Odsouzený

Odsouzený https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140597/mid_odsouzeny-LmZ-140597.jpg 4 86 34

Děsivý rodinný trojúhelník: matka, syn a drogy. Lukáš byl vytouženým a milovaným synem. Měl rád sport, vystudoval střední školu a otvíraly se mu dveře do světa filmu. Ale Lukáš sáhl po droze a ta ho dostala až na úplné dno. Z nadějného studenta a začínajícího herce se stal bezdomovec, narkoman a násilník. Ale kniha je hlavně příběhem ženy – zoufalé matky, která se snaží chránit svého syna za každou cenu, i za cenu svého sebezničení. Teprve když se i ona dostane až na úplné dno, pochopí, že jenom mateřská láska jejího syna nezachrání.... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Motto

Odsouzený , 2012

lenkavildomcova
17.10.2016 4 z 5

Šílené...mám 16ti letého syna a toto mě děsí.

maličkán
29.03.2016 5 z 5

Super knížka, velmi dobře se četla. Je to smutné téma, co děti dokáží rodičům udělat, ale je to realita, tak to prostě v životě chodí.

mi-nul-o
04.06.2015 5 z 5

Knížka je napsaná čtivě, poutavě. Ale upřímně jsem v duchu nevěřícně vrtěla hlavou, jak je ta paní-maminka hloupá. Copak si opravdu neuvědomovala, i kdyby zpětně, že to ona synovi umožňuje být na drogách? Bez jejích peněz by padl na dno mnohem dříve, mnohem dříve by se dostal do stavu, kdy by to už nešlo - odhaduji tak o deset let? Deset let, po které vesele fetoval, protože mu na to dávala peníze?
Není to výčitka, pouze konstatuji fakta. Je ta paní tak hloupá nebo zaslepeně milující?

bai.Cerna
12.02.2015 3 z 5

V žádném případě nechci zlehčovat námět knihy, ten je opravdu tragický. Ale nevím, nějak jsem se po první polovině knihy začala nudit... knize prostě něco chybí... Znovu zdůrazňuji, že samotné osudy matky i syna jsou velmi, velmi smutné.

Hubatá žába
30.10.2014 5 z 5

Pro mě naprosto zdrcující kniha, při které jsem hltala každé slovo a byla jsem nesmírně zvědavá, jak příběh dopadne!

Ms.Iris
13.03.2014 5 z 5

Skvelá knižka, super sa čítala, no veľmi ma poburovala naivná láska a slepá dôvera matky. Nuž ako sama autorka napísala: "Niet lepšieho klamára ako človeka, ktorý potrebuje zohnať svoju dávku."

Rad1
06.09.2013 5 z 5

Krásná kniha. Můj obdiv má matka, která tohle všechno vytrpěla a situaci zvládla. Až neuvěřitelný konec...................... Koho životní příběhy druhých zajímají, doporučuji.

čohynka
22.08.2013 5 z 5

Super knížka, dobře napsaná, obdivuju paní Hoffmannovou, že to všechno zvládla a dokázala s tím jít "mezi lidi"..

pavlinasej
18.07.2013 5 z 5

Perfektní knížka.Hezky čtivá.Můžu doporučit.Dala jsem jí plné hodnocení.

mussa
29.06.2013 4 z 5

Pribeh ze zivota. Super cteni..

nikinikiniki
15.04.2013 4 z 5

Taky se mi hodně na téhle knížce líbilo, že to bylo pravidvé a přímo tam Lukášova matka popisovala své pocity.

Niki
23.03.2013 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila, ale myslím, že by mohla být delší, některé dramatické části příběhu mohli být detailněji popsané, ale byly popsané moc povrchně. Takto mi to trochu znesnadňovalo ponořit se úplně do děje.

Mark13
16.03.2013 5 z 5

Knihu jsem přečetla za dva dny. :) Nevěřila jsem, že se z toho spisovatelčin syn dostane. Jeho závislost se zdála až neuvěřitelná. Rozhodně si paní Hoffmanová musela mnoho vytrpět..., ale vznikla z toho krásná kniha o vlastním osudu. Kdo má rád příběhy podle skutečných událostí, je perfektní! ;) Nebylo slova, kterému bych nerozuměla, vše napsáno hlavou, zážitky, srdcem. :) DOPORUČUJI.

bookcase
01.02.2012 5 z 5

Aktuální téma drog zpracované ve skvělém pravdivém příběhu.