Odkaz Dračích jazdcov – komplet 4 knihy

Darčekové vydanie všetkých dielov tetralógie Odkaz Dračích jazdcov. Fantasy tetralógia z pera mladého Christophera Paoliniho, ktorý nadchol milióny čitateľov po celom svete. Christopher Paolini začal písať prvý diel ságy, nazvaný Eragon, ako päťnásťročný a vydal ho s prispením rodičov v roku 2002. Všetky štyri diely fantasy ságy Odkaz Dračích jazdcov – Eragon, Eldest, Brisingr a Inheritance sa stali NY Times bestsellermi a následne zaznamenali aj celosvetový úspech. Boli preložené do 49 jazykov sveta. Na začiatku bol Eragon... Na konci je Inheritance. Nie je to tak dávno, čo bol Dračí jazdec Eragon obyčajným chudobným farmárskym chlapcom a jeho dračica Zafira obyčajným modrým kameňom v lese. Teraz však práve od nich závisí osud celej civilizácie. Jazdec a jeho drak došli ďalej, než sa odvážil ktokoľvek iný......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/422066/odkaz-dracich-jazdcov-komplet-4-kni-zc2-422066.jpg 4.881

Odkaz Dračích jezdců / Odkaz Dračích jazdcov

Dobrodružné, Romány, Fantasy
Vydáno, Fragment (SK)

Inheritance Cycle

Kniha Odkaz Dračích jazdcov – komplet 4 knihy

tomas3531

Eragona jsem poprvé začal číst když mi bylo asi 14 a zažehl ve mě lásku k fantasy. Další díly mě nebavily o nic méně a bylo zajímavé sledovat osobnostní vývoj Eragona stejně jako samotného Paoliniho ačkoli mě i celkem mrzelo že Eragon už není ten chlapec co se na začátku vydal za pomstou. Od té doby jsem celou ságu přečetl nejméně pětkrát a vždy mě uchvátila úplně stejně jako předtím. Povinná četba pro každého milovníka fantasy.

Ellis03

Uzasny svět a neuvěřitelně promakany příběh. Pokaždé mě fascinuje jak to autor opravdu všechno do detailu dokázal promyslet a propracovat.

pavlamoravcova

Překrásné vydání, velmi poutavý příběh.. nemohla jsem se odtrhnout! :)

Cleo De Nile

Překrásné vydání, za tu cenu to určitě stojí. Jen si neumím představit, že bych si to koupila v knihkupectví a táhla to pak domů, ještě že existují e-shopy jako jsou megaknihy.
Eragona jsem jako puberťačka milovala (no, milovala jsem spíš Murtagha, mám-li být přesnější :-D), a přišlo mi to jako naprosto vrchol fantasy literatury, jenže to jsem neměla moc s čím srovnávat. Po přečtení Pána prstenu už mi to tak originální a dokonalé nepřijde, ale i tak se jedná o napínavé a skvělé čtení, které vás naprosto vtáhne do děje. Safira i ostatní draci jsou úžasní, ti se Paolinimu povedli, a vztah mezi draky a jezdci se mi také líbil.
Jen je škoda, že se spouta lidí nechala odradit filmem.

NarcisSamec

must have, pro každého čtenáře, který má rád tuto serii.

HYPNOS88
22.12.2018

Tak konečně. Tento nádherný sběratelský kousek vlastním. Úžasný vánoční dárek :) Jako obrovský fanoušek světa Alagaesie si toho moc vážím.

Nita17
25.12.2017

Prostě úžasné♥
Celou sérii jsem už měla přečtenou a byla z ní nadšená. Pod vánočním stromečkem mě čekalo tohle luxusní vydání. Úctyhodných 5 kilo podkladu, bezpečně schováno a opečováváno. ;)

Jeanine186
12.09.2017

Nádherné vydání mého oblíbeného díla.