Odposlechnuto v Praze

Odposlechnuto v Praze https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383545/odposlechnuto-v-praze-mgQ-383545.jpg 4 105 26

Odposlechnuto v Praze série

Facebooková skupina Odposlechnuto v Praze zachycuje běžné i jedinečné příhody lidí pohybujících se v hlavním městě. Skupina má aktuálně více než 90 000 členů, kteří ročně sdílejí tisíce veselých „odposlechnutí” plných dětské upřímnosti, zajímavých mezilidských zápletek či životních příběhů, jež vygradovaly do mnohdy až naprosto nečekaných a neuvěřitelných situací. Kniha obsahuje ty nejlepší příspěvky a hlášky sdílené ve facebookové skupině Odposlechnuto v Praze.... celý text

Vidlička
Vidlička
01.09.2023 3 z 5

Prostě život!

Geldar
Geldar
25.08.2022 5 z 5

Knihu jsem kdysi zakoupil jako přispěvatel v rámci kampaně na její výrobu a stále mi dělá radost. Leží mi jen tak na stolku, občas ji otevřu a náhodně nalistuji dva až tři "odposlechy" pro projasnění dne. Obsahuje ty nejlepší příspěvky ze stejnojmenné zábavné skupiny na jedné sociální síti. Nejvíce se nasměje mé sarkastické já. :) Určitě stojí za pochvalu i grafické zpracování (zobrazení počtu lajků, komentářů, sdílení pod každým příspěvkem), zejména zaujme umělecké ztvárnění obálky, která hravě a s nápadem vystihuje název a téma knihy. Mimo jiné výtěžek z prodeje knihy byl věnován na podporu lidí se sluchovým handicapem. Nelze hodnotit jinak než za 5, ale ne jako ve škole. :)

RMarkéta
RMarkéta
22.04.2022 5 z 5

Bezva výplach mozku. Taková milá odpočinková jednohubka. Smála jsem se tak, až mi z toho vyhrkly slzy. Pak mi lehce zatrnulo, protože bych se tam taky mohla najít. Pohybuju se na Smíchově, Andělu, přilehlém okolí a i trochu na Vinohradech. Samozřejmě metrem a tramvají. Tam některé rozhovory vážně stojí za to. Nejvíce mě bavily bezprostřední dětské hlášky. Ty se nedají vymyslet. Mluvidla jsou prostě nebezpečná zbraň, na kterou bohužel neexistuje zbrojí pas. :-)

dlabikk
dlabikk
24.03.2022 4 z 5

Bavilo .... záchodové čtení, přečteno zatím 2x :o)

adelach
adelach
11.11.2020 5 z 5

Vtipné ale krátké :)

svanta
svanta
18.09.2020 5 z 5

Já se teda pobavila. ideální knížka na záchod:)

DominaCZ
DominaCZ
22.07.2020 1 z 5

Většina věcí je až kýčoidní a působí smyšleně a uvedena konkrétně bych si teda nepřála být, to by tam být nemuselo. To je doufám dobrovolné. Jinak - smysl "knihy" ? Vydávat jakože hlášky z ulice?
Statusy rozchodů z instáče vás štvaly, tohle žerete,,,zvláštní měřítko no.

vlkove
vlkove
17.03.2020 4 z 5

Super projekt, který pomáhá na správných místech. Občas jsem se opravdu od srdce zasmála.

kudrdlinka
kudrdlinka
30.12.2019 5 z 5

Knížka mě opravdu pobavila :) u některých příhod jsem se smála nahlas, prostě jak se říká "to nevymyslíš".
Jinak oceňuji celkově tento počin Klubu srdcařů, stejně jako Srdcaře na cestách - můžu jen doporučit.

Jirinamac
Jirinamac
16.07.2019 5 z 5

Knížku jsem dostala k narozeninám, sama bych si jí asi nekoupila. Ale jsem ráda, že jí vlastním. Moc jsem se u ní pobavila. Rychle přečteno a dobré na odpočinek. Při blbé náladě v ní asi budu občas listovat. Jsem ráda, že koupí knížky je podpořena i dobrá činnost :-)

Milky92
Milky92
18.02.2019 5 z 5

Rychle přečtena zabavna kniha ;)

ronave
ronave
11.02.2019 4 z 5

Když jsem si přečetla, že se jedná o příběhy z Facebooku tak jsem se zděsila - nejsem jeho příznivce.
Ale zážitky byly vtipné, krátké, moc pěkné a rychle se knížka četla.

locin
locin
28.01.2019 3 z 5

Kniha ideální k malému dítěti, protože s celými knihami teď trochu bojuju. Ale tady jeden dva příběh a ještě se příjemně pobavím :)

xxtom
xxtom
02.01.2019 5 z 5

Knížka krátkých historek ze života. Mockrát jsem se od srdce zasmál. Takovéhle věci člověk opravdu nevymyslí :)

KSarlota
KSarlota
01.01.2019 5 z 5

Nejlepsi vtipy pise zivot sam

knihovniceLucka
knihovniceLucka
17.12.2018 5 z 5

Chválihodný počin! U hodně příhod jsem se smála nahlas! Doporučuji pro zvednutí nálady.

inkara
inkara
06.12.2018 5 z 5

Je to milé čtení, doufám, že po nějaké době (až se nasbírají nové skvělé rozhovory) vyjde pokračování :)

msjadepaton
msjadepaton
21.10.2018 5 z 5

Obvykle mám s podobnými facebookovými a blogovými výtahy ten problém, že kvalita jednotlivých příspěvků kolísá a často mi třeba i polovina přijde hrozně slabá, jako by autor neměl dost opravdu vtipných příspěvků a tak to vycpal vatou. U téhle knihy se mi to ale nestalo. Co stránka, to perla.
Normálně si vypisuji citace nebo pasáže z knih, které se mi líbily nebo mi připadaly vtipné. Tuhle knihu bych musela opsat celou. Hodí se i výborně jako dárek. Už nemusím přemýšlet, co dostane táta k Vánocům.
Děkuji za značné prodloužení života :).

Srni
Srni
20.10.2018 5 z 5

Jedním slovem skvělé!!! Pobavila jsem se, u některých historek i dojala. Víc takových knih, navíc je to pro dobrou věc :-)

saez
saez
27.09.2018 5 z 5

Kniha která rozesměje, potěší, rozněžní, pobaví a pomáhá dobré věci. Patří k těm, ke kterým se budete vracet. Díky Srdcaři :-)