Odvrácená strana půlnoci

První kniha série Odvrácená strana půlnoci.

Velmi krásná Noelle se z mnoha pádných důvodů nezvratně rozhodne, že bude nenávidět muže. Zdá se, že americký pilot Larry ji svou láskou a slibem manželství už už vyvede z bludného kruhu. I on však nakonec zklame a stává se objektem její rafinované pomsty...

https://www.databazeknih.cz/images_books/86_/8665/odvracena-strana-pulnoci-8665.jpg 4.6153

Půlnoční série (1.)

The Other Side of Midnight (1973)

Vydáno:, Alpress

Kniha Odvrácená strana půlnoci

hana4834
01.11.2018

Přečetla a mám pocit ze zvítězila když jsem to zvládla docist

DJANKA
01.08.2018

Super knížka. Je napínavá a moc dobře se čte, prostě mi sedla. Doporučuji.

evask
26.05.2018

Tak nevím. Asi by mě víc bavilo, kdyby Noelle pokračovala v osnování pomsty. Každopádně, aby měla tahle knížka hodnocení nad devadesát procent, to mně připadá skoro moc. Napínavé čtení, ale zas taková pecka to není.

moudivlacek
16.08.2017

Za pomalý rozjezd děje ubírám jednu hvězdičku. I když jsem po pár stránkách měla chuť knihu odložit, donutila jsem se pokračovat, a jsem ráda.
Skvělé vylíčení hlavních hrdinů, sice jsem rychle tušila konec milenecké dvojice, ale ke konci knihy jsem si říkala, jak další hrdina dojde ke svému cíli (nechci moc prozrazovat). Ale užila jsem si to. Další hrdinka a hlavně její konec v tomto díle je pro mne trochu záhadou, ale asi to bude předmětem dalšího děje.
Každopádně skvělé vylíčení postav, jejich charakteristika se vším všudy.

pavčape
02.02.2017

Knihu jsem četla již velmi dávno a díky ní a knize Vzpomínky na půlnoc jsem začala vyhledávat i další díla pana Sheldona... Tuhle mohu vřele doporučit, jelikož i po mnoha letech na ni vzpomínám.

Ivana255
10.10.2016

Skvěle napsaná kniha. Doporučuji!

cace
31.03.2016

Čtivá kniha lehčího žánru. Ve vlaku jsem málem přejela. Od 2/3 jsem postava Catherine ztrácela na věrohodnosti. Byla na začátku inteligentní a věděla,co má dělat. Pak se najednou zblázní a z inteligentní ženy se stává hromádka neštěstí bez soudnosti.Škoda. Obě hrdinky jsem si jako žena zamilovala a na konci jsem už s nimi prožitek ztratila. Kniha mohla být trochu kratší, méně překombinovaná.

Levandule7
21.07.2015

Opět mě pan spisovatel nezklamal. Napínavý, krásný a zároveň mrazivý příběh. Všechny knihy od něj jsou skvělé!

Veeris
12.03.2015

Další excelentní kniha od Sheldona, společně s Pokud přijde zítřek a Hněv andělů.

Petkulajda
18.02.2015

První knížka od tohoto autora a rovnou říkám, že rozhodně ne poslední. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a přečetla jsem ji jedním dechem. Už jsem si z knihovny vzala druhý díl. Tak doufám, že bude stejně dobrý.

ovpana
04.12.2014

Nádherná kniha,nedá se od ní odejít

Leskodka
03.10.2014

skvělá, napínavá, velmi dobře se četla

zuzepka
17.07.2014

Kniha se četla sama. Co dokáže obludná nenávist s člověkem udělat je fascinující.Méně jsem věřila vykreslení dokonalosti hlavní hrdinky Noelly.Fandím normální bezelstnosti Catherine.Pokračování příběhu mě potěšilo,proto jsem si sehnala Vzpomínky na půlnoc.

Selinute
15.04.2014

Naprosto skvělá. Od začátku do konce udržuje čtenáře v napětí. Nutí ke čtení a nedá se od ní odtrhnout. Přesto, že jsem ji četla s odstupem času podruhé, nedá se ji nic vytknout. Prostě nemá chybu.

Val
21.08.2013

Bohužel zásadní chybou bylo se neinformovat a přečíst si jako první Vzpomínky na půlnoc.... No co už se mnou :-) Každopádně kniha byla opět luxusní, jak už to u Sheldona bývá. U většiny jeho knih mám také po přečtení pocit prázdna. Zde tomu tak nebylo, páč mi nikdo z hlavních hrdinů k srdci nepřirostl. Ovšem charaktery opět vykresleny bezchybně .

modranka
15.08.2013

Celý komentár by sa dal zhrnúť do jedného príslovia: Kto druhému jamu kope, sám do nej padá. Aj s pomocou podvodných advokátskych praktík.
Aj keď pri druhej časti (Vzpomínky na půlnoc) sa píše, že je voľným pokračovaním, jednoznačne knihy na seba nadväzujú a jedna bez druhej je ako vták bez krídel.

MarkétkaD
28.12.2012

Úžasně čtivá kniha. Závěr má rychlý spád, opět hra právníků plná zvratů....

Lidka
24.05.2012

Zajímavé, on ani jinak psát neumí. Rozuzlení až na posledních stránkách . Líbilo se mi to . A umí to navíc moc hezky napat. Je to Pan spisovatel . I když toho napíše hodně, tak jsou to kvalitní příběhy, vždycky mi něco přinesou.

Jack Bauer
24.01.2012

Spolu se Vzpomínkami na půlnoc naprosto dokonalé. Když jsem obě knihy dočetl, byl jsem zklamán, že už je konec, což se mě u sheldonovek stává velmi často.

Sidney Sheldon

Sidney Sheldon