Odvrácená tvář lásky

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250987/odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4.41032

Ugly Love (2014)

Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-7549-020-9

vendy6619
07. prosince

Za mě naprosto skvělá, čtivá, emocionální kniha. Člověk zase může vidět jinou stranu náklonnosti, která nemusí být vždy jenom citová, ale někdy někomu stačí i fyzická. Ale aspoň moje naivní část si myslí, že bez emocionální nemůže být fyzická.
Já jsem zase a znovu z Colleen nadšená a nadšenější! Díky bohu za takovou spisovatelku a její oddechovky!
No nic... jdu hledat svého Milese taky...

happy19
02. prosince

...bože můj..ta lítost,zoufalství,strach,bolest,(bez)naděj,vášeň...Láska...Jsem zamilovaná...JSEM ZAMILOVANÁ!

Bookgirl
24. listopadu

Tohle bylo tak hrozně hezké a smutné. Já ani nevím, co k tomu říct, ale z toho konce se pořád vzpamatovávám. Jinak všechny postavy byly rozhodně zajímavé a sympatické. Přečetla jsem to jedním dechem a rozhodně to nebyla žádná "laciná" romanťárna. Takže pokud si chcete u knížky odpočinout, zasmát se a i si pobrečet, tak doporučuji všemi deseti♥

MíšaS.
16. listopadu

Není to o ničem. Už po přečtení obálky je vám jasné, jak to s hlavními hrdiny bude a vlastně si říkáte, jestli to má smysl vůbec číst.

Bettybook

Tak tohle bylo silný. Jako vážně. Tohle bylo tak neskutečný, že...
Panejo, čekala jsem, že tahle kniha bude jen jedna z dalších romanťáren okořeněná nějakým tím sexem, ale... Každou Milesovou kapitolou to gradovalo tak, že jsem se od knihy nemohla odtrhnout, ani kdybych chtěla. Musela jsem vědět co se Milesovi stalo, že už není schopen milovat. Musím se ale přiznat, že jsem Milesovu minulost odhadla skoro přesně, ale to mi nezabránilo v tom, abych ve vyvrcholení zatajila dech a spustila vlnu slz.
Ano, brečela jsem. A kdo mi řekne, že nebrečel, lže...
A ještě něco. Doufám ve zfilmování, protože něco, jako tohle, si to rozhodně zaslouží...

ladyka

Teda... Další z knih, které vám, obzvlášť svým dojemným koncem, způsobí rozmazané vidění a sevřený krk. Kniha nabitá emocemi a romantikou, doplněná vkusnou smyslností (pro mě tedy nečekanou, ale nikoli šokující),okořeněná protikladným přístupem milenců - citovou nedostupností a zatvrzelostí Milese versus trpělivou a tápající Tate. Hlubší "psychologický" rozměr zajišťují kapitoly o minulosti Milese, umocněné odlišnou grafikou písma, díky níž jsem se dokázala vžít do Milesova nitra, prožít s ním tu fascinaci a o(c)hromení.. za to by si kniha zasloužila extra hvězdu! Při čtení jsem si připadala o pěknou řádku let mladší a zjistila, že "nelaciné" romantické knížky mě stále dokáží pěkně sebrat :o)

verush.d

Reálně popsaný příběh, ten konec byl trošičku naivní, což může dávat naději všem ženám v podobné situaci. Ale je pěkné věřit na zázraky :)

Petra38

Moc pekny a hlavne dojemny pribeh, nedovedu si predstavit, jake to musi byt,zazit takovy smutek a vlastne vinu,jakou zazil Miles:-( kdyz se nad tim zamyslim ,tak tam deje vlastne moc neni ale ta milostna zapletka absenci deje prekryje:-) jednoho to chytne za srdce a ždíma ho do posledniho slova knihy, u teto spisovatelky to neni nic noveho,takze kdyz se chces dojmou, sáhni po jeji tvorbe:-)

Makaja

Tak toto se mi bohužel zdálo maličko přitažené za vlasy. Osobnost hlavní hrdinky byla pro mě trochu nepochopitelná, chování Milese snad pochopitelné, ale na jeho věk neadekvátní. A ten závěr tomu teda taky nepřidal. Nevím...tentokrát prostě jen průměr.

syskas

Čítala som skôr omylom ako zámerne a veru to bol omyl. Červenú knižnicu nemusím. Nekončené opisy všetkého možného nemali konca. 10x opakovať to isté slovo, napísať jedno slovo do jedného riadku... Naozaj na to nevidím dôvod. Škoda papiera. Keby to autorka skrátila tak na tretinu, možno by to bolo fajn :-).

Ivka14

Tak tohle byla vážně krásná knížka. Líbilo se mi odhalování Milesovi minulosti. Tate mi byla sympatická. Tohle byla moje první knížka od téhle autorky a určitě ne poslední. Miluji tu knihu. Všem doporučuji

miska331

Pořád to inspirovala na 5 hvězdiček, ale pak to vzalo ten patetický závěr a zase jen za čtyři.

Luciecii

Tato autorka se stala mou oblíbenou již po přečtení knihy Námi to končí. Od téhle knihy jsem měla podobné očekávání a nezklamala.
Nejvíc se mi líbilo zpětné líčení Milesova příběhu a dá se říct, že jsem ho prožívala mnohem intenzivněji než "přítomný" příběh Tate. Možná by se mi možná víc líbilo, kdyby celá kniha byla spíše z Milesova pohledu. Už ze od začátku bylo tak trochu jasné, že se Milesovi stala nějaká tragédie a popis toho všeho mi nahnal husí kůži. Navíc se mi moc líbilo, jak byla u Milese popsaná láska k Rachel, to bylo nádherné.
Všechny postavy byli krásně popsané, od Milese a Tate až po Corbina a Kapitána, který byl velmi sympatický stařík.
Také se mi líbí autorčin popis erotických scén, které jsou popsané někdy do nejmenších detailů.
Určitě tahle kniha stojí za přečtení :)

jitka7

Autorka mě nezklamala, jako vždy. Vtipné, k přemýšlení, romantické, trošku té erotiky. Její styl se mi líbí, umí člověka vtáhnout do děje. Její hrdiny si zamilujete a sympatizujete s nimi.

Alethea_k

Více než po měsíci kniha, kterou jsem dočetla do konce. Za mě je to stejně dobré jako Než jsem tě poznala. Přehršel emocí, které se na vás přenesou, musíte milovat všechny postavy a doufat, že to dopadne tak, jak chcete vy. V příběhu vidím nepřímá drobná poselství, díky nimž se mi mnoho věcí potvrdilo. Netušila jsem, co se na Colleen Hoover tak moc vidí, ale tohle byla asi ta nejlepší YA/NA romantika, kterou jsem kdy četla.

Jupijow

Tak ještě jedna kapitola...no dobře, tak ještě jedna...a další...no a tak tu máme půl čtvrté ráno, ale jinak to nešlo :) Prostě se nejde odtrhnout.

gnocchi

Už dlouho jsem nepsala komentář, ale tentokrát mi to nedá. Myslím si, že se najde hodně lidí, kteří tuto knihu okamžitě ohodnotí jako " zase červená knihovna". A je to tak. Přesto, že mi bylo od začátku jasné, jak to s hlavními hrdiny dopadne, přečetla jsem knihu takřka jedním dechem. Ale komentář přidávám hlavně kvůli závěru: Všechno to za to stojí.
Krásné chvíle, jako je tahle, vynahrazují celou odvrácenou tvář lásky.
Možná je to hloupé nebo naivní, ale věřím, že každý má takové obyčejné a přesto krásné chvíle, které zaženou ty smutné, které nám život připravil tou odvrácenou tváří lásky. Tak za mě tentokrát 5*.

katinthebox

Skvela knizka. Dalsi perfektní příbeh, který byl puvodne sepsan jako fanfiction pro Twilight a naštěstí nakonec došlo k jeho vydání i knižně:) Příběh mě velice chytl již tehdy, před více než 12ti lety, když jsem ho četla postupně tak jak ho autorka zveřejňovala na fanfiction strankách. A byla to pecka již tehdy. Pro dlouhých letech jsem na knížku znovu narazila a zhtla jí během par hodin, nešlo se od ní otrhnout. Četla jsem jí v angličtině a tuto verzi mohu jen doporučit.

andrea4865

velmi silny pribeh,kniha me vtahla do deje a nemohla sem se odtrhnout.

Aureline

Musím smeknout před Coleen Hooverovou, které se znovu podařilo proniknout do mého srdce a mysli. Tento příběh má trochu jinou atmosféru od ostatních knih autorky, přesto měl stejně úžasné vzplanutí a inspirativní poselství.

Mark.

Nejhorší co se mi mohlo stát! V knihovně jsem byla natěšená, že jsem tuto knihu od CH ještě nečetla. Večer velká příprava - horká čokoláda, sušenky a hurá číst! A, ejhle. Já už ji četla ve čtečce! Zklámání ... naštvání.... a stejně jsem četla do rána!
Kniha je naprosto super a bavila mne i napodruhé. Poutavý děj, který vám nedovolí knihu odložit. Místy smutné a psychicky nároční po vžití do postav.

bezzink

Na muj vkus az moc sexu..Mimochodem, celkem casto me stvalo chovani Tate v urcitych momentech..prislo mi, ze je hoodne splachovaci a uz jsem chtela, aby se sakra poradne nastvala a nedelala ze sebe takovou onuci..Az ke konci knihy se konecne vzmuzila, ale stejne to celkovy dojem nezachranilo...Nerikam, ze je to spatna kniha, ale uz jsem cetla mnohem lepsi..

Katuska88

Pro mne to byla klasická romantická zápletka s náznakem dramatu, na které autorka dokázala navnadit částečnou retrospektivou.
Kniha se mi líbila, četla se dobře, ale vidím to stejně "jen" na 4 hvězdy.

Petro..nella

Není co dodat milují tuto knihu

ITGIF

Čekala jsem, že to bude klasická slaďárna s happy endem, bez nějakého nápadu nebo zvratu, ale musím říct, že příběh Milese mě chytl za srdce. Knížka byla příjemně napsaná, žádná z postav mě neobtěžovala, Kapitána jsem si přímo zamilovala. Super kniha na pláž nebo na chatu!

LenRan

Tak toto bylo opravdu velmi příjemné překvapení. Krásný příběh o bolesti a lásce, ale ne nějak zbytečně dojemný. Přečetla jsem to během jednoho dne a nedokázala se od toho odtrhnout. Doporučuji a než začnete číst, ujistěte se, že na to máte čas, protože toto se musí přečíst najednou :)

Martinaa24

Opravdu nádherná knížka, která mě naprosto pohltila. Příběh byl krásně napsaný a konec byl velmi dojemný ale šťastný..

Dousabel

Ta knížka mě doslova pohltila! Od první stránky až do poslední jsem byla v Tateině kůži a tolik jsem jí záviděla. Bože, ty máš ale štěstí!

niknikita

Potřebovala jsem love story a podruhé jsem sáhla po tomto příběhu, co může připomínat padesát odstínů, jenomže toto je jiná kniha a skoro stejně je taky tak zatraceně dobrá.

Tak mne kamenujte, že srovnávám nesrovnatelné.

Maruš.D

Miluju knihy Coolleen Hoover. Styl jakým píše, příběhy o kterých píše, tu směs pocitů, které ve Vás čtení jejích knih vyvolává. Jsou procítěné, smutné a veselé, romantické, sexy.. svíravý pocit na hrudi mne neopustil po celou dobu čtení. Knihu jsem přečetla za asi 7 hodin a už se těším, až si připomenu zbytek úžadných knih. :-))