Odkud přicházejí děti?

Odkud přicházejí děti? https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335821/bmid_odkud-prichazeji-deti-prvni-otazky--htv-335821.jpg 3 8 3

Myslíš si ještě, že děti nosí čáp nebo vrána? Tak to přece vůbec není! Čeká tvoje maminka miminko a ty se těšíš na malého brášku nebo sestřičku? A chtěl by ses mezitím dozvědět něco o tom, jak taková miminka v bříšku rostou, jak se tam dostala, co tam dělají a za jak dlouho se narodí? V této knížce plné otázek a odpovědí se dozvíš vše o tom, jak taková miminka přicházejí na svět. A ne jen ta lidská! I malá zvířátka, co se teprve narodí nebo vylíhnout, rostou v bříšku své maminky, případně ve vejcích. Bohaté ilustrace a jasné popisky ti umožní porovnat, v čem se lidská a zvířecí mláďata liší a v čem jsou si naopak podobná. Zajímá tě, jak je to v přírodě zařízeno? Odpovědi na své otázky nalezneš pod odklápěcími okýnky... celý text

Rodina , Pro děti a mládež , Encyklopedie

Vydáno: , Svojtka & Co

Where do babies come from? , 2017

Runkyna
30.09.2020 4 z 5

Ale joo, až na toho jelena :-D Oblíbené téma mláďátek a miminek nezklame dítě okolo 3 let.

Zmiu
01.03.2018

A z malého srnčete bude jednou jelen. :D (To jsem z toho jelen.)

SPimy
17.08.2017 3 z 5

Ze série knížek, která je moc hezky zpracovaná, mě tato trochu zklamala. Téma šlo zpracovat lépe. Citlivěji. Nejsem pro opisy o motýlcích a včeličkách, když je řeč o rozmnožování lidí, ale způsob, jak je to tu napsané, mi nesedl. Může to být ale ne úplně trefným překladem. Přesto povídání o rozmnožování zvířátek je hezké a opět krásné ilustrace.