Plán

Plán https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/bmid_plan-11R-324264.jpg 4 1296 215

Off-Campus série

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Goal , 2016

Wimmerka
07.04.2022 4 z 5

Super zakončení skvělé série. Každý díl byl víceméně o tom samým, ale i přes to byl každý skvělý a vždycky se našlo něco, aby člověk od knížky nemohl odejít.
Tento díl byl trochu dospělejší narozdíl od těch předešlých. I když tu bylo stále dost sexu, Tucker a Sabrina se potýkali i s vážnějším tématem a to je naplánované rodičovství. Líbilo se mi, že to nebylo popisováno tak růžové, jako to v jiných knížkách bývá. Zároveň jejich vztah a jeho vývoj byl zase úplně něco jiného a sledovat to stálo za to. Občas bych je oba praštila, ale i když sem se původně na Tuckerův příběh těšila asi nejméně, stálo to za to. Moc se mi také líbilo, jak se děj knížky překrýval s tím předchozím a byl tak vidět další pohled na věc.

SknihouVrukách
25.02.2022 4 z 5

Tento diel nebol zlý, ale za mňa bol najslabší. Dialo sa tam niečo iné, ako v ostatných dieloch a mne sa to tam nehodilo.

V tomto diely je hlavnou témou neplánované tehotenstvo, čo bolo zaujímavé, ale neviem, či sa mi to do tejto knihy hodilo. Prišlo mi to také zvláštne a proste to nešlo s touto sériou dokopy. Príbeh sa odohráva v rovnakej časovej línií ako Skóre, takže uvidíte určite události z iného pohľadu. Hlavnými postavami sú tu Trucker a Sabrina. Trucker je proste zlatíčko. Sabrinu som v minulých dieloch nemala rada, ale tu som si ju obľúbila. Akurát mi vadilo, že občas bola nerozhodná.

Ďalej mi prišlo, že v tejto časti bolo menej spicy scén, ale to bude súvisieť asi s témou knihy. Inak romantická linka medzi nimi bola úžasná a Trucker mi dával riadne good boy vibes. Tento diel celkovo na mňa pôsobil tak milo. Musím povedať, že to bolo príjemné zakončenie série. Aj keď sa mi tento diel páčil najmenej tak som ho prečítala extra rýchlo, keďže autorkin štýl písania je úžasný.

Túto sériu vám môžem len a len odporučiť. Nemôžem sa dočkať, keď si prečítam doplnkový diel The Legacy. 4/5

TerryDee
26.12.2021 3 z 5

Upřímně, jsem zklamaná. Po velkém zvratu na konci předchozího dílu, jsem byla zvědavá, jak tohle dopadne.
Nejvíc mi na tom všem nesedla Sabrina. V předešlých knihách byla vylíčena celkem negativně. Takže její vstup na scénu nebyl zrovna nejlepší.
Její tvrdohlavost, nerozhodnost či váhání svým způsobem chápu, protože to neměla v životě jednoduché. Nicméně teď tu měla po svém boku někoho, na koho se mohla spolehnout a nemusela být na vše sama. Neboť Tucker se zdál jako fajn kluk, který se dokáže postarat jak o sebe, tak i o ostatní. Takže jo, Tucker by si zasloužil metál za svou trpělivost.
Takže, i když si tady svoji pověst napravila, tak mě si tím úplně nezískala (pořád vede Wellska s Allie). ‍️
Nicméně jako ukončení jedné serie to beru a těším se na pokračování s novými hrdiny ze série Briar.

sharina
09.11.2021 4 z 5

Bez pochyby je tohle báječná série. V každé knize je přesně to, co potřebujete a je to krásné, pohodové, rychlé čtení.
První tři díly byly naprostá pecka, a to jsem si nemyslela, že si oblíbím díl s Deanem - byl to asi nejvtipnější díl z celé série.
Za to poslední díl s Tuckem, nevím... Teda takhle, potkat takového muže na živo, to by si přála každá žena. A ano, je to dobré ukončení příběhu, už je to přeci jen dospělejší. Ale upřímně Sabrina mi nepřirostla k srdci, na to jak se prezentovala a pak některé její kroky a jak si je obhajovala. To teda ne, šlo by to svižněji a asi i pro čtenáře (nebo pro mě rozhodně) příjemněji.
Mimochodem by mě zajímalo, kde autorka viděla sexy hokejisty a myslím tím, že dá rovnou čtyři hot hokejisty do stejného týmu. Protože, co já vím, hokejisti nejsou úplně nejkrásnější sportovci.

Pája699
09.11.2021 4 z 5

Tohle byl mooc dobrý PLÁN si přečíst tuto knihu Příběh krásný, s jiskrou, no a jako bonus zase hokejisti a střední škola. To prostředí prostě miluju a strašně mě baví. Tucker a Sabrina, skvělá dvojka a jejich příběh mě upoutal. Zase jsem vypla a zasnila se…Autorka prostě umí a její knihy mají něco do sebe.

princesse
11.10.2021 4 z 5

Opět jsem si skvěle početla a bavilo mě to. Měla bych pár výtek, ale to je vzhledem k tomu, že jsem již poněkud starší, zkušenější a řekla bych již poučená životem, není nic zvláštního. Každopádně celá série se mi hezky četla a vůbec mi nevadí, že cílovka už dávno nejsem. Oddechovka super.

moudivlacek
26.09.2021 5 z 5

Super série! Užila jsem si každý díl. A každý díl mi něco dal - něco krásného, na co ráda budu vzpomínat. A určitě se k této sérii ráda vrátím znovu.
Tuck a Sabrina - hlavní hrdinové tohoto dílu - on hokejista a muž džentlmen a ona studentka práv, která se chce dostat za každou cenu ze svého hrozného prostředí. Ale jeden kratičký okamžik vše změní. A teď se ukáže, kdo jaký je.
Tucka si velice oblíbíte a rozhodně je jeho reakce na těhotenství je fantastická. A i když zmínky o Sabrině v minulých dílech nejsou lichotivé, zde ji velmi brzy budete vnímat jinak. Odhalíte skutečnou Sabrinu.
Tahle partička lidí se mi hluboce zaryla pod kůži a vězte, že jsem ráda, že jsem s nimi mohla prožít "jejich chvilky". Celou sérii s klidným svědomím doporučuji.

martina1797
22.09.2021 5 z 5

Skvělé zakončení série, opravdu nedokážu říct, který díl byl ten nejlepší. Každý má něco do sebe a i když jsem si říkala, že příběh Tuckera a Sabriny nebude nic pro mě, nakonec jsem se do knížky zase okamžitě začetla.

Domkar9116
11.08.2021 4 z 5

Tak konec série. Tento díl mi nepřišel nějak extra slabší než předchozí. První polovina se mi líbila víc, byla trošku živější, pak se to táhlo. Ale všechny knihy se četly moc dobře a postavy byly taky fajn. Celkově vzato mi u všech knih chybělo to "něco" abych dala plný počet hvězdiček. Je to prostě letní, pohodové čtení, kde vypněte a prostě jen čtete. Nicméně si teď na chvilku asi od Elle Kennedy odpočinu. Ale možná se brzo vrátím k navazující sérii. Uvidíme.

spencer
08.08.2021 5 z 5

Off-Campus mi bude tak strašně chybět. Ještě že autorka chystá takové menší pokračování v podobě náhledu do života našich hrdinů, protože nevím, co bych si jinak počala.
I když tento díl považuji za nejslabší, líbil se mi. Tucker je prostě chlap, kterého bych si v životě moc přála. Sabrinu obdivuju za to, jak to všechno zvládla a Elle Kennedy děkuju za skvělý čtenářský zážitek.
4,75/5*

LucySmile
16.06.2021 5 z 5

Asi nejslabší knížka série, ale pořád skvělá. Tucker je úžasný, Sabrina už mě pak celkem začínala štvát tím, jak se snažila všechny chránit. Určitě si celou sérii přečtu někdy ještě jednou.

Blanka29
05.06.2021 4 z 5

Slabsi dil jinak skvele serie. Nevim proc, ale mela jsem problem opetovne precist. Ostatni dily mam uz nekolikrat prectene a stale si drzi svuj standard :)
Mozna mi to prijde zbytecne natahovane, kdy se Sabrina rozhoduje ci ano nebo ne. Take osloveni drahousku mi v Tuckerove pripade prijde divne....

narisa
31.05.2021 4 z 5

Tak poslední kniha z této super série. Také jsem ji už četla několikrát. Předchozí díl o Allie a Deanovi jsem úplně zbožňovala. Tucker je také úžasný. Je to milý a něžný kluk. Toho by chtěla snad každá. Sabrina to měla hodně těžké, ale musím říct, že si to sama dost komplikovala tou svou hrdostí a samosatností. Mohlo jí to dojít dříve. To mě na knize dost štvalo, byla taková natahovaná, a proto má ode mě nejméně hvězd. Jinak z celé série mám nejraději Návrh a Skóre (ty se dělí o 1. místo), potom Omyl a nakonec Plán. Knihu a celou sérii rozhodně moc doporučuji.

ZapisnikTerky
29.05.2021 3 z 5

Pořád je to fajn kniha, ale nejslabší ze série. Místy se to prostě táhlo... víc v mojí recenzi.

Raislin
29.04.2021 5 z 5

Oddechovka, která se hezky čte. Tucker naprostý miláček. Sabrina je naprosto nesobecká. Třeba někdo takový existuje, ale osobně si myslím, že jenom v knize. Takže "pohádka" je to hezká.

VercaV
27.04.2021 3 z 5

(SPOILER) Upřímně řečeno, jsem z tohoto dílu zklamaná. Líbila se mi cca první půlka než zjistila, že je těhotná. Začátek klasika, ale nějak se to pak zaseklo. Od toho zjištění mi začala být Sabrina nesympatická, to jak nechtěla s Tuckerem nic řešit a byla strašně tvrdohlavá. A ten její nevlastní otec? To bylo tak slizácky odporná osoba. Celkově hlavní postavy byly nevýrazné.
Ale dost jsem se u nich i bavila, například kdy Logan s Gerettem soupeřili, kdo bude kmotrem. Líbilo se mi jak všechny knihy na sebe navazují a s 3. dílem jde současně. Přála bych si, aby si city vyznali dříve, ideálně během těhotenství nebo krátce po porodu a zbytek děje pak řešili třeba více školu, podnikání, společné bydlení atd.
I přes slabší díl, je tato série pro mě dokonalá, jen vím, že při dalším čtené této série skončím 3.dílem.

Kočičáci
18.04.2021 5 z 5

Plán je důstojným zakončením briarské série. Poslední díl je takový "dospělejší", možná je to i tím, že jeho dva hlavní hrdinové Tucker a Sabrina berou život trošku vážněji než jejich vrstevníci. Každopádně je čeká zlomové rozhodnutí, které ovlivní celou jejich budoucnost. Líbilo se mi, jak se s tím poprali.
Budou mi všichni ti hokejoví krasavci chybět, docela jsem si tu jejich partu oblíbila.

badliar_id
13.04.2021 4 z 5

Musím říci, že to bylo zase fajn čtení. Asi chápu proč většina tenhle díl nemusí, ale já osobně jsem si ho užila. Jen se mi to tedy déle četlo a to mě na tom nejvíce zaráželo. Ostatní díly jsem měla za den až dva dočtený, a tenhle jsem četla tři dny.. No nic :D..
Tucker je naprostý zlato a ze všech kluků byl ten nejmilejší (oni byli všichni, co se týče jejich přítelkyň, ale chápeme se..) a nejtrpělivější. Sabrina mi nevadila, ale občas mě štvala tou svou tvrdohlavostí. Ke konci mě trošku štvala mamka Tuckera, ale jinak byla v pohodě.
Pane bože, Fitzyho naprosto žeru :D! Já se tak těším na jeho příběh, že se do toho jdu hned po dopsaní pustit :D. Stejně jak jsem psala minule, je to fajn oddechovka a většinu to určitě bude bavit.
Tahle série byla úžasná a kluci mi budou chybět (snad se objeví v Briar U sérii)..Určitě doporučujuu..

Babu002
27.03.2021 5 z 5

Musím se přiznat, že jsem měla předsudky k tomuto dílu.
Proč?
Protože jsem Sabrinu neměla ráda. Kvůli chování k Deanovi ve Skóre. Ale nesuďte knihu podle obalu.
Někdy jsem si říkala, že je hrozně praštěná, ale koneckonců jsem si ji taky oblíbila.
Tucker je úžasný. Upřímně? Podle mě jediný z tý čtyřky, kdo by se takhle dokázal popasovat s dítětem.
Fitze žeru. Hrozně moc!:D Přijde mi hrozně skvělý. Přišlo mi úžasné, jak to probíhalo zároveň se Skórem. Škoda jen, že i tady nebyla Summer, protože lidi, ta holka je skvělá. Chtěla jsem vidět víc z večera, kde balila Fitze.
Díl skvělý, vtipný o tom žádná a velmi čtivý.

Ketfl
22.03.2021 5 z 5

Ach jo, tak už je tu konec této série. Mega moc jsem si jí užila. Bylo to romantické, zábavné, prostě super! Tento díl byl pro mě asi nejslabší z celé série, ale stejně si zaslouží plný počet bodů. Sabrina mi sice k srdci příliš nepřirostla, ale Tucker! Na to, jak jsem si o něm neudělala v předchozích třech dílech velký obrázek, tak tady mě opravdu moc zaujal. Kdo by takovýho chlapa taky nechtěl? No nic, užiju si dojíždějící radost v srdíčku, a teď už hurá na Fitzyho! :-)