Odvážným (ženám) patří svět

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Taky se vám občas zdá, že od dob našich babiček se vůbec nic nezměnilo? Že celý váš život je jeden nepřetržitý koloběh, vysilující tanec okolo plotny, dětí, manžela a zaměstnání? Kdy budete mít čas vystrčit hlavu nad hladinu a konečně být taky sama sebou? Autorka téhle knihy na to dává jasnou a srozumitelnou odpověď: TEĎ! Podíváme se spolu na různé oblasti života, zamyslíme se nad podstatou skutečného partnerství, nad rolí ženy a nad tím, co pravé a niterné ženství vlastně znamená. Nezapomeneme ani na duchovnější oblasti, na energii čaker a moc barev, které na nás nejen ledacos prozrazují, ale také nám mohou výrazně pomoci. A hlavně si budeme stále znovu povídat o odvaze. O odvaze být samy sebou a najít štěstí. Předmluvu napsala populární kartářka a spisovatelka Dagmar Kludská. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40016/odvaznym-zenam-patri-svet-40016.jpg 3.78
Žánr:
Literatura naučná

Vydáno: , Metafora
Originální název:

Der Mutigen gehört die Welt


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Odvážným (ženám) patří svět

mariva
28.02.2015

Kniha nijak nevybočuje z řady ostatních motivačních knih, pár zajímavých rad se v ní dá najít, takže to snad nebyla ztráta času. Sama se považuji za "odvážnou" a kniha mi potvrdila, že má smysl pouštět se do "odvážných" rozhodnutí - pokud není např. zřízení knihkupectví v dnešní době a konkurenci spíš bláznovství než odvaha :o)

Peace
23.01.2015

"Člověk, který zná sám sebe, a ví, jakou cestou kráčet, nevysílá svým záporným rozhodnutím do světa žádnou negativní energii, nýbrž stanoví jasné a naprosto srozumitelné vlastní hranice."

Kniha je fajn, určitě obsahuje řadu "nakopávajících" myšlenek. Co mě však trošku udivuje je fakt, že na to, jak je tenoučká, se občas některé myšlenky stihly i opakovat.


Danafantom
20.09.2012

Pokud potřebujete v životě aspoň o trochu více odvahy, a komu by se nehodila, že, tak tato knížka vás dozajista povzbudí.
Jen jsem nepochopila, o cože to tam "psala populární kartářka a spisovatelka Dagmar Kludská" v té předmluvě. :-o