Odporné dětství a příšerní rodiče

Odporné dětství a příšerní rodiče https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84746/desne-ceske-dejiny-odporne-detstvi-a-priserni-rodice-84746.jpg 4 13 4

Štve vás vaše otravné dětství a vaši nudní rodiče? Myslíte si, že horší už to být nemůže? Jste si jistí, že by se vám bez rodičů a jejich věčného poučování žilo líp? Zkuste zodpovědět následující otázky: Chtěli vás rodiče někdy zapřáhnout do pluhu místo tažného vola, půjčit věřiteli, abyste odpracovali jejich dluhy, nebo obětovat bohům? Nechtěli?! Tak vidíte! V dřívějších dobách bývalo dětství daleko těžší. A v této knížce si můžete přečíst, jak žily děti v pravěku, ve středověku nebo v 19. století, jak na tom byli Němcová, Neruda, Smetana či Masaryk. Neváhejte a změňte svůj nudný život - rodiče budou poslouchat vás.... celý text

Kikulka97
16.06.2021 3 z 5

Ale buďme upřímní - nápad této knížky je super! Jedinou nevýhodou je sestupná tendence záživnosti, kterou tato knížka rozohodně diponuje. Perfektní oddechovka pro nenáročné nadšence do historie ;)

Liliana2006
05.04.2018 5 z 5

OPRAVDU SUPER KNIHA !!!

Blančitos
24.02.2015 3 z 5

Děsivé dějiny mám ráda, ale ty v podání Terryho Dearyho jsou zkrátka o něco lepší.

PanKérka
31.10.2011 5 z 5

Dost dobré. Miluju podání děsivých dějin :)

2010  77%Strašná škola a hrozní učitelé
2009  72%Nebohé čarodějnice a boží inkvizitoři
2011  77%Odporné dětství a příšerní rodiče

Kniha Odporné dětství a příšerní rodiče je v