Eldest

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Druhá kniha trilogie Odkaz Dračích jezdců. Šíří se temnota, přichází beznaděj, vládne zlo ... Pokračování fantasy bestselleru Eragon z pera Christophera Paoliniho opět dobývá svět! Eragon cestuje se Safirou do elfského města Ellesméry, aby podstoupil výcvik v kouzlení a boji, životně důležitých dovednostech Dračího jezdce. Ztrácí jistotu, neví komu může věřit a osud království, v němž temná ruka krále rdousí veškerý vzdor, leží i nadále právě v jeho rukou......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368748/eldest-Y4H-368748.jpeg 4.33332

Odkaz Dračích jezdců / Odkaz Dračích jazdcov 2.

Dobrodružné, Romány, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

Eldest, 2005

Kniha Eldest

APoirot

Trochu lepší než Eragon, ale nejedná se o můj šálek kávy. Milovníkům fantasy, ale doporučuji.

Alnima
06.11.2020

Krásné pokračování 1.dílu.

AnetkaLenka
06.11.2020

Výborné pokračování a super příběh. Eragon se mi hodně líbil a tohle možná ještě víc.

aktijnov
02.11.2020

Zase další kniha, kde si autor připravil konec pro další díl... Občas zajímavé a napínavé pasáže, občas dost nudný popis.

temna.vila
01.10.2020

Pokračování Eragona považuji za stejně zdařilé jako první díl. Tady mi snad jen chyběla jiskřička toho prvního dílu, něčeho nového. Ale děj byl pořád stejně napínavý, svět stále stejně okouzlující.

StarPopcorn
08.09.2020

Druhý díl, stejně kvalitní jako ten první

ydnac
07.09.2020

NEJLEPŠÍ SÉRIE O DRACÍCH !!!!!!!!! :-) DOPORUČUJI :-)

Robie
05.09.2020

Druhý díl Eragona je výborná kniha a i když by se našlo něco na kritiku, bylo by to pouze plýtvání časem, protože Eragon je naprostá klasika!