Omyl

Omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/bmid_omyl-d9g-274201.jpg 4 1667 248

Off-Campus série

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit...... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Baronet

The Mistake , 2015

pogmanka
30.03.2024 4 z 5

Druhý díl nebyl špatný, ale už mě nevzal tolik jako první. Nějak to nemělo to kouzlo, jako první. I tak jsem si ale hrdiny oblíbila a čekala na jejich štastný konec. Jen trochu méně než u prvního dílu.

KlaraD851
26.03.2024 5 z 5

Celá série Off-campus mě naprosto uchvátila. Tento díl je teda osobně mým nejmíň oblíbeným ze série, Logan byl na ránu, ale na čtivosti, atraktivitě a celkovému těšení se na knihu to neubralo.

Bergerac16
17.03.2024 3 z 5

Kouzlo se nekonalo. :-( Jakkoli se mi moc líbil první díl, tenhle druhý nebyl prostě ono, nevytáhl ze mě žádné emoce, kromě soucitu s Jeffem a Loganem.

A nevím, jestli se ze mě stává cynik, ale když se ze začátku Grace tak rozhorlila, že Logan v posteli couvnul, napadlo mě, že to chlapi nemají zrovna jednoduchý - nemůžou prostě cuknout a říct ne :-), jelikož je to prý ponižující pro již svlečenou slečnu. Máme to my holky s tou rovnoprávností nějak naruby :-)

MaláKnihomolka
27.02.2024 5 z 5

„I’m comfortable enough with my hetero status to say that if I did play for the other team? I wouldn’t just fuck Garrett Graham, I’d marry him.”

Ano, pozdě, ale přeci. Druhý díl série Off-Campus přečten a já teď přemýšlím, kdo se mi líbil víc. Asi mám pořád o malinko výš Garretta, ovšem Logan mu dost šlape na paty.
Líbilo se mi, že ačkoliv je druhý díl o jiném páru, i tak se tu dost setkáte s ostatními postavami.

Grace byla sympatická, milá a nedala Loganovi něco jen tak. Za ten její seznam bych jí dala deset bodů z deseti, jelikož jsem se opravdu pobavila. A co se týká Logana, ten se nakonec taky předvedl, že je to kus chlapa, který umí předvést nejedno hezké, romantické gesto. Ačkoliv na začátku jeho posedlost jednou určitou dívkou byla na ránu pánvičkou. Jakmile se vše vysvětlilo, nešlo si ho už neoblíbit.

Zároveň bych tu ráda vyzdvihla vtipnou stránku knihy. Například když se na scéně sešli Garrett, Logan a Tucker, byl smích prakticky na sto procent jistý.
Kniha však opět obsahuje i vážné téma, jež za mě bylo hezky a uvěřitelně zpracované a zakomponované do děje.
Já jsem víc než spokojená. Hned jak zase budu mít čas, určitě se pustím do třetího dílu.

„Jesus Christ, will you quit dictating this conversation to Hannah?' I grumble. 'Bros before hos, dude.'
'Call my girlfriend a ho one more time and you won't have a bro.'”

IrenaMikerová
06.02.2024 5 z 5

Miluju tuhle sérii! John Logan je John Logan jeho prostě musíte milovat! Grace byla sympatická. Moc se mi líbilo, že takového playboye jako byl Logan změnila tak obyčejná holka jako je Grace. 5/5!

odel
05.02.2024 5 z 5

Druhý díl byl o něco slabší, ale i tak dávám 4,5*

Majuš333
02.02.2024 5 z 5

Plácnu Tuckera po zadku, když prochází kolem mě. "Vítej zpátky, po tom tvým miminkovským ksichtíku se mi stýskalo."
"Vyser si," odsekne.

Logan a Grace sú skrátka moji miláčikovia :)

"Už s tebou někdy holka předstírala orgasmus?" vyhrknu.
Je pondělí, osm ráno. Nervózně poklepávám špičkami prstů do kuchyňské linky a nespouštím oči ze svého spolubydlícího.
Dean se na cestě k ledničce zastaví tak prudce, že kdyby měl na nohou brusle, právě teď bych si z obličeje stíral odštěpený led. "Promiň, nerozuměl jsem. Co jsi říkal?"
Jeho tvář je ztělesněná nevinnost, takže až potom, co otázku zopakuju, mi dojde, že to na mě hrál. Dean se předkloní, po tvářích mu tečou slzy a ramena se otřásají záchvatem smíchu.
"Já tě slyšel už napoprvý," zařehtá se. "Jenom jsem chtěl slyšet, jak to řekneš znovu... No páni... Asi jsem si nachcal do kalhot..." Znovu se chechtá. "Tys to dělal s holkou a ona to pak předstírala?"

kirstinrau
31.01.2024 4 z 5

Instagram: @kirstinrau

Po prvej časti Návrh, som hneď nabehla na pokračovanie. A musím teda povedať, že aj keď zatiaľ u mňa vedie prvá dvojica, túto knihu som si užila tiež. Na začiatku ma troška vytáčal Logan s tou zamilovanosťou do Hanny, pretože podľa mňa zasa toľko interakcie nemali v jednotke, aby bol z toho taký „zdrblý“. Na druhej strane, aj platonická láska asi z vás dokáže spraviť na chvíľku magora. Napokon sa to však vysvetlilo o čo vlastne išlo a teda bola to pekná jazda. Grace sa mi však začala páčiť až po príchode z prázdnin lebo to bol niekto úplné iný a Loganovi naozaj nič nedarovala.

Najviac som sa smiala, keď boli s Loganom na scéne Garett a Tuck. Tie ich podjeby nemajú chybu. Sorry za slovník. Opäť sme tu však mali aj vážne témy a teda poviem vám, že som si poplakala riadne a Logana mi bolo strašne ľúto. Chvíľku som mala pochybnosti, že to nedopadne tak úplne dobre, ale teda záver bol skvelý. Teším sa na ďalšie pokračovanie.

Damonka12
01.01.2024 5 z 5

Miluju na téhle sérii úplně všechno. Romantiku, univerzitní a hokejové prostředí a hlavně hlavní hrdiny.

Margherita_N
25.11.2023 2 z 5

(SPOILER) Úplně stejný, jako byl první díl série Off-Campus, jen s jinými jmény hlavních postav. V duchu jsem viděla autorčinu osu příběhu, kterou použila znovu. Logan je školní idol, kterej si to užívá a rozdává se plnými hrstmi, až jednou potká vtipnou holku a z toho se mu poprvý v životě podlomí kolena, protože nic takovýho nikdy neviděl. Nevadí, že holka není ani sportovkyně jako on, ani nemá žádnej koníček (v prvním díle měla Hanna aspoň zpěv), vlastně se ale ráda dívá na akčňáky, takže je cool. Loganovi tohle osudové setkání úplně převrátí uvažování o životě, uvrhne se do celibátu a tu holku, která mu několikrát řekla, že ho nechce, pronásleduje a jejímu novému objevu přijde vyhrožovat domů, že se jí nevzdá. Protože to, že ho ona nechce, je přece omyl. Hádejte, jak to dopadne - nápověda, Logan má svaly a nemá „ani gram tuku“, jak ho popisuje touhou zmítaná Grace, která vlastně jenom dělá zagorku. A pak už Logan stejně jako v prvním díle Garrett vyřeší zapeklitou rodinnou situaci, protože má stejně jako Garrett nebezpečného otce, který má v rukou jeho budoucnost a hrozí, že se kvůli němu nedostane do NHL. Začínám chápat autorčin záměr vytěžit na této příběhové kostře všechny čtyři hokejisty z baráku.

MarŽak
28.10.2023 5 z 5

Příběh plný humoru někdy trochu napětí a hlavně čtivý. Děj přechází plynule z jednoho na druhého aktéra . Těším se na další díl

Knihomolka_176
05.10.2023 5 z 5

Druhý díl série Off-Campus mě opět nezklamal. Příběh Logana a Grace byl opět kouzelný, Logan mě dokázal rozesmát stejně dobře jako Garrett v prvním díle, který se mi ale přece jen ale líbil o maličko víc.
Grace byla po létě opravdu jiným člověkem, dala to všechno Loganovi sežrat a dobře vymyslela to, jak si ji může usmířit.
Taky oceňuju to, že se v příběhu vyskytují ji Garrett s Hannou.

Senza Jenka
02.09.2023 3 z 5

Zvláštní začátek. To jejich setkání na koleji, když si Logan spletl pokoj... No nevím, já holt nejsem ten typ :).
Zajímavá byla ta vytrvalost i jak si poradil s romantickými gesty. Ta záležitost s otcem... Jeffa chápu (a klobouk dolů před ním), ale bez draftu by John možná přišel o kariéru úplně a místo slušného výdělku, který by leccos vyřešil, musel by živořit a nenávidět celý svět.
Graceini rodiče byli úžasní, oba. Na sérii se mi líbí i některé nejednoznačné charaktery - třeba Ramona. Morris mě fakt pobavil.

Ála1968
24.08.2023 4 z 5

Musím přiznat, že jsem se opět hodně nasmála.Bylo to vtipné a romantické.Sice to bylo o trochu slabší než první díl,ale ti kluci jsou opravdu k sežrání, takže mi to nevadilo

michaela5515
31.07.2023 4 z 5

Hon na Grace v podobě Johna Logana. Zase nepostrádá vtip, sexy atmošku a romantiku. Na rozdíl od Garretta s Hannou a Deana s Allie se k tomuto dílu nevracím, ale příběh mě bavil a je důležitý pro celou sérii.

janik6969
24.07.2023 2 z 5

půjdu trochu proti proudu, nebylo to až tak špatné, ale už mě to trochu nudilo, první díl - pecka, druhý díl - trochu rozpaky - to jako fakt? v pár ohledech trochu nereálné. Ani toho erotična nebylo tolik jako v prvním díle. Dám si chvíli pauzu a pak se pustím do dalšího dílu, protože jsem zvědavá, co ještě za zápletku dovede autorka vymyslet.

Books_by_Dee
03.07.2023 4 z 5

IG: @books_by_dee

Po přečtení dokonalého 1 dílu Návrh jsem se okamžitě začetla do 2 dílu série Off Campus PLÁN a zase jedna volná neděle znamenala, že jsem knížku přelouskala za jeden jediný den.

V téhle potkáváme sukničkáře Johna Logana, který prožije rychlovku s prvačkou Grace Iversovou a svět se mu tím obrátí o 360 stupňů. Uvědomí si, že Grace se mu vlastně i docela líbí a chtěl by mít vztah jako jeho kámoš Garrett s Hannou. No jo, ale to by Gracec nesměl odehnat. Po letních prázdninách se Grace vrací jako vyměněná a Logan má co dělat, aby mu dala druhou šanci.

Už jsem si v knížce dlouho tak neužila loudění kluka a odmítání holky. Grace mu tu druhou šanci prostě nechtěla dát zadarmo, přesto že její srdce jí radilo, ať se na vše vykašle a padne mu do náruče.

Opět tady máme také trošku rodinného dramatu na straně Logana, což ději jenom pomohlo. Nebyl to prostě jen jednoduchý děj s romantickou linkou.

Logan i Grace jsou úžasná dvojice, celá parta je vlastně skvělá. Úžasných scén není málo (a nemluvím jen o těch žhavých) za mě třeba úžasná scéna, když si Logan uvědomí, že se mu Hannah nelíbí, ale jenom se mu líbí její vztah s Garretem nebo jeho básnička, jejich seznámení, jejich první rande.

Všechno je to úžasně vtipné a romantické. Druhý díl byl skvělý, jako ten první, ale o trošičku méně. Proto dostává 4 .

Misshell1
01.07.2023 5 z 5

Spokojenost. Autorka umí psát poutavě a napínavě. Trochu jsem se bála, jak bude v knize to odloučení o letnich prázdninách. Ale autorka to zvládla skvěle, kniha neztrácela náboj.

Luciee113
26.06.2023 5 z 5

Další skvělá kniha. Je pravda, že po přečtení jedničky, by člověk tuto knihu hodnotil o hvězdičku míň, ale to by byla chyba. Kniha je skvěle napsaná a má hezký příběh. Srdce u ní sice nedupe jak u prvního dílu, ale nevadí. Moc hezké!

Ešína
07.06.2023 5 z 5

Jó, tahle série se mi začíná líbit. Druhý díl mě bavil skoro stejně jako o Garretovi a Hanně ( i když ten je o něco lepší). Logan je kluk se srdcem na správném místě a Grace byla taky super. Čtivé, vtipné a romantické. Takže 5*.

romantika alkoholismus lední hokej vysoká škola hokejisté

Elle Kennedy
kanadská, 1982