Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250987/odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4.5980

Ugly Love (2014)

Vydáno:, Yoli
Počet stran:288
Překlad:Blanka Pscheidtová, Jana Jašová
Autor obálky:Soňa Šedivá
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-7549-020-9

Alethea_k

Více než po měsíci kniha, kterou jsem dočetla do konce. Za mě je to stejně dobré jako Než jsem tě poznala. Přehršel emocí, které se na vás přenesou, musíte milovat všechny postavy a doufat, že to dopadne tak, jak chcete vy. V příběhu vidím nepřímá drobná poselství, díky nimž se mi mnoho věcí potvrdilo. Netušila jsem, co se na Colleen Hoover tak moc vidí, ale tohle byla asi ta nejlepší YA/NA romantika, kterou jsem kdy četla.

Jupijow

Tak ještě jedna kapitola...no dobře, tak ještě jedna...a další...no a tak tu máme půl čtvrté ráno, ale jinak to nešlo :) Prostě se nejde odtrhnout.

gnocchi

Už dlouho jsem nepsala komentář, ale tentokrát mi to nedá. Myslím si, že se najde hodně lidí, kteří tuto knihu okamžitě ohodnotí jako " zase červená knihovna". A je to tak. Přesto, že mi bylo od začátku jasné, jak to s hlavními hrdiny dopadne, přečetla jsem knihu takřka jedním dechem. Ale komentář přidávám hlavně kvůli závěru: Všechno to za to stojí.
Krásné chvíle, jako je tahle, vynahrazují celou odvrácenou tvář lásky.
Možná je to hloupé nebo naivní, ale věřím, že každý má takové obyčejné a přesto krásné chvíle, které zaženou ty smutné, které nám život připravil tou odvrácenou tváří lásky. Tak za mě tentokrát 5*.

katinthebox

Skvela knizka. Dalsi perfektní příbeh, který byl puvodne sepsan jako fanfiction pro Twilight a naštěstí nakonec došlo k jeho vydání i knižně:) Příběh mě velice chytl již tehdy, před více než 12ti lety, když jsem ho četla postupně tak jak ho autorka zveřejňovala na fanfiction strankách. A byla to pecka již tehdy. Pro dlouhých letech jsem na knížku znovu narazila a zhtla jí během par hodin, nešlo se od ní otrhnout. Četla jsem jí v angličtině a tuto verzi mohu jen doporučit.

andrea4865

velmi silny pribeh,kniha me vtahla do deje a nemohla sem se odtrhnout.

Aureline

Musím smeknout před Coleen Hooverovou, které se znovu podařilo proniknout do mého srdce a mysli. Tento příběh má trochu jinou atmosféru od ostatních knih autorky, přesto měl stejně úžasné vzplanutí a inspirativní poselství.

Mark.

Nejhorší co se mi mohlo stát! V knihovně jsem byla natěšená, že jsem tuto knihu od CH ještě nečetla. Večer velká příprava - horká čokoláda, sušenky a hurá číst! A, ejhle. Já už ji četla ve čtečce! Zklámání ... naštvání.... a stejně jsem četla do rána!
Kniha je naprosto super a bavila mne i napodruhé. Poutavý děj, který vám nedovolí knihu odložit. Místy smutné a psychicky nároční po vžití do postav.

bezzink

Na muj vkus az moc sexu..Mimochodem, celkem casto me stvalo chovani Tate v urcitych momentech..prislo mi, ze je hoodne splachovaci a uz jsem chtela, aby se sakra poradne nastvala a nedelala ze sebe takovou onuci..Az ke konci knihy se konecne vzmuzila, ale stejne to celkovy dojem nezachranilo...Nerikam, ze je to spatna kniha, ale uz jsem cetla mnohem lepsi..

Katuska88

Pro mne to byla klasická romantická zápletka s náznakem dramatu, na které autorka dokázala navnadit částečnou retrospektivou.
Kniha se mi líbila, četla se dobře, ale vidím to stejně "jen" na 4 hvězdy.

Petro..nella

Není co dodat milují tuto knihu

ITGIF

Čekala jsem, že to bude klasická slaďárna s happy endem, bez nějakého nápadu nebo zvratu, ale musím říct, že příběh Milese mě chytl za srdce. Knížka byla příjemně napsaná, žádná z postav mě neobtěžovala, Kapitána jsem si přímo zamilovala. Super kniha na pláž nebo na chatu!

LenRan

Tak toto bylo opravdu velmi příjemné překvapení. Krásný příběh o bolesti a lásce, ale ne nějak zbytečně dojemný. Přečetla jsem to během jednoho dne a nedokázala se od toho odtrhnout. Doporučuji a než začnete číst, ujistěte se, že na to máte čas, protože toto se musí přečíst najednou :)

Martinaa24

Opravdu nádherná knížka, která mě naprosto pohltila. Příběh byl krásně napsaný a konec byl velmi dojemný ale šťastný..

Dousabel

Ta knížka mě doslova pohltila! Od první stránky až do poslední jsem byla v Tateině kůži a tolik jsem jí záviděla. Bože, ty máš ale štěstí!

niknikita

Potřebovala jsem love story a podruhé jsem sáhla po tomto příběhu, co může připomínat padesát odstínů, jenomže toto je jiná kniha a skoro stejně je taky tak zatraceně dobrá.

Tak mne kamenujte, že srovnávám nesrovnatelné.

Maruš.D

Miluju knihy Coolleen Hoover. Styl jakým píše, příběhy o kterých píše, tu směs pocitů, které ve Vás čtení jejích knih vyvolává. Jsou procítěné, smutné a veselé, romantické, sexy.. svíravý pocit na hrudi mne neopustil po celou dobu čtení. Knihu jsem přečetla za asi 7 hodin a už se těším, až si připomenu zbytek úžadných knih. :-))

tereza_krizova

Tak jako ostatní knížky od Colleen Hooverové, je i tato knížka úchvatná. Četla se velmi dobře. I přesto, že průběh děje je zvětší části znatelný, jsou tam fáze, které by jste nečekali. Jednoznačně knížku doporučuju! :)

Matita310

Knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Skvělá odpočinková četba. Pěkný příběh se strhujícím příběhem. Na konci jsem si i pobrečela a to se mi často nestává. Doporučuji.

warca

Jedno odpoledne mi naprosto stačilo na to, abych tenhle příběh zhltla.
Krásný, dojemný...
Hned jsem si hlavní hrdiny oblíbila. Autorka opět nezklamala.

Ninde

Úžasné vůbec jsem to od té knihy nečekala ,za dva dny jsem ji pohltila. Opravdu boží.

Ráčkajda

Knížka spíše pro náctileté, ale s chutí jsem si ji přečetla i já. Po všech těch detektivkách, to byla velmi příjemná romanťárna, čtená jedním dechem. Bohužel jsem ji dočítala v práci, to jsem si teda dala....slzy se nedaly zastavit.

Luca94

Colleen promiň, ale tohle pro mě bylo trochu zklamání. Čekala jsem nějakou bombu stejně jako "Možná jednou" ... Ne že by se mi kniha nelíbila, ale čekala jsem něco trochu jiného .. i tak se četla jedním dechem. Je mi líto Milese. Po tomhle zážitku bych se nejspíš taky bránila jakémukoli citu. Bohužel jsem se nějak nevžila do děje a jen tak děj pozorovala z dálky.

ves.lucie

Knihu jsem cetla jednim dechem ... diky me nejlepsi pritelkyni, ktera neustale podporuje to, abych cetla (ty vis). Emoce jako na horske draze zakoncene happikem a taky hromadou slz. Cetlo se to rychle a krasne!

Bobina74

Tak tohle klidně ano. Trochu se stydím za to, že čtu romány pro náctileté a ještě víc se stydím za to, že mně baví. Zřejmě jsem se musela někde ve vývoji zaseknout jinak si to nedokážu vysvětlit....:-). Takže pokud na vás jde jaro rozhodně sáhněte po jakékoli Hooverové - nespletete se a v skrytu duše zase budete doufat proč by to nemohlo potkat i vás.
P.s. : a já se jdu znova podívat do občanky kolik že je mi to let... :-)

Tomater

Přečteno a to doslova jedním dechem. Po dlouhé době, co jsem přečetla knížku a nemohla jsem si vybrat lépe.

Malíček

Coleen prostě umí. Její styl psaní je tak chytlavý a přitom jednoduchý. Děj se krásně proplete a ani nevíte jak a máte dočteno.
Postavy jsem si oblíbila ještě víc než v Možná jednou a možná jednou napíše ještě něco lepšího, ale prozatím je tohle moje nejoblíbenější kniha od ní.
Rozhodně doporučuji přečíst. Doma v posteli, ve vlaku, v kavárně, pod lavicí při hodině chemie. Kdekoliv.

krispa113

Moc krásná kniha

veveronka

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Nikoll2

Colleen mě opět nezklamala. Knížka se četla velice dobře a postavy jsem si ihned oblíbila.
I přes to, že byla budoucnost děje lehce předvídatelná, stále zde byla část s minulostí, která knize dodala potřebný význam.
Doporučuji.:)

allyce

Love story bez překvapení, nic, co by stálo za zmínku. Nuda!