Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250987/odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4.5817

Ugly Love (2014)

Vazba knihy:brožovaná (paperback)
ISBN:978-80-7549-020-9

michaela1992
předevčírem

Ať už erotické nebo neerotické.. romány čtu, abych si odpočinula od povinné četby a thrillerů. A tenhle román je jeden z nejlepších, možná dokonce nejlepší, co jsem za poslední dobu četla. Naprosto nadšená jsem byla úsečným stylem autorčina psaní. Píše to tu více čtenářů a opravdu je nutno to vyzdvihnout. Od příběhu jsem čekala naivní zápletku a spoustu erotických scén...ALE?! Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že se dá napsat velmi poutavý a hlavně silný příběh podtržený erotickou tematikou. Palec nahoru. Jediné co se dá vytknout, je možná občas až přespříliš melancholie a sentimentu prosakující na povrch. Což ale zastiňuje konečné poselství, které kniha v sobě nese.

KnihomolkD
20. listopadu

Jak bych popsala tuhle knihu?NÁDHEROU A ROZKOUŠNOU.
Styl psaní mi hodně sedl,líbíl se mi pohled Milese ale i Tate. Oba jsem si je zamilovala a po skončení jsem si prostě říkala:,,Vážně autorko,proč je to tak krátké?Já chci víc!"
Ale kdyby to bylo delší,tak by to nebylo ono. :D
Četla jsem to dvakrát,letos v květnu a teď o víkendu.
Hodnocení:5/5,dala bych víc. :)

Espoir
16. listopadu

Možná je to tím, že už nepatřím mezi autorčinu cílovou skupinu, ale mně se kniha moc nelíbila. Příběh mi přišel nereálný a autorčin styl psaní příliš sladký, až mi to lezlo na nervy. Připadalo mi, že v současnosti se mezi Tate a Milesem nedělo nic zajímavého, nic, co by mě donutilo těšit se na další stránky, příběh prostě plynul pomalým tempem vpřed. Konec naprosto předvídatelný.

Doomiiniikaa
13. listopadu

Kniha velmi čtivá,jako všechny od autorky .. :)

Luucie
09. listopadu

V této knize bylo něco, co mi chybělo v Možná jednou - sex.
Možná ho tam bylo až moc.
Každopádně moc se mi knížka líbila, opět jsem hodně dlouho čekala co se tomu Milesovi stalo tak strašného.
Napínavé, krásné, zamilované.A chtěla bych poznat Kapitána.

Lokina
02. listopadu

K téhle knize jsem přišla jako slepý k houslím, nikdy jsem moc nebyla na romány pro ženy a proto ke knize jsem přistupovala s odstupem. Ale musím říct, že se mi velice zalíbila.

Tate s Milesem byli sympatičtí, milí, mladí a vášniví. Příběh mě pohltil a já si užívala každou kapitolu. Velkým plusem byly i kapitoly s Milesovou minulostí, jež definovala jeho přítomné já a jež postupně odkrývala střípky plné radosti, lásky, ale i velkého žalu a bolesti.

Příběh byl svižný, jiskřivý, příjemný a oddychový. Zpočátku jsem si myslela, že kniha bude hloupoučká, naivní s nádechem erotiky. Teď vím, že kniha má v sobě mnohem víc, ukrývá v sobě poselství, že ať nás sužuje bolest, pocit viny a lítosti, nesmíme se tomu poddat, aby nás to nestravovalo celý život. S takovými pocity je vždy lepší s někým se podělit, potom už to břímě nebude tak těžké, zvlášť s osobou, která vám věří a miluje vás :-)

Helča17

Úžasná knížka, skvělá autorka a za mě jeden z nejkrásnějších milostných příběhů ve svém žánru.
Doporučuji!!

rosalindaaa

Moc hezká knížka

bara1447

Tuto knihu jsem si vybrala, protože jsem si chtěla odpočinout od thrillerů a detektivek, ale bohužel, po 100 stránkách jí musím odložit na neurčito. Ještě před pár lety by se mi to možná líbilo, ale bohužel, dneska už si u toho ťukám na hlavu. To, jak Tate v každé větě básní o Milesovi, to mi přijde opravdu moc. Hvězdičky dávat nebudu, to že to není můj šálek čaje neznamená, že je to špatná kniha, tak jí nebudu kazit průměr.

Evaho73

Za mňa dobre, t. j. za 3*....

intelektuálka

Tahle kniha byla náhodný výběr, takže jsem nečekala erotický motiv. Ale líbilo se mi, jak se autorka vypořádala s tím, co Milesovi bránilo v tom, aby se pustil do dalšího vztahu. Ztráta, která ho postihla byla hodně traumatizující a nový začátek se podaří, až se člověk srovná s minulostí. Nakonec autorka je máma 3 dětí, musí vědět, co je láska k dítěti.

Dadula118

to zase byl nával emocí a citů.... krásně napsané,zhltla jsem to na jeden zátah.

Ttammarra

Knížka se mi líbila, hezky se četla a nebylo to jen tak klišé téma :)

jani.ruzicko

Dojemné, čtivé, smutné a krásné. Příběh mě vážně chytil za srdce, což jsem podle anotace nečekala. *_* =)

katallinka

Opravdu velmi čtivá knížka, která není pouze červenou knihovnou, ale obsahuje i velmi smutné pasáže. Ty jsou rozhodně příjemným protipólem nespoutané touhy hlavních hrdinů. Měla jsem obavy, že kniha bude pro mladší čtenářky, ale po jejím přečtení už hledám, co dalšího si pořídím od této autorky.

Terry11

Čtivé, uvěřitelné dialogy, místy i vtipné, ale druhá část už na mě byla příliš melodramatická.

Kei

Kniha mě mile překvapila, velmi čtivá i nakonec se zajímavým příběhem.

Terr_y

Styl jakým byla kniha napsaná se mi velice líbil a příběh taky. Bylo to takové oddychové čtení ale nakonec to mělo i hlubší myšlenku.

jankaander

Krása,krása,krása......

lucie2952

Dostala Colleen nějakou cenu za to jak krásně píše? Jestli ne, tak nějakou udělám a předám ji jí.
Četla jsem jako první knihu Možná jednou a myslela si jak žádná kniha nebudete tak krásná. Omyl! Odvrácená tvář je krásnější. A když jsem tuhle knihu brala do rukou, tak jsem si myslela jak knihu cca v půlce odložím, protože já erotické romány nečtu. Omyl! Čtu erotické romány, ale jedině od Colleen! Protože ona fakt umí psát. Jak to všechno popisovala... Ach, bože. Chci být Tate...
Kde se dá takhle naučit psát? Chci to taky umět! Colleen je moje nová nejoblíbenější spisovatelka.

knihomolkakacka

včera jedním dechem přečteno za jeden den .. knížka mě totálně vtáhla a všechno okolo přestalo existovat .. palec nahoru :)

elisa194

Konečně knížka, která je sice plná erotiky, ale není napsána trapně a ma krásný napínavý nepredvidatelny příběh. Prolinani minulosti s přítomnosti me bavilo a cekala jsem s napetim co se vlastně stalo a jak to nakonec dopadne.

brijana

Další velmi čtivá knížka :-) Colleen Hooverová je má oblíbená spisovatelka.

nani_nka

Ja nejak stále nechápem ako mohla táto autorka napísať tak úžasnú knihu akou je Možná jednou a potom také obyčajné knihy akou je aj táto. Nehovorím, že Odvrácená tvár lásky je nejak strašná, ale je to len taká jednoduchá oddychová kniha na ktorú veľmi ľahko zabudnem, zatiaľ čo Možná jednou, to bola teda kniha! Príbeh je o Tate, ktorá sa zoznamuje s Milesom, ktorý však nehľadá žiadnu lásku. Prečo? To sa postupne dozvedáme z častí, kde sa príbeh venuje mladému Milesovi. Ako oddychovku na príjemný večer pri knihe odporúčam.

helkol

Třetí kniha od autorky a zase nezklamala. Kniha super na léto protože je velice čtivá. Děj se mi zdál sice chvílemi až moc dramatizovaný, ale to byl jen osobní pocit, možná bez toho dramatu by kniha ani nebyla tak zajímavá.

Flowers

Tahle autorka to prostě umí! Skvělý příběh, nepředvídatelný.

Petruska200

Super cetba

cecik

Oddechové čtení. Ocenila jsem využí poezie v textu, s něčím takovým jsem se nesetkala dlouho, navíc to nijak nenarušovala druhý styl, naopak. Námět je zajímavý, ale vyprávění je jednoduché a místy bohužel i kýčovité. Hlubší psychologie postav se čekat nedá. Hlavní hrdnika se místy zdá jako citový sadista, ale která z něj obas není..

sabanka

Colleen zase všem ukázala, jak se to dělá. Ano, takhle má vypadat erotický román - nejen sex, ale i příběh, děj, který nesklouzává k trapnosti i přes emoce Tate a Milese.

Brambu

Zase po dlouhé době jsem si dopřála jednu romanťárnu a rozhodně jsem nešlápla vedle. Bavilo mě to, mělo to příběh, zápletku, příjemně to plynulo a nechyběly tomu vášnivé a peprné scény. Přesně to jsem potřebovala.