocha
30.11.2017 3 z 5

Pro mě měla série klesající tendenci. Sabrina nebyla právě miss sympatie, ovšem hlavně ze začátku nebyla ani nesympatická a docela jsem ji chápala. Co jsem ale nechápala, je její motivace (při jejích ambicích, povaze a situaci vše nasvědčovalo tomu, že se rozhodne přesně opačně - jedna krátká zmínka mi jako vysvětlení nestačí) a kvůli její zabejčenosti jsem později skřípala zuby. Taky by neuškodilo, kdyby autorka psala o tom, čemu rozumí (nebo o čem si zjistí informace), protože do očí bijící hlouposti mě dráždí (např. bych chtěla vidět matku, která má okamžitě po porodu mléko). Nesympatických postav je navíc v knížce nějak víc, než jsem zvyklá.
Plus má autorka za snahu o vážnější téma a taky za to, jak nestereotypně vyřešila zjištění, co se vlastně stalo.
Když to budu brát jako obdobu pohádky, je to (hlavně díky Tuckerovi) vlastně příjemné čtení.

MaťaZ.
MaťaZ.
22.11.2017 2 z 5

Jako zakončení celé série super. osvěžením byl i odklon od schématu, kdy se objevila komplikace, která oba svedla definitivně dohromady. Za mě palec nahoru.

Mišule_11
Mišule_11
19.11.2017 5 z 5

Jako zakončení celé série o hokejistech, ani tento díl nezklamal..! :) Tucker byl snad jediný, který neřešil problém jen se zamilovaností, ale také komplikaci, která je nakonec dala se Sabinou dohromady natrvalo..! :) A i kdyby byly další díly série a byly by na jedno brdo, stálo by to za to! :)

Meridea
Meridea
21.09.2017 5 z 5

Tento díl byl o něco slabší, než předchozí díly, ale taky stál za to :-)

Etule
Etule
15.09.2017 4 z 5

Dost mě mrzí, že to pro mě byla bohužel nejslabší kniha série. Velkou roli v tom sehrála Sabrina, protože jsem si ji nedokázala oblíbit ani v předchozích dílech, kde se občas mihla. Nicméně tady byla až příliš tvrdohlavá a přesvědčená, že všechno zvládne. Jasně, ten postoj bych chápala v případě, že by neměla Tuckera. Ale sakra ona ho měla!
Každopádně si myslím, že to bylo hezké zakončení celé série. Jako předchozí díly se to četlo super, a slupla jsem to jako malinu. Tuckera mám ráda už od začátku, takže jsem se na jeho příběh těšila a náležitě si ho užila.
Těším se na další díla autorky, ačkoliv mě mrzí, že Off-Campus končí. Docela bych totiž ocenila příběh Fitzyho, který mě jako jediný zaujal mimo hlavní kluky. :)

LilianaFalcon
LilianaFalcon
10.09.2017 4 z 5

V ramci zanru to nema chybu. I kdyz se musim priznat, ze Sabrina byla opravdu nekdy az moc zabednena...
Kazdopadne Tucker si me hned ziskal a celkove propojeni s predchozimi dily bylo taky na jednicku :-)
Kdo jste cetli predchozi dily, tak se smirte s tim, ze je to trochu jine... Vaznejsi.

Market = )
Market = )
04.09.2017 5 z 5

Nedá se nic dělat, já holt míň * dát nemůžu :-). Jako vždycky - měla jsem ráda prostředí, postavy, dialogy, moje romantická duše si přímo libuje v "za rok" a podobně, kde je vidět, jak se všem párům z předchozích knížek daří :-). A jsem ráda, že jsem si přečetla "poděkování" na konci - zpráva, že autorka chystá navazující sérii, je jednoznačně dobrá! Jupí! :-)

liletka_a
liletka_a
27.08.2017 5 z 5

Tato série se postupem času krásně zlepšovala a čtvrtý díl je nádhernou tečkou!!:)) Moc příjemný romantický příběh s miminem na cestě..:)) Nevím jak vy, ale já si u jména John Tucker, vybavila film: John Tucker musí zemřít, kde se čtyři holky snažily napravit děvkaře..:D No tady ten Tucker měl do děvkaře rozhodně daleko..;) Upřímný, nádherný chlap s velký srdcem. Co se týče Sabriny, občas, bych jí proplesla a otevřela oči, ale zase až tak špatná nebyla.

Jinak docela bych si přečetla příběh o Deanově sestře Summer a že by Fitzym? ;D

jjitka
jjitka
13.08.2017 5 z 5

Nejlepší knížka z celé série :-) Pěkné počteníčko to bylo... I ten první díl neměl chybu.

Ditules
Ditules
11.08.2017 5 z 5

Tak pár Sucker :D zakončuje moji cestu s touto ságou. Kdo by řekl, že příběhy svalnatých hokejistů budou tak zajímavé, že? :D :D :D
Ještěže autorka pokračuje v psaní ság a já se nemusím loučit.

alice18
alice18
07.08.2017 5 z 5

Panebože, nemůžu uvěřit, že už je to konec! Musím říct, že ani poslední díl této série mě nezklamal! Postavy Sabriny a Tuckera se mi velmi zamlouvají, stejně tak zápletka celé knihy. Kdyby zde nebyl jasný americký happy end, tak jako u všech předchozích dílů, tak bych snad téměř do poslední kapitoly váhala, jak to s jejich láskou dopadne. Jen velmi nerada se loučím s touto sérií.

ardeas
ardeas
05.08.2017 3 z 5

Za mňa najslabšia zo série, žiaľ Sabrina mi proste nesadla. Tucker bol super, jo, relatívne sa k nej hodil, veď do koho sa zamilujete si nevyberáte, ale proste... mi stále príde ako krava :D nedokázala som jej fandiť, keďže mi jej tvrdohlavosť pripadala úbohá, nie hrdinská.

Napriek poslednej knihe, sériu zbožňujem. Každá má niečo do seba, no na prvú a tretiu nedám fakt dopustiť. Tie si môžem prečítať kedykoľvek a neomrzia :) Druhá a posledná sú trocha z hrubšieho zrna, keďže sa riešia hlbšie problémy, takže nemajú až taký švih, ale túto sériu jednoznačne odporúčam!