Omyl

Omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/bmid_omyl-d9g-274201.jpg 4 1668 248

Off-Campus série

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Mistake , 2015

LucySmile
22.05.2021 5 z 5

Skvělé pokračování, i když musím říct, že první díl mě bavil víc. Příběh je trochu obyčejnější a Grace mi nebyla úplně sympatická. Knihu jsem si však užila dostatečně jako vždy u této skvělé autorky.

Blanka29
15.05.2021 5 z 5

Skvele pokracovani serie o Briarskych hokejistech. Pribeh se venuje Loganovi, nebo chcete-li Johnu Loganovi, ktery to take nema v zivote jednoduche a ne vse co provadi, vypovida o jeho osobnosti, ale ze se za tim skryva mnohem vaznejsi duvod....

Sarkak94
26.04.2021 4 z 5

tento díl je za mě o trošku slabší než první díl (Návrh), ale i tak je skvělý. Kniha se četla skvěle a dějem si mě získala hned od začátku. Opět to bylo vtipné, milé, ale hlavně romantické. Rozhodně knihu doporučuji. Já tuto sérii už teď doslova miluju.
Grace a Logen jsou skvělý pár. Logena jsem si oblíbila už v Návrhu a v tom to díle jsem si ho zamilovala. Dost ho obdivuju za to, že i přesto jaký je jeho otec tak ho má stále rád. Grace mi byla od začátku hodně sympatická., správně ukecaná. Vedlejší postavy jsou taky úžasné Dean, Tucker a taky se se objevijí hlavní hrdinové z prvního dílu Gerreth a Hannah
V této knize je hezky ukázáno, že lidé dělají chyby.

Barbara182
25.04.2021 4 z 5

Zápletka přece jen o fousek slabší než u předchozího dílu, ale rozhodně jsem se opět hodně zasmála - protože Lorris? To byla fakt bomba :D A moc pěkné bylo i ono chlapácké pošťuchování ohledně milostné básně a tak :-) Ale jinak mi víc jako dvojice prostě seděli Garrett s Hanou.

VercaV
25.04.2021 5 z 5

Další peckovní díl. Logan je boží, je ti sympaťák, který jen dokazuje, ze nemyslí jen na sebe ale především na rodinu. První díl byl o chloupek lepší, ale i tak hodnotím plně. Kniha mela klasicky romantický příběh, kdy jeden chce druhého a pak naopak, ale zároveň to bylo originalni a dokonalé. Líbily jsem mi citové "výlevy" Logana. Už teď se těším na další díly a zároveň se netěším, až tuto dokonalou serii dočtu, protože už ted mi chybí.

Raislin
24.04.2021 4 z 5

Milá romantická i vtipná kniha u které nemusíte přemýšlet. Oddechovka. Prostě pohádka z prostředí vysoké školy s velkou mírou sexy hokejistů. Hodnotím 4* protože první díl byl o něco lepší.

badliar_id
08.04.2021 4 z 5

(SPOILER) Další skvělý čtení. Už teď jsem přesvědčená, že každá kniha od této autorky je extrémně čtivá. Tenhle díl byl fajn a bavil mě. Nebyl tak skvělý, jako předchozí díl o Garrettovi a Hanně, ale stejně jsem si ho moc užila.
Musím se přiznat, že jsem se i míň smála, ale jinak to bylo fajn (jak už jsem psala :D).
Vztah Grace a Logana začal fakt zajímavě, docela i debilně :D. Popravdě jsem se i smála když si Logan "uvědomil", že vlastně není zamilovaný do Hanny a chce zpátky Grace. Ale jo, fakt byli spolu rozkošný. Nejvíc jsem si užila část, kde Logan plnil Gracein seznam :D. U toho jsem nemohla. A docela bych i chtěla mít doma složenou "básničku" od nějakého sexy hokejisty :D. Mezitím co se v prvním díle řešilo vážné téma, zde se spíš všechno zaměřilo na rodinné a kamarádské problémy. Konec byl celkem klišé, ale mně to nevadí. Já klišé věci mám ráda (jop, jsem prostě bezproblémová)... Jsem zvědavá na další díl, který má být o Deanovi a Allie, takže se fakt těším. Určitě doporučuju, možná vás to neuchvátí jako první díl, ale stejně to bylo super!! Prostě fajn oddechovka..

KláraH.
22.03.2021 3 z 5

Jako nebylo to úplně špatný, ale už je to moc na jedno brdo. On nechce, ona chce, pak ona nechce, on chce, do toho nějaká ta rodinná zápletka, ale všechno nakonec dopadne dobře a oni odcházejí ruku v ruce do západu slunce (obrazně). Nečekala jsem žádnou vysokou literaturu, ale na druhou stranu, toto už je fakt trochu klišé...

Ketfl
17.03.2021 5 z 5

Logana jsem si oblíbila už v předchozím díle. Zajímalo mě, jak se popere s tou náklonností k Hanně. Nakonec to skončilo velice uspokojivě. Knihu jsem si maximálně užila. Opět to bylo čtivé, krásné a moje romantické srdíčko úplně plesalo blahem. Sice bych řekla, že příběh Hanny a Garretta se mi líbil o chlup víc, ale i tento si vede hodně dobře! :-)

talessea
02.03.2021

Od Elle knížky neomrzí. Začínala jsem s knížkou Zůstaň a teď se nemůžu odtrhnout od jejích dalších děl. Prostě hotová senzace. Už mě dlouho nic tak nenadchlo.
Jen mě štve, že jsem si přečetla Hodnýho kluka dřív než My.

Jurajovamaka
28.02.2021

Kniha je pre všetkých mladých ľudí ktorý milujú knihy o láske... Autorka pekne vystihla príbeh mladých ľudí ktori na ceste za laskou prechádzajú aj dobrým aj zlým. Odporúčam všetkým ❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

Klaaarka
22.02.2021 5 z 5

Já tuhle autorku fakt žeru. Abych to shrnula....

Miška935
12.02.2021 4 z 5

Další díl co byl fakt mega! Skvěle je ze se tam objevují postavy i z prvního dílu, což je super. Tento díl me bavil o něco méně, ale i tak byl povedený.

Tejna
12.02.2021 4 z 5

Asi budu výjimka, ale mě druhý díl upoutal mnohem víc jak první. Asi mi hlavní postavy přilnuly více k srdci. Už jen z důvodu, že se v některých ohledech v Grace trochu vidím. :D

anna7852
29.01.2021 5 z 5

Další super příběh,líbí se mi jak navazují na sebe a jsou tam i hlavní postavy z prvního dílu.
jen je neskutečné jak ten čas letí při čtení a moc toho pak nenaspím,kord když s enemůžu do knihy odtrhnout :-D

adela_02
13.01.2021 5 z 5

Paráda! Od knihy jsem nemohla odtrhnout oči. Oblíbila jsem si děj i postavy. Kniha je sice úžasná, ale na první díl to stále nemá. Doporučuji, jak tuto knihu, tak celou sérii. :)

Babu002
06.01.2021 5 z 5

To zase byla jízda!
Líbí se mi, že autorka napsala postavy, tak aby “vypadaly” reálně. Myslím to v tom smyslu, že postavy mají nějaké problémy. Nejsou dokonalé jako některé postavy v jiných knihách.
První díl se mi asi líbil více, ale tohle byla skvělá kniha.
Doporučuji! :)

johana3160
03.01.2021 3 z 5

Knihu jsem precetla pred par tydny (max), ale přiznám se, zapomnela jsem napsat koment i si ji dat do prectenych. Ted jsem rozjela 3. Dil a chtela si to pripomenout a no... v hlave moc nezustala. Takze hodnoceni spis strilim od boku. Vic se mi libi serie Briar U, asi autorka mezitim vylepsila svuj styl.

Leniii
03.01.2021 4 z 5

Příjemná oddechovka :)

Kočičáci
01.01.2021 4 z 5

V Omylu se vracíme za mladými hokejisty do jejich vilky a na Briarovu univerzitu. Johnny Logan je stále po uši zamilovaný do dívky svého nejlepšího kamaráda. Ve skutečnosti netuší, že jen touží po po lásce a podobném vztahu, jaký mají oni. Oči mu otevře až náhodný střet s milou a skromnou Grace, která ovšem čeká na toho pravého. Jestli jím bude zrovna Johnny, tak to si budete muset přečíst :-)

romantika alkoholismus lední hokej vysoká škola hokejisté

Elle Kennedy
kanadská, 1982