Plán

Plán https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/bmid_plan-11R-324264.jpg 4 1299 215

Off-Campus série

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Goal , 2016

NewKiddo
21.03.2021 5 z 5

Po delší době jsem se vrátila k Elle a vážně toho nelituji. Miluji její styl psaní a humor v knihách. Čtvrtý díl v této sérii mě sice nenadchl stejně jako ty předchozí, ale stále hodnotím 5*. Oddychové čtení, při kterém se člověk zasměje. Takže úspěch.

Klaaarka
13.03.2021 4 z 5

Upřímně....nečte se to vůbec špatně,celkem mě to i bavilo,ale hlavní hrdinka mi k srdci neprirostla a vlastně mě místy dost iritovala. Tucker byl kladas každým coulem,ale to mi ani nevadilo. Přesto bych to považovala za nejslabší díl série.

Vknihách
11.03.2021 5 z 5

Osudy Sabriny a Johna sa prepletú už na prvých stranách. S autorkou nemám veľa skúseností,vlastne asi moja prvá prečítaná kniha, ktorú písala sólo. Musím priznať, že autorka píše skvele. Aj keď tušíte, čo sa bude diať, príbehu to na dynamike vôbec neubralo. Stránky sa tratili pod rukami. Dej bol miestami až napínavý, Elle píše s citom,jej humor mi sedí,postavy sú perfektné- žiadne YA lásočky,ale pod povrchom drieme hlboký cit,hrdinovia musia prekonávať prekážky, sú opatrní,starostliví, citliví, bijú sa nie len sami za seba ale aj za svoju spriaznenú dušu, priateľov a aj rodinu, ktorú si nikto z nás nevyberá. Do toho ešte študijné ambície a plány do budúcnosti, ktoré sa nie vždy dajú realizovať priamou cestou. Občas sú tie okľuky ako za trest,ale vytúžený CIEĽ je o to sladší.
Vrelo odporúčam

Ella161
03.03.2021 4 z 5

Hezký příběh :)

Kiuska
22.02.2021 3 z 5

Závěr série mě nenadchl tolik jako předchozí díly. Byl prostě jiný, tolik mi tam nezapadá a nějak jsem si nemohla zvyknout. Sabine mi byla od začátku poměrně nesympatická, taková nemastná, neslaná oproti předchozím hrdinkám, které si mě opravdu získaly. Ke konci měla tedy i tak blbé názory, že bych jí jednu natáhla. Tucker byl fajn, ale také už nebyl tak zajímavý. Žhavé a sexuální scény mě tím pádem také moc nebraly, což je u takového žánru trochu problém. První rande bylo fakt divné (kdo četl, tak ví). Nebo třeba myšlenky, které měl Tuck po dvou měsících, co se spolu scházeli... To bych zase vraždila. Možná je škoda, že ve třetím díle se dozvídáme ve velkém, o co tady půjde. V polovině knihy mi to ale začalo utíkat rychleji a postavy nějak i více získaly na charakteru. Byla jsem zvědavá, jak to vše nakonec dopadne a jak se s tím poperou. Jejich situace nebyla lehká a já zde oceňuji, že nebylo vše hned zase růžové a báječné, ale byl tu vidět vývoj, jak se s tím vyrovnat a vymyslet co dál. Nutno ale podotknout, že Sabrina mi lezla svými rozhodnutími děsně na nervy. S tím, co ona tvrdila, 100% nesouhlasím. Také tam jsou poměrně velké skoky a v mezičase se nic moc nestalo, což mi přijde trochu zvláštní. Celé je to hrozně sporné, něco mě v knize hrozně rozčilovalo, něco se mi zase hrozně líbilo. A Garett (hlavní postava v prvním díle) je tu zase nejlepší, toho chlapa miluju.

Miška935
16.02.2021 5 z 5

Opět skvěle napsána kniha.

Veve721
10.02.2021 3 z 5

Žhavá novinka Ciel' je tím typem knížky, která ve mně po dočtení vyvolává protichůdné pocity. Hned po prvních kapitolách mi bylo jasné, že autorka píše přesně to, čemu já osobně zrovna nefandím - romanťárnu s velmi explicitními sexuálními popisy. Hlavní hrdinka Sabrina chce od chlapů jen to jedno, na vztahy nemá ani chuť, ani čas. Jejím cílem je dostat se na Harvard, stát se významnou právničkou a hlavně utéct od úchylného otčíma. Její ambiciózní plány ale naruší neodbytný sexy hokejista Tucker, se kterým neplánovaně otěhotní...

Knížku je pro mě velmi těžké ohodnotit, protože první polovina ve mně vyvolávala úplně jiné pocity, než ta druhá. Přiznám se, že jsem byla zhruba do strany 150 pevně rozhodnutá dát knize jen 2 hvězdy, protože mi připadá jako jedno velké klišé. Nejkrásnější holka na světě, která si není vědoma své dokonalosti a nevěří, že by ji někdo mohl upřímně milovat. Dokonalý chlap s gigantickou výbavou, kterou by záviděl i Hulk. Láska na první pohled (zásun). A hlavně nekonečné kňourání typu "nejsem pro něho dost dobrá, zničím mu život". Já od literatury očekávám trošku víc. Pak ale přišla druhá polovina. Jakmile se začaly řešit miminkovské věci, děj začal být svěžejší, ubylo trapného porna a přibylo vtipu. Stránky pod rukami mizely mnohem rychleji a já si s překvapením uvědomila, že se při čtení velmi dobře bavím. Autorka má opravdu úžasný smysl pro humor a je jen škoda, že plýtvá časem na absurdně trapné sexuální scény. Nebýt nich a plytkého charakteru hlavní hrdinky, Ciel' by měl hrdě nakročeno klidně i na plný počet hvězd. Takhle jde o zvláštní mišmaš trapného a úžasného. Při hodnocení nakonec vycházím čistě z průměru obou polovin. Tahle knížka zcela jistě stojí za přečtení, ale má i výrazné nedostatky. Pokud fandíte dramatickým romancím z vysokoškolského prostředí, určitě zbystřete - Ciel' je něco, čemu byste měli dát šanci. Vysoká literatura to rozhodně není, ale při čtení se nasmějete a skvěle pobavíte.

anna7852
30.01.2021 5 z 5

panebože slintám a nejvíc mě dostal kurz na resuscitaci mimina a že mu urval hlavu :-D :-D
Docela mě štve že to byl poslední díl ze série. Líbili se mi všechny díly maximálně

aquaver
27.01.2021 4 z 5

Možná jen o trošku slabší než předešlé díly, ale jinak taky moc pěkné. Tuckera jsem si oblíbila hned a je dost velká škoda, že neměl tolik prostoru v předešlých dílech jako ostatní. Sabrina byla nakonec lepší než jsem čekala a rozhodně to neměla lehké. Určitě mám v plánu si přečíst i další knihy od autorky. Doporučuji celou sérii.

scarletblue
29.12.2020 4 z 5

Hezká, romantická, ze života. Možná mohla být alespoň trochu napínavá, ale tím, že není příliš dlouhá to nevadí.

Kristy.Seb
23.12.2020 5 z 5

Je jedno, jak tenkou, nebo tlustou má někdo peněženku. Všechny, nás něco raní. Všichni se zamilováváme. Všichni jsme stejní. A tvoje minulost, s kým bydlíš a odkud pocházíš, na tom nezáleží. Tvoříš svojí vlastní budoucnost.
Pravidla jsou pro zbabělce a nudný lidi.
Život ti občas nedá žádný nástroje.

Sabrina teda neměla na růžích ustláno. O to víc makala, aby se někam dostala. A Tucker? To byl prostě chlap s velkým Ch. Sladké, sexy a prostě úžasnej.

Sukinka
12.12.2020 5 z 5

Dalsi pekna kniha

kacenka6144
21.11.2020 5 z 5

Tucker byl vážně fajn. Chápu, že Sabrina chtěla být děsně silná a soběstačná. Ale občas mě její paličatost a umanutost vytáčela. Protože, jasně, když se o mě bude zajímat otec mého dítěte, tak já budu dělat všechno, abych ho žádnými problémy nezatěžovala!

lihate
13.11.2020 5 z 5

Přesto že mě Sabrina v předchozích dílech dost štvala a neměla jsem ji v lásce, tady v té knize se mi jí nějak zželelo a nakonec jsem ji měla docela ráda. Vlastně jsem se ji celou dobu snažila pochopit a došla jsem k závěru, že vše co jí potkala bylo to nejlepší co jí potkalo. Nakonec úplně chápu její obavy, proč nevyznat Tuckerovi lásku a neříct si mu o pomoc. Autorka knihy mi opět ukázala, že se nemá dát pouze na první dojem a že opravdu stojí za to i nenáviděnou osobu poznat víc do hloubky. Tucker je bezva týpek už od začátku, mám ráda jeho gentlemanská gesta, smysl pro humor a ze všeho nejvíc oceňuji jeho trpělivost a nervy, které má aby netlačil na Sabrinu. I když někdy trochu mohl, vše by se tím podle mě mohlo vyřešit poměrně dříve. :-)

cerna7151
07.11.2020 4 z 5

Další pohodová oddychovka :-) Jen je trochu škoda, že jsme částečně z předchozí knihy věděli, jak to bude.

Vendulik
04.11.2020 1 z 5

Kniha mě tedy vůbec neoslovila. Nejslabší z celé série. Hlavní hrdinka mě neustále vytáčela s tou svou logikou. Od Tuckera jsem taky nevěděla co čekat. Za mě tedy ne.

Brolly
02.11.2020 3 z 5

Nejslabší z celé série. Sabrinu jsem moc nemusela a strašně mě štvala svým chováním k Tuckerovi. Docela mě mrzí, že v předchozích dílech byl Tucker zastrčený. Jinak trojice Garrett, Logan a Dean peckovní, škoda že těch vtipných scén tam nebylo víc, i v minulých dílech.

MajaT.
15.10.2020 3 z 5

Četlo se to dobře ale bylo to moc zdlouhavý ten konec

JanuldaN
30.09.2020 3 z 5

Série Off-campus je oddechové čtení - nenáročné, klišoidní, pro dlouhé podzimní večery, žádná top četba, ale ani propadák... Za mě je Plán stejně dobrý jako Omyl, nejlépe hodnotím Skóre. Tucker je sympatický, hodný kluk. Sabrina mě ke konci začala hodně štvát... To je fakt tak těžký říct "miluju tě"?

Siegrid
30.09.2020 1 z 5