Plán

Plán https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/bmid_plan-11R-324264.jpg 4 1295 215

Off-Campus série

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Goal , 2016

Turquoise
17.07.2018 3 z 5

Bohužel poslední díl. Já to nechápu... chci prostě další knihu. O Colinovi "Fitzovi" Fitzgeraldovi. Tohle mi spisovatelka nemůže udělat. :(
Číslo čtyři pro mě byl nejslabší díl ze série. Sabrina mě hrozně štvala, vůbec mi nepřirostla k srdci jako Hanna, Grace nebo Alie. Byla to fakt zmije, bohužel nejvíc tím jedem trávila sama sebe. Tucker byl naopak brouček, který by trpělivost mohl rozdávat na potkání. A miluju chlapy, kteří si uchovávají ty staré gentlemanovské zvyky.

ves.lucie
08.07.2018 5 z 5

Uzavreni serie Off Campus bylo bajecne ... Tuckera jsem si oblibila okamzite. Je to ten spravnacky chlap, co je ke vsemu jeste ohleduplny a trpelivy ... nemyslim si, ze byl tento dil nejslabsi. Naopak me jeho cteni bavilo nejvice. Sabrina byla sice chvilemi na pest, ale kdo neni, ze :-) citlivejsi tema jako zalozeni rodiny a jak se k tomu ti dva postavili neusetrilo me slzne kanalky ... bylo to vazne skvele. Moc jsem se u vsech dilu serie bavila a jsem rada, ze jsem precetla!

betule3
03.07.2018 4 z 5

Čtvrtý díl byl stále povedený, ale za mě nejslabší. Absolutně jsem si zamilovala Tuckera, to bez debat. ;) Ale Sabrina mě neskutečně vytáčela svou nerozhodností a celkově svou povahou. Přečtení ale rozhodně nelituji a konec knihy krásně uzavřel celou sérii, po které se mi bude určitě stýskat.

mia.com
03.07.2018 3 z 5

Díl bezva, ale souhlasím s většinou, že byl nejslabší ze série a Sabrina mě taky vytáčela tím svým nesobeckým přístupem :D Ale jinak dobré, zhltla jsem knížku i tak :)

sd1992
02.07.2018 5 z 5

Ty jo, fakt mě vytáčelo, že si Sabrina a Tucker nedokázali promluvit.. fakt jsem to prožívala :-D Ale díl naprosto super jako vždy.. :-) Elle Kennedy to jinak ani neumí! Akorát mě kniha ujistila v tom, že vážně v nejbližší době nechci dítě, takže díky moc.. :-D

cukrovka
12.06.2018 4 z 5

Tenhle díl byl oproti ostatním víc vážnější, ale přesto velmi čtivý. Sabrina mi někdy přišla až moc tvrdohlavá a neústupná. Nakonec ale i ona pochopila, že se nemusí spoléhat jen sama na sebe. Tucker byl skvělý když dokázal na Sabrinu moc netlačit a dal jí čas pochopit, že jí chce stát po boku.

Nikiny
02.06.2018 2 z 5

Začátek tohoto dílu se mi dost zamlouval, započal slibně v obdobném duchu jako díly předchozí, ovšem asi od druhé třetiny mě kniha přestala naprosto bavit. Opadl erotický náboj, zapojila se každodenní realita a poprvé jsem nechtěla být v kůži hlavní hrdinky... Což pro mě znamenalo konec zaujetí a už jsem knihu četla, abych ji prostě dočetla, protože nerada odkládám rozečtenou knihu... Nejslabší díl celé série...

Szekynka
22.05.2018 2 z 5

Kniha mě docela nudila, žádná z postav mě ničím nezaujala. Sabrina na to, jak jí autorka vykreslila chytře byla v některých věcech totálně hloupá, postavy kolem taky nestály za zapamatování. Jediné, co možná stojí za zmínku je dobrosrdečnost Johna (vůbec si mi nelíbilo oslovení Tucker, proto píšu Johna). Jinak mi přišlo, že se příběh vleče, musela jsem se přemlouvat, abych se vůbec „prokousala“ k předem jasnému, zbytečně zdržovanému závěru.

ketvin
17.04.2018 3 z 5

Asi nejslabší díl, ale i tak se mi líbil. Zároveň mě ale hrozně štval (štvala - Sabrina). Nechápu, jak mohla Sabrina tak dlouho "odolávat" a ničit tím jak sebe, tak Tuckera. V reálném životě by se podle mě nenechal takhle odstřihnout, bylo mi to líto za něj. Každopádně se to ale četlo samo a dobře to dopadlo.....a o to jde... :)

Nela.Rob
10.04.2018 2 z 5

Mám takové pravidlo - když se pustím do nějaké knížní série, vždy ji dočtu celou.
Tento poslední díl byl už trošičku utrpení. Čekala jsem další zamilovaný příběh, který si přečtu, pobaví mě a pak na něj rychle zapomenu. Ale bohužel se mi příběh znechutil skoro od samého začátku (z předchozího dílu nám bylo jasné, že bude hlavní hrdinka těhotná). Celý příběh byl utažený za vlasy, místy až naprosto nesmyslný. Myslím, že kdyby série skončila po třetím dílu, udělala by autorka lépe.

mourek-veronika
08.04.2018 3 z 5

Tahle knížka se mi z celé série líbila nejméně. Možná to bylo tím, že Tucker působil až příliš dokonale a nereálně, možná tím, jaká byla Sabrina. Ze začátku jsem ji ještě chápala, ale potom, co otěhotněla, jsem už měla chuť ji něčím praštit, protože ta její tvrdohlavost mě přiváděla k šílenství. Ostatní knihy série i hlavní hrdiny jsem si zamilovala, ale tenhle díl mi přišel nejvíc nereálný a chvílemi trochu přitažený za vlasy, proto jen 3 hvězdy.

jitka7
20.03.2018 2 z 5

Mě se zatím z téhle série líbil pouze Plán. Ten neměl chybu. Tohle bylo, nevím. John byl vytrvalý, až jsem si říkala, jestli mu to za to stojí, protože já bych Sabrinu už jaksi kopla do zadku. Sabrina byla chytrá, přesto trošku hloupá, sobecká a paličatá a asi proto mě kniha trošku zklamala.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Maruš.D
05.03.2018 3 z 5

U čtení této knihy jsem myslela, že vybuchnu.. neskutečně mě rozčilovala Sabrina, její tvrdohlavost a hloupost co se týče osobního života. Kdyby ten rozhovor na téma “proč jsem se bála přiznat, že tě miluju” proběhl dřív, svět by se mi zdál hned hezčí :-D ........ avšak chápu, že to by se autorce nehodilo do příběhu.. nicméně, přijde mi to jako nejslabší díl z celé série. Tucker byl super, takového chlapa by chtěla asi každá žena, ale se Sabrinou bych nevydržela snad ani jako sestra :-/ I přes to všechno se mi kniha v celku líbila :-)

Vercutka
27.02.2018 4 z 5

Příběh se mi líbil moc,akorát ten humor se mi chvílemi zdál trapnější.

Ewik
24.02.2018 4 z 5

Sérii nečtu popořadě a možná proto jsem byla i trošku překvapená. Tento díl je úplně jiný. Mnohem reálnější, vážnější a méně humorný (vzhledem k tématu asi nic divného).Přesto je kniha plná lásky, porozumění a kompromisu. Velké plus také je, že se opět setkáváme se starými známými, které milujeme možná ještě o něco víc.

Oproti předchozím dílům se autorka mnohem více věnovala psychologické stránce postav. Ze Sabriny jsem byla skoro až do konce knihy mírně zmatená. Na jedné straně cílevědomá a zásadová osobnost, která si zaslouží obdiv a úctu a na straně druhé osoba, kterou byste s chutí třásli až by jí zuby cvakaly, jak nesmyslně jednala.

Zato Tucker je dokonalost sama, možná až moc. Šikovný, laskavý a inteligentní gentleman se srdcem na dlani a láskou v očích. Dospívání a styl života obou postav však bylo velmi inspirativní, ale taky hodně sexy, co si budeme povídat.

Už teď se ale moc těším na všemi opěvovaného drsňáka Deana a jeho sekernicí Allie. :-)

xindl007
15.02.2018 4 z 5

Tak úspěšně dočten i poslední díl. V předchozích třech jsem se fakt hodně nasmála, tento je pojatý vážněji a i přesto se mi moc líbil. Člověk měl chvilkami i slzičky v očích. Sama jsem před lety řešila podobný problém, kdy jsme s mým přítelem řešili otázku nečekaného rodičovství. A i ten náš příběh dopadl jako v knížce šťastně. Jsme spolu 18 let a neměnila bych ani manžela ani naše teď už tři ratolesti :)

dee95
13.02.2018 4 z 5

Z nějakého důvodu se mi kniha líbila nejméně z celé serie. Tuck byl super, ale Sabrina mi lezla na nervy. Pořádně nevěděla co chce a jak to chce a no prostě tak. :D Kniha se sice četla dobře, ale předchozí díly byly jednoznačně lepší :)

HankaSkorepova
12.02.2018 3 z 5

Za mě nejslabší díl z celé série, ale i tak se mi kniha líbila. Autorka píše opravdu skvělé knihy, celou sérii jsem si celkově moc užila. Všem vřele doporučuji.

Renate
11.02.2018 5 z 5

Tak poslední díl s posledním hokejistou. Tuck a Sabrina tvořili dokonalý pár. Tuckua jsem přímo milovala, charakteristika jeho byla dokonalá, přesně chlap, který se umí ke všemu postavit čelem.
Tuhle knížku jsem četla dýl než tři předešlé, ale musím uznat, že to doopravdy stálo za to a celá serie se autorce povedla. Určitě tuhle knihu otevřu ještě jednou.