Odpískáno

Odpískáno https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101861/odpiskano-101861.jpg 4 14 3

Autobiografie známého fotbalového reprezentanta Německé spolkové republiky, která svou otevřeností vzbudila velký ohlas a v zahraničí dosáhla rekordních nákladů. Dlouholetý brankář reprezentačního mužstva ve své knize odhaluje praktiky a zákulisí profesionálního fotbalu - ale současně se vyznává z lásky k tomuto sportu, kterému zaslíbil většinu života a zůstal mu věrný i po vyloučení z reprezentace a propuštění z klubu... celý text

Literatura naučná , Sport

Vydáno: , Olympia

Anpfiff , 1987

Kabuky
29.05.2022 5 z 5

Zajímavá autobiografie.

RoBertino27
15.03.2021 3 z 5

Jako člověk ještě zdaleka ne postižený bulvárem jsem s ohledem na synopse "třaskavého" odhalení Haralda "Toniho" Schumachera čekal mnoho zajímavého - asi nejlepší kapitola je hned ta úvodní týkající se kontroverzního momentu v semifinále MS 1982, kdy brankář "odstřelil" soupeřova útočníka Batistona. Další pasáže jsou bezesporu zajímavé, ale je na nich příliš znát, že jsou určeny německým fanouškům.

Bránolog
06.02.2012 5 z 5

Tak trochu životopis, tak trochu sonda do zákulisí fotbalu. Čtivé, poučné, kontroverzní.

životopisy, biografie brankáři fotbalisté

Autorovy knížky