Plán

Plán https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324264/bmid_plan-11R-324264.jpg 4 1299 215

Off-Campus série

Sabrina Jamesová má svoji budoucnost přesně naplánovanou: nejdřív promoce, potom práva a práce v nemilosrdné advokátní kanceláři. Její útěk před ostudnou minulostí rozhodně nezahrnuje pohledného hokejistu, který věří na lásku na první pohled. Johnu Tuckerovi je ochotná věnovat jen jedinou noc vášně a nečekané něhy, jenže někdy stačí jediná noc, aby se vám změnil celý život. Tucker věří, že být týmový hráč je stejně důležité jako být za hvězdu. Nevadí mu, že se mu nedostává tolik slávy jako jeho spoluhráčům. Jestli se má ale ve dvaadvaceti stát otcem, nehodlá se držet stranou. Neuškodí, že nastávající matka jeho dítěte je krásná, chytrá a plná překvapení. Problém je, že Sabrina má srdce na zámek a je příliš tvrdohlavá, než aby přijala jeho pomoc. Pokud chce Tucker strávit život se ženou svých snů, bude ji muset přesvědčit, že některé plány se líp plní ve dvou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Goal , 2016

KlaraD851
26.03.2024 5 z 5

Po Deanovi jsem se tohohle dílu bála, jestli mě vůbec bude bavit. Bavil a moc. Hrozně se mi líbilo časové prolínání s příběhem Deana. Tucker byl anděl. Ze začátku mě vytáčela Sabrina, to její chování a taky ji neměl rád Dean a pro Deana já mám slabost :-) ale když jsem pochopila proč to všechno, získala si mě a klobouk dolů před ní. Krásný příběh.

Bergerac16
23.03.2024 4 z 5

(SPOILER) Stále nechápu, kde vzala Sabrina tu sílu. Žasnu, jak Tucker zvládl na ni netlačit, nevnucoval jí svůj názor (např. na setrvání v domácnosti s Rayem a babi) a respektoval její vlastní tempo, které potřebovala na to, aby mu mohla naprosto důvěřovat.

Chytlo mě to, byla jsem upřímně napnutá. Vzbudilo to ve mně silné emoce – Raye bych vlastnoručně vykastrovala a chování budoucí tchýně mi zvedalo krevní tlak – takže to muselo být dobře napsané!

Trochu mi vadila ta sladká klišé, že Garrett s Loganem navštívili kurz péče o dítě (zase nám ty slaďouše hokejisty tak necukrujte, paní autorko, netlačte tolik na pilu, abyste čtenáře dojala a rozesmála) a po tisící omleté klišé „nevíme, jak postavit postýlku“.

Majuš333
09.02.2024 5 z 5

"Nevyspím se s tebou jenom proto, žes mi koupil pití," oznámí přes okraj hrdla flašky.
"To doufám," pokrčím rameny. "Na holky mám mnohem vyšší laťku."

Aj keď 'Plán' považujem za najslabšiu časť série, čitateľnosť tomu uprieť nemôžem :)

"Holka, člověk s tvým rozvrhem by neměl být bez sexu celý měsíc," opáčí Hope. "Jsi úplná chodící koule stresu, proto bys to správně měla mít tak...denně," rozhodne. "Každý druhý den," namítne Carin. "Ať si její dámská zahrádka taky odpočine."
Hope přikývne. "Dobře. Ale dneska by se tou zahrádkou měl někdo pořádně prohnat..."
Uchechtnu se.

Misshell1
08.02.2024 5 z 5

Tak závěr celé série potěšil. Musím přiznat, že jsem se bála, o čem to vlastně celé bude. Když už vím, že Sabrina bude těhotná. Ale dle mého to autorka podala dobře, ač u mě nefrčí týpci s nazrzlymi vlasy, tak Tucker byl neuvěřitelně milý a zdravě sebevědomý. A líbilo se mi, jak se tam znovu objevil i zbytek přátel.

IrenaMikerová
06.02.2024 3 z 5

Podle mě slabší než zbytek série, protože nemám ráda tento trope, ale i tak dobrý. Na příběh Tuckera jsem se hodně těšila, ale když jsem zjistila, že se jedna o neplánované těhotenství, tak jsem byla zklamaná. Ale kdybych měla zhodnotit všechno, tak začnu Tuckerem. Tucker úplný správňák a zlatíčko moc se mi líbilo jak se zachoval, když zjistil, že je Sabrina těhotná. Prostě byl skvělej a nemám k němu žádný námitky. Sabrina nebyla špatná, ale upřímně vůbec mě nezaujala. Celkový příběh nebyl nic pro mě, ale měl pár vtipných momentů. Spíš jsem to dočetla jen abych uzavřela sérii.

kirstinrau
31.01.2024 4 z 5

Instagram: @kirstinrau

Na tento príbeh som bola veľmi zvedavá a musím priznať, že ho považujem za slabší. Nebude to ani tak dejom, pretože ten je naozaj zaujímavý, ale mňa osobne odradila hlavná hrdinka. Sabrina veru medzi moje obľúbené postavy moc patriť nebude a aj keď priznávam, že je silná, sebestačná žena, s tou svojou tvrdohlavosťou to preháňala až príliš. Na to, v akých sračkách bola, by som čakala, že svoju hrdosť prekúsne a nechá si pomôcť od niekoho, kto jej podľa mňa dostatočne dal najavo ako to s ňou myslí.

Tucker bol skvelý a asi až moc dokonalý vo všetkých smeroch, ale neprišlo mi to nejako extra prehnané a hlavne tá jeho trpezlivosť bola neskutočná. Podľa mňa im chýbala hlavne komunikácia, ale ako zistíme, nebola to ani tak typická chyba na mužskej strane. V tejto časti som dostala menšie nervy na Deana, ale našťastie to chalanko zachránil, čo sa o Sabrine povedať nedá. V niektorých situáciách mi jej však bolo naozaj ľúto. Hlavne keď bola s Tuckerovou mamou. Ach jaj. Radšej sa nebudem vyjadrovať.

Aj keď koniec bol krásny, môj názor na ňu to už moc nezmenilo. Napriek tomu je to skvelá časť a nechýba samozrejme dávka humoru, sexu a tlak dvíhajúce situácie.

Ja sa určite pustím aj do ďalšej série a už sa neviem dočkať môjho favorita.

Damonka12
01.01.2024 4 z 5

4,5 na tuhle jsem se těšila nejvíce a nakonec mi přišla z celé série nejslabší. Úplně mi nesedla hlavní hrdinka, ale i tak byla kniha dokonalá a čtení jsem si ji užila.

0197
11.12.2023 5 z 5

Kdysi jsem se tohoto dílu kvůli neplánovanému těhotenství obávala, ale je stejně skvělý jako předchozí a bylo super si o celé partě znovu přečíst.

Úplně jsem zapomněla, jak byl Tucker úžasný. Neskutečně trpělivý, hodný a slušně vychovaný. Vždyť se kamarádil i s bývalkami :-). Žádné velké ego, zkrátka zdravé sebevědomí. Na rozdíl od ostatních kluků, který ho měli krapet větší :-).

Sabrina se chtěla z toho příšerného rodinného hnízda dostat. Dřela jak mezek. Jo, byla tvrdohlavá, občas mě štvala, ale dalo se jí divit, že chce lepší život? Byla chytrá a chtěla to dotáhnout daleko.

Jestli se někdo z kluků na roli otce hodil, tak to byl právě Tuck. Dával Sabrině prostor, netlačil na ni a plně ji podporoval. Být to někdo jiný, tak už se na ni vykašle. Ale trpělivost se mu vyplatila.

Objevují se tu i postavy z navazující série a asi si ji taky přečtu znovu. Tady není o čem diskutovat, celá série se vydařila a autorka na ni může být maximálně hrdá. Parádní mix humoru, romantiky a vtipu. Pro vysokoškolské sportovní příběhy mám zkrátka slabost. A pro ty sexy hokejisty, kteří by se pro svou vyvolenou přetrhli, taky.

Barbara182
09.10.2023 3 z 5

Nebylo to špatné a oceňuju, že autorka nechala hlavní hrdiny řešit zase trošku jiný problém, než v předchozích knihách, ale musím se přiznat, že už to nějak nebylo úplně ono. Možná za to může skutečnost, že jsem četla všechny díly za sebou a jsem už trochu přesycená, ale chybělo mi tam víc vtipných momentů (pamatuju si jen handmade plyšáka od Logana). Za mě je zkrátka pořád nejlepší první díl a na druhém místě druhé pokračování s Loganem :-)

Senza Jenka
03.09.2023 4 z 5

Za hlavního hrdinu 10* :D Je prostě boží.
Příběh dobrý, jen v druhé polovině se trochu táhl.
Celkově - dojemné, dráždivé, romantické a zábavné.

Ála1968
24.08.2023 4 z 5

Jsem trochu na rozpacích,protože Tucker byl v předchozích dílech takový nenápadný a myslela jsem ,že tento díl bude o někom jiným.No nakonec to nebylo špatné,ale přijde mi,že stejně to bylo takové mimo sérii.

Ešína
06.08.2023 5 z 5

Super díl. I když mám radši Garreta a Hannu tak byl asi nejlepší. Tuck byl skvělej ve všech ohledech a Sabrina nebyla tak špatná jak se prvně zdálo. Bylo to trochu vyspělejší než predchozí díly, ale stále to neztratilo humor. Hodně se mi to líbilo.
Těším se na závěrečný díl.

michaela5515
31.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Sabrina mě štvala už od Skóre, ale když se podíváme hlouběji, není špatná. Vlastně má dost dobrý důvod být cílevědomá a tvrdá na sebe i svoje okolí. Když se jí stane nejvíc nepředvídatelná věc na světě, má docela kliku, že při ní stojí Tuck, který se zachoval jak nejlíp dovedl. A dohromady tvoří super dvojku.

Lucie.285
04.07.2023 5 z 5

Opět skvělé počtení jako předešlé díly. Tucker neměl chybu, kde se dá takový ohleduplný a úžasný chlap sehnat? Opět musím dát plný počet hvězdiček. Každý díl má něco do sebe a každý řeší něco jiného. Líbilo se mi, jak zde autorka popsala realitu těhotenství a následné péče o novorozence. Opět některé kapitoly byly super vtipné a smála jsem se na celé kolo. Tuhle sérii prostě nejde nemilovat. Příjemné čtení.

Ewe291
04.07.2023 4 z 5

Dala by som menej, ale Tucker bol prosto dokonaly. Sabrina mi trosicka nesedela ale inak spokojnost. Najviac ma pobavili Logan s Garretom to som sa smiala nahlas a koniec mi prisiel prilis rychli. Ale inak spokojnost

Janča086
29.06.2023 5 z 5

Během čtení tohoto dílu jsem měla smíšené pocity, bylo to něco jiného, než předchozí díly, ale Tucker je opravdové zlatíčko. Takového chlapa by si většina žen přála. Nakonec, ale knihu hodnotím kladně. Velmi krásný příběh se šťastným koncem. :)
Doporučuji stejně jako předchozí díly :)

Luciee113
26.06.2023 2 z 5

První kniha od Elle, která mě zklamala... až se mi chce skoro brečet. Píše nádherně, to se jí musí nechat, ale samotná kniha je pro mě jedno velký sci-fi. Je mi líto, ale ať můžou být Tucker i Sabrina ty nejbáječnější podstavy, tak to, co se dělo a jak se chovali v té knížce nedává hlavu ani patu. Nejspíš chtěla autorka napínat a připravovat čtenáře na velké finále. Mě to ale připadalo jako moc dlouhá předehra s povadlou výbavičkou, která se ke konci smilovala a dotáhla to do konce.

Mihal27
25.06.2023 5 z 5

Za mňa zatial najlepšia kniha tejto série. Veľmi sa mi to páčilo.

veronika9761
15.06.2023 1 z 5

(SPOILER) Rikam si super, konecne hlavni hrdinka s poradne ctizadostivym planem, to beru! Ale od ty doby, co s mizernym hlidanim ve veku ditka 1(!) mesic bez problemu studovala Harvard, zatimco muz rozjizdel podnikání, to je teda scifi uplny. Pobavilo, tak akorat na jednu hvezdu.

Lexie321
20.04.2023 4 z 5

Ďalšie skvelé pokračovanie série. Ku knihe som sa dostala skôr ako ku Skóre, a tak som rada, že príbehy idú viac menej paralelne. Kniha zahrňuje aj neplánované tehotenstvo, čo nemusí byť každému po chuti, vrátane mňa, ale myslím si, že aj tak to autorka napísala brilantne a určite sa oplatí knihu prečítať. Jediné, za čo strhávam bod bolo, že tento diel mi prišiel menej zábavný/humorný ako predchádzajúce dva. Všetky knihy mali aj dramatické a smutné momenty ale prišlo mi akoby medzi Tuckerom a Sabrinou nebola až taká veselá chémia. Aj napriek tomu bolo tu dosť romantiky aj intímnych momentov, dôležitosti priateľstva, rodiny a drámy. Odporúčam.