Odvrácená tvář lásky

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/250987/odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4.41092

Ugly Love (2014)

Vydáno:, Yoli

Kniha Odvrácená tvář lásky

JanickaP
včera

Super knizka...cetla jsem od zacatku az do konce a nemohla se odtrhnout.

anibeni
předevčírem

Tak to byla jízda!! Ráno jsem začala číst a tak moc mě zajímalo, co bude dál, že jsem knihu přečetla na jeden zátah...

Tsunamirka

Řekla bych že je to jedna ze slabších kousků autorky, ale i přesto velmi vydařená.

SleepyAllDay

V této knize bylo něco, co mi chybělo v Možná jednou - sex. Možná ho tam bylo až moc. Každopádně moc se mi knížka líbila, opět jsem hodně dlouho čekala co se tomu Milesovi stalo tak strašného. Napínavé, krásné, zamilované. A chtěla bych poznat Kapitána.

teepe

jediné co mi vadilo byl ten Milesuv pohled psaný takovou divnou formou...

Radka1911

Příběh zajímavý, styl psaní autorky také. Ale vzhledem k tomu, že se z 90% jedná o popis erotických scén, mě kniha příliš nenadchla.

florentinas

Bohužel se mi nepodařilo začíst. Knížku zkusím zase za nějaký čas.

IrennCasman

Další "hooverovka", která mi vyrazila dech. Vlastně to všechno ještě pořád rozdýchávám. Možná už je to trapné, ale já fakt netuším, co bych měla říci. Slova mi došla. Každá další kniha od Colleen ve mně vyvolává větší a větší závislost. Charaktery postav byly naprosto úžasné. Sexuální scény podle mého přidaly na zajímavosti. A ten příběh? Panebože. Krása. No co vám budu povídat, hned po přečtení jsem muži vymluvila díru do hlavy. Měla jsem v sobě tolik emocí a zážitků, které jsem musela zpracovat. Za sebe určitě tuto knihu doporučuji všemi deseti.

Monni

Knížka je moc hezky napsaná a příběh je taky super. Od půlky jsem začala tušit co se asi Milesovi stalo a uhodla jsem to na 50%. Rozhodně je to velmi čtivé, stránky utíkaly pod rukama. Autorčin styl mi sedl, toto byla moje první knížka od ní a určitě si od ní přečtu i další knížky. Ale musím říct, že jsem četla už i lepší knížky, ale můžu ji doporučit. Dávám 4*.

Arsi007

Cekala jsem typickou, romantickou sladarnu okorenenou trochou milostnych scen. Ooo jak jsem se mylila. Diky absenci naivni husicky a namachrovanyho typka, kteri preci v podobnem pribehu ,,nemohou chybet" byly postavy opravdu uveritelne a vzruseni mezi nimi tam bylo az az. Takhle vasnive popsane milostne sceny jsem jeste necetla a.. bylo to fajn :O) Moje prvni knizka od autorky, ale rozhodně ne posledni. Trochu se ale bojim filmoveho zpracovani. Obsazeni herci jsou sice fyzicky opravdu krasni, ale myslim, ze to bude prave na ukor toho jedinecneho kouzla, ktere maji postavy v knize. No, uvidime..

Sisine

wow, super kniha, která se nedá odložit, ale musí se dočíst.

NancyBlack

Pěkně klišoidní příběh, neoriginální zápletka i následné vyvrcholení. Některé pasáže v knize mě nudily, zvlášť opakující se erotické scény, bohatě by stačilo popsat dvě a zbytek nechat v jedné větě. Potom mi vadilo, nebo spíš mi překáželo ve čtení, časté opakování slov za sebou nebo jednoduše opakování slov v celé knize. Když autorka sází na opakování slov, aby dodala příběhu dynamiku, je to dobrý krok, ale všeho s mírou. Tohle bylo přehnané.
Hlavní postava Tate byla jaksi neucelená, nedozvěděli jsme se o ní mnoho, autorka jejímu charakteru moc nedala. V dialozích jsem občas nevěděla, kdo mluví.
A teď už ke komplimentům - ihned mě ta knížka vtáhla do děje a nedokázala jsem na ni přestat myslet.
Začátek byl podaný perfektně a já chtěla vědět, jak to bude dál.
Až na ta zbytečně se opakující se slova pracuje autorka s dynamikou a gradací skvěle. Konec je přeslazený, ale jak už tu bylo řečeno, dává naději lidem, jako je Miles a Rachel, takže palec nahoru.
Milesova linka příběhu je strhující a pěkně podaná. Takže 60%, takový lepší průměr.

AniDi

Nevím ani co napsat, snad nikdy jsem u knihy tolik nebrečela. Každá stránka se četla plynule a přiznám se, že jsem opět přečetla naráz. Nešlo přestat číst. Tak moc jsem jim fandila. Opravdu procítěné. Příběh nebyl příliš originální ale ten styl psaní, úžasné. A to co se stalo Milesovi mě hrozně rozrušilo, mám miminko a tohle mě dostalo. Jsem ráda, že autorka jim dopřála takový konec.

Er.es

Tý jo…. Klasická slaďoušská romanťárna s né moc origo příběhem.

Ale jak byla kniha napsaná, to bylo něco. Autorka dokázala probudit k životu každou stránku, větu, slovo. Všechny popisované pocity štěstí, úzkosti, strachu, bolesti, byly tak děsivě hmatatelné, že jsem kolikrát měla pocit, jako by se pocity hlavních hrdinů pomalu vkrádaly do mě a proměnily klidnou vodu v brutální, smrtící vlny. Milesovy kapitoly mě doslova zamordovaly tupým nožem….

Za mě teda rozhodně jo jo jo, a chci další! :-)

Kiwicatko

No paaaaani :) na jeden zatah. A to sem brecela asi jen poslednich cca padesat stranek :D
Miles byl skvelej. Teda ne ze by nebyl nekolikrat na kopanec do kouli, ale i presto...
A Tate jak se porad chudera nevzdavala. Tomu se rika laska :)
Za me teda zuzo labuzo :D

Lofda
30.12.2018

Autorčin styl mi sedí, umí úžasné popsat emoce. Toto je třetí kniha, kterou jsem od ní přečetla a.. Dobře se čte, ale něco mi tam chybělo. Jako by to byl stejný příběh co jsem už někde četla, jen ho převyprávěl někdo jiný trochu jinak. V knize Možná jednou přišla autorka s pro mě úplně novou myšlenkou, to mi tady bohužel chybělo..

Nuttelka
10.12.2018

Knížku jsem opět slupla jako malinu... Plno emocí, výborná chemie mezi Milesem a Tate a opět nechybělo vážné téma, které jsem samozřejmě obrečela, Colleen je prostě sázka na jistotu.

vendy6619
07.12.2018

Za mě naprosto skvělá, čtivá, emocionální kniha. Člověk zase může vidět jinou stranu náklonnosti, která nemusí být vždy jenom citová, ale někdy někomu stačí i fyzická. Ale aspoň moje naivní část si myslí, že bez emocionální nemůže být fyzická.
Já jsem zase a znovu z Colleen nadšená a nadšenější! Díky bohu za takovou spisovatelku a její oddechovky!
No nic... jdu hledat svého Milese taky...

happy19
02.12.2018

...bože můj..ta lítost,zoufalství,strach,bolest,(bez)naděj,vášeň...Láska...Jsem zamilovaná...JSEM ZAMILOVANÁ!

Bookgirl
24.11.2018

Tohle bylo tak hrozně hezké a smutné. Já ani nevím, co k tomu říct, ale z toho konce se pořád vzpamatovávám. Jinak všechny postavy byly rozhodně zajímavé a sympatické. Přečetla jsem to jedním dechem a rozhodně to nebyla žádná "laciná" romanťárna. Takže pokud si chcete u knížky odpočinout, zasmát se a i si pobrečet, tak doporučuji všemi deseti♥

MíšaS.
16.11.2018

Není to o ničem. Už po přečtení obálky je vám jasné, jak to s hlavními hrdiny bude a vlastně si říkáte, jestli to má smysl vůbec číst.

Bettybook
28.10.2018

Tak tohle bylo silný. Jako vážně. Tohle bylo tak neskutečný, že...
Panejo, čekala jsem, že tahle kniha bude jen jedna z dalších romanťáren okořeněná nějakým tím sexem, ale... Každou Milesovou kapitolou to gradovalo tak, že jsem se od knihy nemohla odtrhnout, ani kdybych chtěla. Musela jsem vědět co se Milesovi stalo, že už není schopen milovat. Musím se ale přiznat, že jsem Milesovu minulost odhadla skoro přesně, ale to mi nezabránilo v tom, abych ve vyvrcholení zatajila dech a spustila vlnu slz.
Ano, brečela jsem. A kdo mi řekne, že nebrečel, lže...
A ještě něco. Doufám ve zfilmování, protože něco, jako tohle, si to rozhodně zaslouží...

ladyka
18.10.2018

Teda... Další z knih, které vám, obzvlášť svým dojemným koncem, způsobí rozmazané vidění a sevřený krk. Kniha nabitá emocemi a romantikou, doplněná vkusnou smyslností (pro mě tedy nečekanou, ale nikoli šokující),okořeněná protikladným přístupem milenců - citovou nedostupností a zatvrzelostí Milese versus trpělivou a tápající Tate. Hlubší "psychologický" rozměr zajišťují kapitoly o minulosti Milese, umocněné odlišnou grafikou písma, díky níž jsem se dokázala vžít do Milesova nitra, prožít s ním tu fascinaci a o(c)hromení.. za to by si kniha zasloužila extra hvězdu! Při čtení jsem si připadala o pěknou řádku let mladší a zjistila, že "nelaciné" romantické knížky mě stále dokáží pěkně sebrat :o)

verush.d
15.10.2018

Reálně popsaný příběh, ten konec byl trošičku naivní, což může dávat naději všem ženám v podobné situaci. Ale je pěkné věřit na zázraky :)

Petra38
07.10.2018

Moc pekny a hlavne dojemny pribeh, nedovedu si predstavit, jake to musi byt,zazit takovy smutek a vlastne vinu,jakou zazil Miles:-( kdyz se nad tim zamyslim ,tak tam deje vlastne moc neni ale ta milostna zapletka absenci deje prekryje:-) jednoho to chytne za srdce a ždíma ho do posledniho slova knihy, u teto spisovatelky to neni nic noveho,takze kdyz se chces dojmou, sáhni po jeji tvorbe:-)

Makaja
06.10.2018

Tak toto se mi bohužel zdálo maličko přitažené za vlasy. Osobnost hlavní hrdinky byla pro mě trochu nepochopitelná, chování Milese snad pochopitelné, ale na jeho věk neadekvátní. A ten závěr tomu teda taky nepřidal. Nevím...tentokrát prostě jen průměr.

syskas
05.10.2018

Čítala som skôr omylom ako zámerne a veru to bol omyl. Červenú knižnicu nemusím. Nekončené opisy všetkého možného nemali konca. 10x opakovať to isté slovo, napísať jedno slovo do jedného riadku... Naozaj na to nevidím dôvod. Škoda papiera. Keby to autorka skrátila tak na tretinu, možno by to bolo fajn :-).

Ivka14
04.10.2018

Tak tohle byla vážně krásná knížka. Líbilo se mi odhalování Milesovi minulosti. Tate mi byla sympatická. Tohle byla moje první knížka od téhle autorky a určitě ne poslední. Miluji tu knihu. Všem doporučuji

miska331
02.10.2018

Pořád to inspirovala na 5 hvězdiček, ale pak to vzalo ten patetický závěr a zase jen za čtyři.

Luciecii
24.09.2018

Tato autorka se stala mou oblíbenou již po přečtení knihy Námi to končí. Od téhle knihy jsem měla podobné očekávání a nezklamala.
Nejvíc se mi líbilo zpětné líčení Milesova příběhu a dá se říct, že jsem ho prožívala mnohem intenzivněji než "přítomný" příběh Tate. Možná by se mi možná víc líbilo, kdyby celá kniha byla spíše z Milesova pohledu. Už ze od začátku bylo tak trochu jasné, že se Milesovi stala nějaká tragédie a popis toho všeho mi nahnal husí kůži. Navíc se mi moc líbilo, jak byla u Milese popsaná láska k Rachel, to bylo nádherné.
Všechny postavy byli krásně popsané, od Milese a Tate až po Corbina a Kapitána, který byl velmi sympatický stařík.
Také se mi líbí autorčin popis erotických scén, které jsou popsané někdy do nejmenších detailů.
Určitě tahle kniha stojí za přečtení :)