Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274200/bmid_navrh-XD5-274200.jpg 5 2029 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Deal , 2015

MaláKnihomolka
06.11.2022 5 z 5

ʙᴀʙʏ, ɪ ᴄᴏᴜʟᴅ ᴡᴀᴛᴄʜ ʏᴏᴜ ᴡᴀᴛᴄʜɪɴɢ ᴘᴀɪɴᴛ ᴅʀʏ, ᴀɴᴅ ɪ sᴛɪʟʟ ᴡᴏᴜʟᴅɴ’ᴛ ʙᴇ ʙᴏʀᴇᴅ.” ɢᴀʀʀᴇᴛᴛ ɢʀᴀʜᴀᴍ, ᴍʏ ᴏᴡɴ ᴘᴇʀsᴏɴᴀʟ sᴡᴇᴇᴛ-ᴛᴀʟᴋᴇʀ.

ᴊsᴇᴍ ᴠᴀ́ᴢ̌ɴᴇ̌ ʀᴀ́ᴅᴀ, ᴢ̌ᴇ sᴇ ʙᴀʀᴏɴᴇᴛ ʀᴏᴢʜᴏᴅʟ ᴢɴᴏᴠᴜ sᴇ́ʀɪɪ ᴏғғ-ᴄᴀᴍᴘᴜs ᴠʏᴅᴀᴛ. ɴᴇᴢ̌ ᴊsᴇᴍ sᴇ ᴋ ɴɪ́ ᴅᴏsᴛᴀʟᴀ, ᴛᴀᴋ ʙʏʟᴀ ᴠšᴜᴅᴇ ᴘʀʏᴄ̌, ᴄ̌ɪ́ᴍᴢ̌ ʙʏᴄʜ ᴘʀ̌ɪšʟᴀ ᴏ sᴋᴠᴇ̌ʟᴏᴜ ᴋɴɪʜᴜ (ᴘʀᴀᴠᴅᴇ̌ᴘᴏᴅᴏʙɴᴇ̌ ɪ sᴇ́ʀɪɪ, ᴛᴏ ᴜᴠɪᴅɪ́ᴍ).
ᴍᴜsɪ́ᴍ ʀ̌ɪ́ᴄᴛ, ᴢ̌ᴇ ᴜᴢ̌ ᴘʀᴠɴɪ́ ᴅɪ́ʟ sɪ ᴍᴇ̌ ɴᴀᴘʀᴏsᴛᴏ ᴢɪ́sᴋᴀʟ ᴀ ᴘʀᴏᴛᴏ sᴇ ʙᴜᴅᴜ ᴍᴜsᴇᴛ ᴄᴏ ɴᴇᴊᴅʀ̌ɪ́ᴠ ᴘᴜsᴛɪᴛ ɪ ᴅᴏ ᴢʙʏᴛᴋᴜ sᴇ́ʀɪᴇ, ᴀʙʏᴄʜ ᴢᴊɪsᴛɪʟᴀ ᴊᴀᴋ ᴛᴏ ʙᴜᴅᴇ s ᴏsᴛᴀᴛɴɪ́ᴍɪ, ᴀᴠšᴀᴋ ᴜᴢ̌ ᴛᴇᴅ̌ ᴄɪ́ᴛɪ́ᴍ ᴢ̌ᴇ ᴛᴏ ᴄᴇʟᴇ́ ʙᴜᴅᴇ ᴍᴏᴊᴇ ᴅᴀʟšɪ́ sʀᴅᴄᴏᴠᴋᴀ. ᴀʟᴇ ᴢᴘᴇ̌ᴛ ᴋ ɴᴀ́ᴠʀʜᴜ.
ɴᴇʙᴜᴅᴜ sᴇ ᴛᴀᴊɪᴛ ᴛɪ́ᴍ, ᴢ̌ᴇ ᴍᴀ́ᴍ sʟᴀʙᴏsᴛ ᴘʀᴏ ʜᴏᴋᴇᴊɪsᴛʏ. (ᴛᴀᴋᴢ̌ᴇ ᴍɪ ᴋʟɪᴅɴᴇ̌ ᴅᴏᴘᴏʀᴜᴄ̌ᴛᴇ ᴅᴀʟšɪ́ ᴘᴏᴅᴏʙɴᴇ́ ᴋɴɪʜʏ.) ᴀ ᴅᴏsᴛ ᴢ ᴠᴀ́s ᴜᴢ̌ ɴᴇᴊsᴘɪ́š ᴛᴜšɪ́, ᴢ̌ᴇ ʜʟᴀᴠɴɪ́ ᴍᴜᴢ̌sᴋᴀ́ ᴘᴏsᴛᴀᴠᴀ - ɢᴀʀʀᴇᴛᴛ ɢʀᴀʜᴀᴍ ᴊᴇ ᴍᴏᴊᴇ ɴᴏᴠᴀ́ ᴋɴɪᴢ̌ɴɪ́ ʟᴀ́sᴋᴀ. ɴᴇᴊᴅʀ̌ɪ́ᴠ ᴠʏᴘᴀᴅᴀ́ ᴊᴀᴋᴏ ᴋᴀᴢ̌ᴅʏ́ ᴊɪɴʏ́ ɴᴀғᴏᴜᴋᴀɴʏ́ sᴘᴏʀᴛᴏᴠᴇᴄ, ᴊᴇɴᴢ̌ᴇ ᴠᴀ́s ᴘᴏsᴛᴜᴘɴᴇ̌ ᴢᴀᴄ̌ɴᴇ ᴘʀ̌ᴇsᴠᴇ̌ᴅᴄ̌ᴏᴠᴀᴛ ᴏ ᴏᴘᴀᴋᴜ ᴀ ʟɪ́ʙɪʟᴏ sᴇ ᴍɪ, ᴢ̌ᴇ sᴇ ᴍᴜ ᴘᴏsᴛᴜᴘɴᴇ̌ ᴢᴀᴄ̌ᴀʟᴏ ʀᴏᴢsᴠᴇ̌ᴄᴇᴛ. ʜᴀɴɴᴀ ʙʏʟᴀ ᴍɪʟᴀ́ ʜᴏʟᴋᴀ, ᴋᴛᴇʀᴏᴜ ᴊsᴇᴍ ᴍᴇ̌ʟᴀ ᴏᴅ ᴢᴀᴄ̌ᴀ́ᴛᴋᴜ ʀᴀ́ᴅᴀ. ᴢᴀᴢ̌ɪʟᴀ sɪ ɴᴇ̌ᴄᴏ ʜʀᴏᴢɴᴇ́ʜᴏ, ᴘʀ̌ᴇs ᴄᴏ sᴇ ᴄ̌ᴀsᴇᴍ ᴅᴏᴋᴀ́ᴢᴀʟᴀ ᴅᴏsᴛᴀᴛ ᴀ ᴢᴀ ᴛᴏ ᴍᴀ́ ᴍᴜ̊ᴊ ᴏʙᴅɪᴠ. ᴠᴇ̌ᴛšɪɴᴀ ᴋɴɪᴢ̌ɴɪ́ᴄʜ ʜᴏʟᴇᴋ ʙʏ sᴇ ᴜᴢᴀᴠʀ̌ᴇʟᴀ, ᴊᴇɴᴢ̌ᴇ ᴏɴᴀ ɴᴇ. ᴊᴇᴊɪ́ ᴠᴢᴛᴀʜ s ɢᴀʀʀᴇᴛᴛᴇᴍ ʙʏʟᴏ ɴᴀ ᴋɴɪᴢᴇ ᴅᴀʟšɪ́ ᴠᴇʟᴋᴇ́ ᴘʟᴜs. ᴍᴇ̌ʟɪ ᴍᴇᴢɪ sᴇʙᴏᴜ ɴᴇsᴋᴜᴛᴇᴄ̌ɴᴏᴜ ᴄʜᴇᴍɪɪ, ᴘʟᴜs ᴊsᴇᴍ ᴏᴄᴇɴɪʟᴀ ᴊᴇšᴛᴇ̌ ᴊᴇᴅɴᴜ ᴠᴇ̌ᴄ, ᴊᴇɴᴢ̌ᴇ ᴛᴏᴜ ʙʏᴄʜ ᴠᴀ́ᴍ ᴛᴜ ᴛʀᴏᴄʜᴜ sᴘᴏɪʟᴇʀᴏᴠᴀʟᴀ. ᴀ ʜᴀšᴛᴇʀ̌ᴇɴɪ́ ᴍᴇᴢɪ ɴɪᴍɪ? ɴᴇᴊʟᴇᴘšɪ́! ɴᴇ̌ᴋᴏʟɪᴋʀᴀ́ᴛ ᴊsᴇᴍ sᴇ ᴛᴇ̌ᴍ ʜʟᴀ́šᴋᴀ́ᴍ ᴍᴜsᴇʟᴀ sᴍᴀ́ᴛ, ᴀʟᴇ ɴᴇᴊᴠɪ́ᴄ ᴍᴇ̌ ᴏᴅʀᴏᴠɴᴀʟᴏ ᴋᴅʏᴢ̌ sᴇ ʜᴀɴɴᴀ ᴠʏᴅᴀʟᴀ sᴇʀ̌ᴠᴀᴛ ɴᴀšᴇʜᴏ ᴋᴀᴘɪᴛᴀ́ɴᴀ ᴜɴɪᴠᴇʀᴢɪᴛɴɪ́ʜᴏ ʜᴏᴋᴇᴊᴏᴠᴇ́ʜᴏ ᴛʏ́ᴍᴜ.
ᴢᴀ ᴍᴇ̌ ᴊᴇᴅɴᴏ ᴠᴇʟᴋᴇ́ ᴅᴏᴘᴏʀᴜᴄ̌ᴇɴɪ́. ᴘᴏᴋᴜᴅ ᴍᴀ́ᴛᴇ ʀᴀ́ᴅɪ sᴇxʏ ʜᴏᴋᴇᴊɪsᴛʏ ᴀ ʀᴏᴍᴀɴᴛɪᴋᴜ, ᴘᴀᴋ sᴇ ᴜʀᴄ̌ɪᴛᴇ̌ ᴘᴜsᴛ̌ᴛᴇ ᴅᴏ ᴛᴇ́ᴛᴏ ᴋɴɪʜʏ. ᴛᴇ̌ᴄʜ 400 sᴛʀᴀɴ ᴠᴀ́ᴍ ᴜᴛᴇᴄ̌ᴇ ᴊᴀᴋᴏ ɴɪᴄ.

Hatshepsut
03.11.2022 5 z 5

Tuto sérii jsem četla už před nějakou dobou a věděla jsem, že se k ní ještě někdy vrátím. Vzhledem k tomu, že vyšel nový díl, nedalo mi to a čtu opět od začátku. A nelituji toho! První díl je jeden z top oddechových romantických příběhů. Autorka zde ztvárňuje studentský život mladých lidí. Hanny, dívky s krásným hlasem a Garretta, kapitána hokejového týmu. Jejich hašteřivé poznávání si zamilujete. I postavy zde mají nějakou pohnutou minulost, ale nevzdávají se a snaží se ve svém životě posunout a plnit si své sny. Vyprávění je vtipné, oddechové a čtení vás naladí pozitivně.

"Zlato, klidně bych se díval, jak se ty díváš, jak zasychá barva, a stejně bych se nenudil.
Garrett Graham, můj osobní lichotník."

Jita160
02.11.2022 5 z 5

Už mám něco přečteno tak si troufám tvrdit že tohle byl jeden z nejsympatičtějších páru o kterém jsem kdy četla. Oba jsem si okamžitě zamilovala.
Hanna a Garrett byli oba poznamenaní ze svého dětství oba si nesli křivdu a ponížení.
Jejich vyvíjejících se vztah byl zábavný, sexy, strhující a tak boží.
Garrett nadaný hokejista, který plaval ve škole a nutně potřeboval někoho kdo ho bude doučovat.
Hanna jak by mohla odolat oblíbenému sportovci a ještě k tomu sexy klukovi po kterém holky prahly?
Návrh byl neskutečně krásný a čtivý příběh, který mohu všem jen doporučit.
Věřím, že i celá ta parta hokejistů bude stejně návyková jako je tento.

Lovana
31.10.2022 5 z 5

Penisy!
Všude samé penise.
Polije mě studený pot, když mi dojde, co vidím. Kristova noho. Vpadla jsem na úplný shromáždění penisů. Velké penisy, malé penisy, tlusté penisy a penisoidní penisy. Je úplně jedno, kam se podívám, protože všude jsou penisy.

Moje první kniha od autorky, která mě doteď míjela, ale hodně často jsem viděla recenze její knihy a věděla jsem, že ji určitě budu chtít vyzkoušet a teď přišel její čas. Říkala jsem si, že rovnou zkusím tuto sérii, i když jsem riskovala, že když mě to nebude bavit, tak stejně budu muset přečíst celou sérii, protože mi to většinou nedá, když nějakou sérii začnu, abych ji nedočetla… Každopádně u téhle série byly tyto obavy zbytečné…
Kniha byla velmi čtivá, dokonce tak, že jsem byla schopna se na čtení soustředit i u zapnuté televize, což většinou nezvládám a TV mě ruší, tady jsem se natolik ponořila do příběhu, že mi to bylo jedno. Navíc moc se mi líbilo, že kromě vysoké školy, která je dnes pomalu v každé romantické knize, nám tam přibyl hokej a zpěv a mě to hodně bavilo. Jako vždy u těchto knih jsem byla ráda, že je vyprávěn z pohledů Hanny i Garretta, mám to u těchto kniha radši, než když mám pohled jen jednoho z hlavních hrdinů.
Hned od začátku jsem se dobře bavila a přesto, že námět mi nepřišel nijak zvlášť originální, s podobným námětem jsem u četla knihu i viděla film, tak mě to přesto bavilo. Obě hlavní postavy mě velmi bavily a Garretta nejde nemilovat, velmi často jsem se smála nad jejich konverzacemi, párkrát jsem byla i dojatá. Kromě hlavních hrdinů jsem si oblíbila i vedlejší postavy, díky čemuž se o to více těším na další díly série a snad se k nim dostanu, co nejdříve… Jednu postavu jsem si nejen, že neoblíbila, ale vyloženě ji nesnášela, myslím, že každý, kdo četl ví, o kom mluvím…
Mě kniha hodně bavila a brzo se chci pustit i do dalších dílů. Myslím, že pokud potřebujete nějakou oddychovou knihu, kterou budete mít rychle přečtenou a máte rádi romantické knihy z prostředí vysoké školy, navíc šmrncnuté sportem a hudbou, tak nebudete zklamaní.
Nakonec ještě jedna malá výtka, ale ne k obsahu knihy. Už mě opravdu nebaví, jak je na velkém množství podobných knih polonahý chlap…

Hodnocení 4,5*/5*

Zuzana215
23.10.2022 5 z 5

..když nevím po které knížce sáhnout jako další, vezmu něco od Elle Kennedy a listuji oblíbenými pasážemi :)
Garret kterého si snad každá zamiluje...a Wellska.. ,,paráda, teď už jsem definitivně Wellska"..ti dva to vlastně celé odstartovali...trvalo mi skoro rok, než jsem sehnala všechny díly do své sbírky..

Knihomol_ka
14.10.2022 5 z 5

Nejsem na romantiku, ale tohle ? Páni ! Je to oddechové čtení. Hlavní postavy mi byly od začátku velmi sympatické.

Příběh Hanny byl pro mě velmi zajímavý a bolestivý. Číst o tom jak byla sexuálně zneužita mi rvalo srdce. Ale líbí se mi jak se k tomu postavila. Byla velmi silná a statečná.
U Garreta jsem si zase zamilovala jeho povahu. Je to velký vtipálek. Na příběhu oceňuji, že tu nebyly žádné zbytečné dramata.
Myslím, že tenhle pár nasadil laťku velmi vysoká a jsem zvědavá na ostatní díle.

Anette_De
10.10.2022 5 z 5

Ach, já jsem tak ráda, že se celá série vydává znovu. Konečně jsem si mohla přečíst jednu z nejvíce opěvovaných knih od téhle autorky. A já to miluju. Tenhle žánr nevyhledávám a není to úplně můj šálek kávy, ale tohle bylo boží a já se těším až si přečtu i zbytek série. Člověk by měl přeci občas vyjít ze své komfortní zóny a tady toho vůbec nelituji.

ElizPetrova
12.09.2022 4 z 5

Potřebovala jsem opět něco oddychového, nenáročného, jednoduchého a má očekávání se naplnila. Jsem spokojená.

mich_krat
10.09.2022 5 z 5

Knihu jsem od přečtení v minulosti sháněla do své knihovny, takže mě druhé vydání nesmírně potěšilo. Rereading mě bavil stejně jako čtení poprvé, hlavní postavy sympatické a příběh sice předvídatelný, přesto krásně čtivý. Kniha obsahuje romantiku, humor i trochu toho drama, takže skvělá oddechovka na jeden zátah. Spisovatelka patří mezi mé oblíbené, stejně tak i tento příběh. Určitě se k ní budu ráda vracet.

blindone
01.09.2022

No ty bláho, celkem Škola zlomených srdcí...ale potřeboval jsem vědět, jak to skončí.

pohoda58
01.09.2022 3 z 5

Vtipný, romantický román.

MAU256
23.08.2022 5 z 5

"Tys na celý škole vyhlásil pravidlo Ruce pryč? Děláš si ze mě srandu?"

Krásně čtivá romantická knížka z vysokoškolského a hokejového prostředí. Hannu i Garretta jsem si oblíbila hned od začátku. Myslím, že něco podobného (styl pomůžu ti, aby se do tebe druhý zamiloval) už jsem četla. Je to oddechové čtení, romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

Kniholapka
22.08.2022 5 z 5

Romantické počtení, které je ideálně pro oddechovou chvilku. Garret a Hanna mi byli oba sympatičtí. Nebyl to zbytečně preslazený románek, ale opět skrýval něco navíc. Mimo jiné i poučení, že není každá hvězda, co se třpytí. A jak snadno si můžeme o někom udělat mylný obrázek. Shrnutě řečeno vtipné a milé čtení, které rozhodně stojí za to a těším se na další díly.

munka
07.08.2022 5 z 5

Vtipné oddychové čítanie, ktoré som si vzala na dovolenku a neľutujem. Splnilo očakávanie. Sympatickí Garret a Hanna nastavili latku pre ďalšie knihy série.

Rapeh
07.08.2022 3 z 5

Potřebovala jsem odreagování a pohodovou četbu. Vše tato kniha splnila. Přiběh byl fajn a bavil mne. Vzhledem k tomu, že k hokeji mám blízko o to lépe se to četlo. Knihu doporučuji pro zlepšení nálady a odpočinutí

jitka_dankova
07.08.2022 1 z 5

(SPOILER) Kniha plná sexu a vtipného hašteření. Příběh se většině čtenářek líbí a je populární, od autorky jsem už něco četla, takže jsem věděla, do čeho jdu a co budu číst. Nicméně zrovna tahle knížka mne neoslovila. Už je totiž na hranici Young Adult žánru, o kterém obvykle nejde psát takhle odlehčeně. Prostě mi to nešlo k sobě tak, jak to bylo psané. To, že hlavní hrdinka byla v minulosti znásilněná a hlavní hrdina byl mlácen svým otcem, bylo náročné téma. Jenže kniha dost klouzala na povrchu a šlo tam jen o sex a postavy se chovaly, jako by byla legrace celou situaci vyřešit prostě přes orgasmy. No já nevím. Příběh mi přišel divný, nereálný, postavám jsem chování vůbec nevěřila. Není to prostě kniha pro mne.

Radka1727
23.07.2022 4 z 5

Na začátku to vypadalo že asi nebudu cílovka - bratrstvo,mejdany,hokej,život na vejšce... ale pak se to rozjelo. Skvěle a citlivě popsáno jak Garret "rozbitou" Hannu spravil....

Knihom_olka_
19.07.2022 5 z 5

Na tuhle knihu jsem se chystala opravdu dlouho, a jsem ráda, že jsem se k ní konečně dostala.
Tohle byla naprostá bomba.
Všechno na příběhu Hanny a Garretta mě bavilo. Hanna byla perfektní hlavní hrdinka a Garrett až na malé drobnosti zase hrdina. Romantická linka se skvěle postupně vyvíjela a celému příběhu tak dodávala napětí.
Ani mě nenapadá nic, co by mi na příběhu nějak extrémně vadilo. Bylo to čtivé, reálné a chvílemi vtipné. Nejlepší byl sarkasmus a dobírání mezi hlavními postavami. A chemie mezi nimi byla skoro hmatatelná. A to ani nemluvím o konci, který se naprosto povedl. Vážně mi tato kniha přirostla k srdci víc, než bych čekala.
Miluji všechny postavy a nemůžu se dočkat dalších dílů.

simisek01
13.07.2022 5 z 5

Nádherná knížka, naprosto mě dostala. Bylo tam vše, co mám v tomto žánru ráda...romantika, erotika, napětí, drama, vtipné dialogy a navíc sympatické hrdiny. Vřele doporučuji.

Nermal
08.07.2022 5 z 5

Tohle není jen erotická oddychovka. Klobouk dolů před autorkou, jak dokázala namixovat všemožné ingredience a dotknout se i závažného tématu. Myslím, že takováto kniha se musí líbit všem, kdo po ní sáhnou. Dokonce i těm, kteří jinak čtou jen vážnější žánry.
Pasáž, kdy se Hanna svěřuje, že potřebuje spravit, považuju za to nejlepší, co jsem napříč tímto žánrem vůbec kdy četl.