Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274200/bmid_navrh-XD5-274200.jpg 5 2029 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám svého snu nedosáhne. Když mu jeho spolužačka předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka, dvakrát se nerozmýšlí. Stačil ale jediný polibek, který vedl k tomu nejdivočejšímu sexu v životě, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Deal , 2015

Elize
13.01.2020 4 z 5

Pěkné oddechové čtení. Za mě první a třetí díl série Off-Campus jsou nejlepší. Hezky se to četlo, bavilo mě jak Gare naháněl Hannu na doučování, to bylo celkem vtipný. Čtivé, drobná zápletka, příjemné zpestření dešťového odpoledne.

Dolikcek
03.01.2020 5 z 5

Čtivá, velice zábavná knih - dle mého názoru nejlepší ze série.

KarolínaKájink
02.01.2020 5 z 5

Úžasná kniha, sice trošku neaplikovatelné na život, ale je to velmi dobré odpočinkové čtení, na to se jen tak pobavit. Rozhodně doporučuji!!!

pavla.ba
22.12.2019 5 z 5

Velmi čtivá knížka. Řekla bych, že je to titul z nejlepší série ze žánru erotických románů pro ženy! Miluju ji.

Jessie26
19.12.2019 5 z 5

Kniha je za mě krásně psaná. Všechno na sebe navazuje, příběh má spád, zápletku, erotické jiskření, je čtivá. Už se těším na další

Petra-1
06.11.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem. Super dialogy a velice vtipně napsáno. Ze série se mi líbila nejvíc.

Janie061
04.11.2019 5 z 5

Elle Kennedy je moje oblíbená autorka a celou sérii Off-Campus musím hodnotit skvěle. Pro ženy i dívky, které vyhledávají nenáročné strasti a slasti ze střední je tohle skvělá volba.

Renatapek
03.11.2019 2 z 5

Oddychové čtení z prostředí studentů střední školy a hokejového týmu. Taková oddechovka ... Hlavní hrdinka je neviditelná až do chvíle, kdy dostane jedničku z předmětu, v kterém ostatní plavou. Kapitán hokejového týmu a srdcem hokejista, potřebuje dobré známky, aby mohl závodit. Rozhodne se, že jediná cesta je doučování s Hannah. Většina studentek by z jeho žádosti byla uchvácená, jenže Hannah nemá zájem. Začíná napínavá hra, která nebude jen o doučování školní látky.

inuska6280
29.10.2019 4 z 5

Skoda, ze je to tak kratky :D

ovecka535
22.10.2019 5 z 5

Čtivá oddechová knížka

luzajickova
19.10.2019 5 z 5

Knížka mě zaujala♥
Garrett byl strašné zlatíčko♥
Hanna totéž♥
Ze začátku sem si myslela že bude Garrett pěkný parchant ale naprosto sem si ho zamilovala to jak se choval k Hanně bylo krásné nebo mě to tak alespoň přišlo..♥♥
Garrettuv otec no o něm radši nemluvit za to co provaděl...
Občas byla kniha fakt vtipná a samozřejmě spousta romantiky ale o tom takové knihy jsou...
Doporučuji přečíst♥
Oddechovka zhltala sem jí za neceléé dva dny

Sianka
19.10.2019 2 z 5

Asi jsem se pletla, když jsem si myslela, že patřím mezi tzv. "mainstreamové" čtenářky (a divačky), což v mém pojetí znamená, že sahám po knížkách, které jsou podle komentářů tzv. čtivé "oddechovky". Asi jsem ale v posledních letech vážně mimo a holt už mi není dávno -náct, ačkoliv mnoho z YA se mi naopak moc líbí, ale tohle je na mě vážně už moc. Jistě už není doba, kdy muži padají do mdlob z cudně odhalených kotníčků, jen jsem si potvrdila, že ač některé nápady i slovní přestřelky se mi vlastně líbily, je mi líto, že místo oťukávání se na vše hned bez obalu skáče a půlka knihy není o ničem jiném. Sice mi vůbec nevadí, že takové knihy jsou, ale asi jsem holt přece jen mimo tento proud.

janebeauty9860
14.10.2019 5 z 5

Prostě skvělý

Majakadelcova
11.10.2019 5 z 5

Hezký, čtivý příběh. Klasicky jsem to dala za noc, protože se mi nechtělo knížku odkládat. Určitě budu pokračovat v sérii dál a můžu jen doporučit.????

Ivet1990
10.10.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem hltala a to doslova

Cometka
09.10.2019 5 z 5

Skvělá oddychovka na jedno odpoledne. Vtipná, milá a nenáročná. Určitě doporučuji.

Anet257
02.10.2019 5 z 5

Skvělá oddechovka, od které jsem se nemohla odtrhnout! Fandila jsem Garretovi hned od začátku a u některých dialogů jsem ležela smíchy. Přečetla jsem během pár hodin a určitě se ke knize ještě vrátím a užiji si příběh znova. :)

evelýny
30.09.2019 2 z 5

Zřejmě procházím transformací, protože tento neoriginální příběh mě nezaujal. Celou dobu jsem měla pocit, že jsem jej již v minulosti četla.
Jediné, co se z mého pohledu autorce povedlo, byly vtipné dialogy.
Za úsměv na mojí tváři dávám 2*.
Ale upozorňuji, že nejsem cílovou skupinou, takže se tímto komentářem nenechte odradit.
S chutí do toho, půl je hotovo. 91% na Databázi knih.
A databáze se přeci mýlit nemůže :-)

knihomolka_eli
30.09.2019 5 z 5

Super kniha, teším sa na ďalšiu časť zo série :) Prečítaná bola za 1 deň, ja som sa od nej nevedela odlepiť :) Dobrý začiatok, veľa veľa naozaj vtipných momentov, oproti iným knihám s týmto žánrom tam bol sex naozaj v primeranom množstve, nič prehnané :) A okrem toho milujem hokej, takže celkovo nápad s hokejistami vážne oceňujem :) . Pekný príbeh o mladých inteligentných ľuďoch, každý so svojím problémom...toho Garrettovho otca by som doslova nakopala. Ale nakoniec všetko dobre dopadlo :) a teším sa na príbehy ostatných chalanov.

petrpospa
28.09.2019 4 z 5

"Ty vole, já čtu už i dívčí romány!!!"
Někdo ji právě v půjčovně vrátil a ležela úplně nahoře, navíc s nápisem USA TODAY BESTSELLER na přebalu. No co, tento laciný prodejní trik jsem sežral i s navijákem. Nicméně stačilo pár úvodních stran, abych udiveně a sám sobě pronesl větu, kterou jsem tento příspěvek začal.
Vysoké hodnocení 91%!!! No jo, ale taky to hodnotily samé baby a zdá se, že budu jediný chlap s komentářem. Tak tedy na mě to bylo místy hodně sladké a navíc z prostředí, které moc nemusím. Navíc se jako jako správný antifeminista, šovinista, egoista, macho, narcis a kdo ví, co ještě, vlastně ani nemůžu přiznat k tomu, že jsem to vůbec četl. Takže uvádím na pravou míru: knihu četl můj nejmenovaný kamarád, zvládl to během jednoho dne, celkem se pobavil, líbil se mu styl psaní, vtipné dialogy, děj a i když si v erotických pasážích do trikotu necvrnknul, byl rád, že to dobře dopadlo.
A tu jednu hvězdu ubírám jen proto, že jsem opravdu chlap...