Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2766 652

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

Terezk-a
13.07.2017 4 z 5

Knížka je velmi čtivá, příběh je zajímavý a celkem rychle se vyvíjí.
Ke konci knihy už jsem se nemohla odtrhnout, prostě jsem potřebovala vědět, jak to dopadne!

Kalilinka
08.07.2017 5 z 5

Knížka mě naprosto učarovala. Od příběhu Tate a Milese jsem se nedokázala odtrhnout.

Ewilka
05.07.2017 4 z 5

Je to sice lovestory, ale hodně dobrá a krásně se čte. Líbilo se mi, jak se střídaly kapitoly vyprávěné z pohledu Tate a Milese. Konec mě překvapil a rozhodně doporučuji si knížku přečíst.

Julia_pt
03.07.2017 5 z 5

V některých chvílích jsem nevěděla, jestli se mám nad knihou rozplývat štěstím nebo plakat zoufalstvím. Byly to samé hořkosladké pocity, ale nakonec jsem opravdu ráda, že jsem předevčírem na knihu narazila a hned si ji šla půjčit do knihovny. To krátké utrpení s Milesem stálo za to!!

Doporučuji! (silnějším povahám)

Andyx
01.07.2017 2 z 5

Když už se kniha jmenuje, tak jak se jmenuje, očekávala jsem jiný, méně "klišoidní" příběh a jeho zakončení. Série milostných scének občas naruší příběh, kdy si můžeme přečíst o nezvladatelné chuti hlavní hrdinky nechat se ponižovat a vláčet sebou jako s kusem hadru. Milesova linka minulosti by byla zajímavým oživením příběhu nebýt toho "dětinského" či možná raději přiblblého způsobu vyprávění, což pro mě bylo opravdu otravné. Kniha Život jedna báseň pro mě byla skvostem, avšak tohle považuji za velké zklamání. Proto teď nevím, jestli se vůbec do dalších knih od autorky pouštět.

Len04
01.07.2017 5 z 5

Pres pocatecni dojem, ze ctu lepsi verzi 50 odstinu sedi, se mi nakonec kniha velmi libila, vzbudila ve mne emoce a od tretiny jsem ji nemohla odlozit, cetla jsem pak na jeden zatah az do konce.
MOje prvni kniha od autorky a urcite si prectu dalsi.

Nita17
25.06.2017 3 z 5

Tak jako pěkný příběh, ale kromě náhledu do Milesovi minulosti se tam nic moc nedělo a žili ...tak bylo moc rychlé, dalo by se z toho udělat více. Od autorky tak bude stále nej série "Bez naděje", ta je více dotáhnuté dílo.

surynas
18.06.2017 1 z 5

Na můj vkus až mnoho dopodrobna rozepsaných erotických scén, jediné co se mi líbilo byla Milesova minulost. Věděla jsem že v knize bude hodně erotických scén, ale doufala jsem že se budou více rozvíjet pocity a tužby hlavní hrdinky. Knihu jsem dostala, sama bych si jí nekoupila.

Chochi26
12.06.2017 3 z 5

Velmi příjemné čtení plné vášně, chtíče, ale i citu :)

MiliKry
11.06.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, četla se dobře. Na konci jsem uronila slzu, ale to se dalo čekat.

Šíla
20.05.2017 5 z 5

Super :) přečtená jedním dechem a určitě ne naposled...ani chvilku jsem se nenudila :)

IvettKremrová
17.05.2017 5 z 5

naprostá dokonalost jako všechny ostatní knihy od této mé obíbené autorky! doporučuju všem :) tak jako u předchozách knih i u téhle bylo něco,co mě rozesmutnilo,nadchlo i potěšilo. úžasné! :)

ardeas
16.05.2017 4 z 5

Dobrá kniha, zaujímavá zápletka, ale trochu mi vadil štýl akým bola napísaná postava Milesa šesť rokov späť. Lebo to vyznelo skôr ako od nejakého 8 či 10 ročného, nie ako od osemnásť ročného. Veci vyzneli až príliš buď čierne alebo biele, pričom realita (a aj zvyšok knihy) bola klasická realita šedej zóny. Inak som spokojná.

KnihomolkD
07.05.2017 5 z 5

Absolutní bomba!
Určitě si od autorky něco přečtu.
Hlavní hrdinové mi byly sympatický.

marta14
04.05.2017 5 z 5

komentář obsahuje spoilery

Wau! Nádherná kniha. Něco mě tam rozesmálo, něco rozbrečelo a něco jsem si zamilovala. Nevím, co k tomu dodat. Musím se přiznat, že jakmile jsem četla část knihy, kde se potopili autem, tak jsem z toho byla opravdu v šoku. Nejvíc se mi však líbilo to, jak Miles šel k Tate a všechno ji řekl. Minulost. Porušil pravidla a dobře to dopadlo... Začínalo to neptej se na minulost a nepočítej s budoucností. Končí to pravým opakem. Knihu jsem si opravdu zamilovala . Život nění ke všem spravedlivý. S tím nikdo nic nenadělá. Díky této knize jsem zjistila, že s minulostí se prostě už nepohne. Minulost je minulost...To hlavní je však současnost, které si musíme vážit. Doporučuji!

LuCyMcLy
22.04.2017 4 z 5

Pokud čekáte přeslazený příběh jen plný vášně a klišoidních rozchodů a šťastných shledání, jste úplně vedle. Řekla bych, že je to poměrně i drsný příběh z opravdového života. Ukazuje, že ani lidi, ani samotný život nejsou vždy hodní a že láska nemá jen světlou stránku. Mě kniha opravdu nadchla, a i překvapila tím, jaké tajemství na konci příběhu vyplavalo na hladinu. Už od začátku jsem fandila, aby Tate a Miles se dali dohromady. Sice si stanovily pravidla - žádné city, jen sex - ale i slepý by poznal, že se mezi nimi něco rodí. Ale vy se stále pohupujete nad propastí: Ano/Ne - Budou spolu? - Nebo ne? - Tak už je to jasný! - Co? - ... Zkrátka nevíte, jak to celé dopadne a až do samého konce je to neskutečně napínavé.

ADAMILA
26.03.2017 5 z 5

Tato kniha je určená mladým lidem a to já již dávno nejsem proto jsem ke knížce přistupovala s despektem.Příběh vznikající a vyvíjející se lásky mě ale okouzlil. Je to napsáno poutavě a citlivě.

martinka_d
22.03.2017 4 z 5

Kdo má rád lásku a romantiku, tomu se bude kniha líbit!
Každá žena chce zažít velkou lásku, zřejmě proto je tato kniha tak oblíbená.
Musím, ale přiznat, že krom té lásky, která z děje přímo sálá, mi ke konci knihy ukápla i slza.
Je to dobře napsané a velmi čtivé.

domino1701
02.03.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla! Velice poutavý příběh, který se dělí na kapitoly Milese a Tate a o to je to ještě zajímavější. Doporučuji!

Scheila
26.02.2017 2 z 5

Od této knihy jsem moc nečekala a ještě že tak. :-) alespoň mě nezklamala.... příběh byl hezký a usměvavý, ale jinak se tam podle mého názoru nic nedělo. Děj byl stále stejný. Cela kniha jen o jednom a vlastně takový převrat byl az na konci. Autor nas do poslední chvíle napinal proc je Miles vlastně takový. Ale to bylo jediné co mě v té knize dojalo. :-) taková oddechova knížka. :-)