Omyl

Omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274201/bmid_omyl-d9g-274201.jpg 4 1668 248

Off-Campus série

John Logan může mít kteroukoli holku si zamane. Pro hvězdu univerzitního hokejového týmu je život jeden velký večírek. Za jeho sexy úsměvy a okouzlujícím šarmem se ale skrývá stále rostoucí zoufalství, že se po promoci dostane do slepé uličky. Rychlovka s Grace Iversovou měla jen na okamžik rozptýlit jeho chmurné myšlenky. Poté co ji ale od sebe kvůli jednomu hloupému omylu odehnal, je Logan odhodlaný obětovat poslední ročník vysoké, poslední rok své svobody, aby ji přesvědčil, že by mu měla dát druhou šanci. Grace se po letních prázdninách vrací zpátky na Briarovu univerzitu, starší, moudřejší, a bez myšlenek na toho arogantního hokejistu, kterému málem věnovala své panenství. Už není ta uťápnutá chudinka, jako když se setkali poprvé. Jestli Logan očekává, že se za ním připlazí a bude žadonit o pozornost jako jiné holky, tak se vážně plete. A že ji chce zpátky? To se tedy bude muset pořádně snažit...... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Baronet

The Mistake , 2015

Mihal27
02.05.2023

(SPOILER) Krásne pokračovanie, opäť nemám čo vyčítať tejto úžasnej knihe a sérii. Jednine jedno ale to je pre banalita - že chalani hraju za Boston Bruins. Čo nie je moja šálka kávy čo sa týka NHL. Inak super kniha a teším sa Deana a Allie.

Janča086
28.04.2023 4 z 5

Já tuhle sérii miluju! Nemohla jsem se odtrhnout, během 3 dnů přečteno. Opět jsem se u knihy zasmála. První díl se mi sice líbil o něco víc, ale i tak doporučuju, stojí to opravdu za to :) Už se těším, až si přečtu další díly.

Lexie321
20.04.2023 5 z 5

Som rada, že ani druhá kniha zo série nesklamala. Logan a Grace boli úžasný a od ich prvého stretnutia som z nich nemohla spustiť oči. Kniha bola kratšia ako prvý diel a aj napriek tomu že sa dej odohrával počas dlhšieho obdobia mal dosť rýchly a živý spád. Veľmi zábavné a pohodové čítanie. Určite odporúčam!

Tanya007
09.04.2023 5 z 5

Boží! Četla jsem opět po dlouhé době a znovu mě to dostalo! Vřele doporučuji!

Dasa1313
03.02.2023 4 z 5

Druhý díl, druhý hokejista, druhý příběh (ze čtyř).

Logan je sympatický, líbilo se mi jeho nastínění postavy již v prvním díle. A celá kniha se opět četla velmi rychle a dobře. Ale tento příběh mi přišel jednodušší a možná moc sladký a nereálný. Život není taková pohádka, ale je příjemné být součástí příběhů, kde ano.
V čtivosti to ovšem knize neubírá, ale příběh Geretta a Hanny se mi líbil víc.

Jsem zvědavá na příběh Deana a Tuckera.

B.Garden
24.01.2023 2 z 5

Knižní série mám ráda, ale většinou mě druhý díl zklame. Po prvnímu díle od kterého jsem se nemohla odtrhnout byl tento trošku zklamání. Asi i jejich prvni setkání a jak rychle šli na věc. V polovine už to bylo lepší. Doufám že další díly budou stejně dobré jako prvni.

0197
05.01.2023 5 z 5

U této série mám nejoblíbenější první dva díly. A stále nějak nevím, který je ten top. Už tenkrát jsem se nemohla rozhodnout a ani teď, když jsem se rozhodla přečíst si celou sérii znovu, nejsem moudřejší :-). A to ani nemluvím o dilematu jestli mám radši Gerretta nebo Logana :-).

O autorčině talentu nemůže být pochyb a má můj obdiv za tuhle nezapomenutelnou sérii (a i za tu navazující a za další knihy :-)). Romantický příběh, který nemá nouzi o boží hlášky a sympatickou partu. Tu si nelze neoblíbit. Kdo by je nechtěl mít za kamarády? Všichni by chtěli :-).

Grace byla taková klidnější a docela slušňačka, ale taky se uměla rozjet. Měla smysl pro humor. Líbila se mi její záliba v akčních filmech. Její volnomyšlenkářská matka byla boží. Mrzelo mě, jak se k ní Logan zachoval, ale dala mu to pořádně sežrat. Vymyslela to pěkně :-). Ještě, že Loganovi jedna hodná duše jeho omyl vysvětlila. Trošku se mu to pomotalo. Chlap, no :-). Jeho ochota a snaha to vše napravit na mě udělala dojem. Dost se zapotil, aby dokázal, že ho to mrzí. Nevzdával se, uvědomil si co chce a šel si za tím. Byl to nadanej hokejista, kterej si myslel, že ho po promoci nic hezkého nečeká. To jak pro něj byla rodina důležitá, jeho loajálnost, vtipnost, sebevědomí a fakt, že je to kus chlapa - získá si vás.

Začátek byl parádní. Jo myslím tím jejich filmový večer a seznámení. Vzájemnou přitažlivost měli mezi sebou bezvadnou a když si spolu zablbli bylo to hodně vzrušující. Po dočtení mi zůstal zasněnej pohled a jedna věc k zamyšlení, a to proč moje vysoká byla taková nuda :-)?

Terka18
20.12.2022 5 z 5

Krásný romantický příběh. Tentokrát trošku méně erotiky,ale to mi zas tak nevadilo. Knížka se četla sama a musela jsem se občas smát jak byl Johny natvrdlý.

moma08
26.11.2022 4 z 5

Tak tohle byl další čtivý díl, ale pro mě zatím vede teda první a na pět hvězdiček to nevidím.
Tak a jdeme pokračovat.

Artep071
14.11.2022 4 z 5

Četlo se to velmi snadno a v podstatě jedním dechem, jen do 5* mi tam něco chybělo. To Johnovo okamžité prozření bylo pro mě nějak neuvěřitelné a ten závěr byl docela nereálný , ačkoliv miluju sladké konce, život je prostě úplně jinej a z tzv. s*aček se člověk nedostane jedním probuzením v čistých trenkách. Takže celkový dojem není na plnej počet bodů .. :)

Hatshepsut
05.11.2022 4 z 5

Druhý díl této série byl opět s vtipnými přestřelkami, ať už mezi Loganem a Grace, tak i mezi kamarády, hokejisty. Kniha má vše to správné, u čeho se pobavíte a zároveň prožíváte i životy hlavních postav a jejich dramata. Příběh, kde jste v cuku letu opět na konci a musíte na další díl.

Jita160
03.11.2022 4 z 5

Nesuďte knihu podle vzhledu!!!
Proboha ukliďte někam už ty svalouš s buchtama vždyť je to krásný milý příběh o hokejistech a mladé lásce.
Logan miluje Hannu aspoň si to myslí než se dokonalé sblíží s Grace.
Už jednou to s ní zpackala tak teď musím bojovat aby si u ní získal nějaké kladné body. Grace byla boží dokázala Logana pěkně zpracovat a nakonec z nich byl úžasný pán.
Opět neskutečně zábavné čtení.
Jen tak dál....

Kniholapka
11.10.2022 4 z 5

Nejdříve mě zarazilo, jakou rychlostí se Logan přeorientoval ze svého životního stylu na vážný mód vztahový. Ale vlastně proč ne. Většina když najde to, co hledá, nejedná jinak....Kniha se mi četla dobře, romantika na oddechové chvíle. Člověk vypne a užívá si velkých romantických gest i růst hlavních postav. Jediné, co mi přišlo na této knize trošku mimo, byl náhlý přerod Loganova otce. Ano, má se stát zázrak, ale tohle bylo, alespoň pro mě, hodně těžko uvěřitelné.

ElizPetrova
12.09.2022 3 z 5

Za mě druhý díl slabší než první, jedná se o prvoplánovou romantiku prodchnutou erotickými scénami z vysokoškolského prostředí. Ideální, když potřebujete opravdu vypnout a na nic nemyslet. Další díly si určitě přečtu.

MAU256
06.09.2022 5 z 5

Trvá mi dlouho, předlouho, že se vzpamatuju z transu, kam jsem se propadl. Pusa se mi sama zavírá a otevírá, víčka mi zběsile mrkají, když zírám na dveře, za kterými Grace zmizela. Má pravdu. Jsem debil.

Další krásné čtení od této autorky. Musím říct, že mě dostalo, jak se Logan změnil, ale na druhou stranu se nedivím, protože poznat svojí "druhou polovičku" a zjistit, že je to "to", co jste si vlastně přáli, šli byste do toho taky naplno. Už jsem se začínala bát, že se Loganovi kvůli tátovi nesplní sen, takže jsem za konec moc ráda, už se těším na další díl této série. Grace jsem si oblíbila, i když mě hodně překvapilo, že když jí u dveří zaklepe kluk, kterého vlastně ani nezná, že si to s ním hned rozdá. To jsem u ní vážně nečekala. Ale jsem ráda, že to pro ně skončilo tak, jak mělo. Určitě mohu jen doporučit, samozřejmě jen těm, kdo mají rádi romanťárny z vysokoškolského a hokejového prostředí.

Rapeh
21.08.2022 4 z 5

Kniha splnila moje očekávání, odech, romantika a nenáročné čtení u kterého vypnu

munka
07.08.2022 4 z 5

Ďalšie pokračovanie série trochu zaostáva za prvým dielom, ale prinieslo to čo som očakávala . Nenáročné čítanie a oddych.

jitka_dankova
02.08.2022 1 z 5

Prvoplánový příběh červené knihovny s hokejistou a spoustou sprosťáren. Četla jsem jej bez návaznosti na první díl a měla jsem co dělat, abych knihu jakštakš dočetla, přeskakovala jsem stránky. Příběh a postavy mi vůbec nepřišly opravdové, jejich chování nebylo uvěřitelné a kniha postrádala byť jakýkoliv náznak nějaké hloubky. Samozřejmě, věděla jsem, co budu číst a že v knize prostě jde především a sex, ale stejně jsem čekala něco víc. Myslím, že od této autorky lze najít lepší knížky.

zp87
01.08.2022 5 z 5

Boží, miluju tuto sérii.
Na rozdíl od jiných romantických knížek s dotekem erotiky tady miluju ten humor! A četné odkazy na pop kulturu. A návaznost knížek, kde se setkáváme i s postavami z předešlých dílů (a následujícími díly, což možná ještě netušíme).
Rozhodně doporučuji a doufám, že bude hodně podobných sérií.

ronnies.library
27.07.2022 4 z 5

pro mě byl Omyl trošku slabší díl. je jasný, že mám z party Off-campus své oblíbence a Johny je až na třetím místě. rozhodně to, ale knize neubírá na kvalitě. miluju prostředí hokeje v podání Elle. narozdíl od Návrhu, který byl spíš založený na té cute/ romance stránce, byl Omyl podán velice vtipně. hlavně ke konci jsem se už dost smála. Off-campus doporučuju všema deseti, určitě si najdeš svého oblíbence taky!!!

romantika alkoholismus lední hokej vysoká škola hokejisté

Elle Kennedy
kanadská, 1982