Zběsilost krve

Zběsilost krve https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396652/bmid_zbesilost-krve-DpU-396652.jpg 5 224 38

Odkaz černé dýky série

Upíří aristokrat Peyton se domnívá, že našel dokonalou partnerku – dokud se nezamiluje do jiné. A když jeho ukvapené rozhodnutí v boji s nepřítelem ohrozí život jiné cvičenky, musí se Peyton smířit s myšlenkou, že jeho budoucnost i srdce patří ve skutečnosti té druhé. Novo má jakožto žena ve výcvikovém programu Bratrstva černé dýky pocit, že je nezbytné stále se přede všemi prosazovat – a nestojí o rozptylování v podobě lásky. Když se ale ukáže, že Peyton zdaleka není jen bohatý playboy, musí se konečně vyrovnat s tragédií, která ji zlomila na duši a uzavřela ji před láskou. Zatímco ti dva zápolí s Novinou minulostí a Peytonovou přítomností, musí se i jiný pár potýkat s erotickým vztahem, který je bezprecedentní – a možná i skandální. Saxton, který utrpěl zklamání v lásce, v sobě nalézá hlubokou náklonnost k Ruhnovi, novému členu domácnosti. Bude však i druhý muž ochotný zabývat se jejich vztahem? Nebo uzavře svou mysl i srdce před tím, co může být pravá láska… a připraví tím Saxtona o všechno?... celý text

Literatura světová Horory Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Blood Fury , 2018

4642
17.02.2023 5 z 5

Tohle byl skvělý díl. Pustila jsem se do něj, hlavně kvůli Saxtonovi a Ruhnovi a moc jsem si jejich příběh užila:-).

petraj30
15.11.2022 5 z 5

Prozatím nejlepší i nejemotivnější díl. I když jsem celé sérii nedávala moc šancí, celkem pěkně se vyvedla. Byla jsem hlavně ovlivněná celým Bratrstvem a nevěděla jsem, že tohle jsou jen další podtituly.
Moc se mi líbí, jak se všichni účastníci výcviku mění. Teď zabodoval Peyton. Jeho proměna byla očividná a hlavně potřebná. U Novo nebyly žádně nápovědy, co ji trápí. O to víc bylo zajímavější a smutné zjištění.
Zbývá mi poslední díl a už teď mi začínají scházet všichni cvičenci i Bratrstvo.

lenka7767
10.11.2022 4 z 5

Tenhle díl se mi líbil že všech nejvíc.

Domča153
27.11.2021

Jsem jediná koho Romina zajímá víc do hloubky ? O co s ní přesně šlo/co na sebe prozradila ?

Knížka mi přijde taková trochu osekaná. Jak kdyby toho bylo hrozně moc co říct a nebyl prostor. Z ničeho nic postavy v jednom místě skončili a objevili se jinde… bez jakéhokoliv přechodu.. skončila debata a bum jsou jinde a jde uz o jiný děj. Nebo s někým mluvili a ten rozhovor v knížce vůbec nebyl pouze byla pak zmínka že si promluvili a cca o co šlo…

Knížka je jako vždy dobrá jen mi to přijde trochu nedotažené v některých místech.

Heri76
26.08.2021 4 z 5

Tak tenhle díl řadím k těm lepším, možná nejlepším v řadě Odkazu. Peyton a Novo to taky neměli na přímé linii a jejich hledání se a nalezení přicházelo po spletitých cestičkách. A mně se to líbilo. Minulost Novo byla něco nového a překvapivého a Peyton už není bohatý rozmazlený blbeček, ale chápající a zamilovaný. Dospěl.
Navíc mě opravdu baví, ty jeho hlášky jsou vymazlené a zábavné. Někdy jsem se uchechtla i nahlas.
Druhá linka knihy, vztah Saxtona a Ruhna knihu pěkně doplnila. Konečně je ten kluk taky šťastný.

Grohlinka
25.05.2021 3 z 5

Po delší době jsem zase dostala chuť na příběh o Bratrstvu a dostala jsem přesně to, co jsem chtěla. Setkala jsem se se všemi svými oblíbenci z předchozích dílů. Pokud máte chuť na oddechovou romantickou upířinu, směle do toho. J. R. Ward opět nezklamala.

Karoli282
29.04.2021 5 z 5

Na tenhle díl jsem se těšila hlavně kvůli Saxtonovi. Klidně bych uvítala, kdyby o něm a Ruhnovi byla celá kniha. Ale i příběh Peytona s Novou se mi líbil. Všem doporučuji.

MonaLisa42
24.10.2020 5 z 5

To je prostě bomba.
Po přečtení série Padlí andělé jsem se vrátila zpět k Bratrstvu a ta změna je skvělá. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Postavy jsou fantastické. Představovat si Saxtona jako bojovníka a ne jenom právníka bylo překvapující a nádherné. Musím přiznat, že číst o Ruhnově minulosti pro mě nebylo lehké. Je skvělé, že tu nakonec nechyběla ani akce a napětí. Peytona a Novo bych někdy nejraději zaškrtila... Peytonův humor je však boží a Novina minulost dojemná.
Děj byl převážně o vztazích a minulosti. Přijde mi, že se toho v knize nakonec moc nestalo, ale i přesto ji nemůžu naprosto nic vytknout. Moc děkuji!!!

cukrovka
16.10.2020 4 z 5

Opět skvělé čtení. Ani mi nevadí, že převládá romantika nad akčností. Autorka se nevyhýbá ani tématu homosexuálních vztahů což příběhy ozvláštňuje.

mimi55
27.06.2020 5 z 5

Skvělé čtení.

Dandulka
22.06.2020 5 z 5

Tak se mi zdá, že tahle série je lepší než Bratrstvo. Aspoň pro mě. V každém případě je to super čtení, o tom žádná.

Kakatja
16.05.2020 5 z 5

(SPOILER) Další super příběh, čtivé, vtipné!!! Saxton a Ruhn, ach, konečně má Sax lásku. Drsňačka nakonec roztála a Peyton nebyl až takový sr*č, jak se zdál. Nakonec jsem se bála o Ruhna, no u Ward člověk neví. Za mě super.

AKO
15.05.2020 5 z 5

Jízda jako vždy.

narisa
28.04.2020 5 z 5

Tento díl zbožňuju :). Je fakt super. Peyton a Novo jsou skvělý pár :).

Kočičáci
15.03.2020 5 z 5

Další skvělá upířina z mého milovaného Bratrstva. Bylo to hodně sladké, málo krvavé, ale jednoduše úžasné. Ano, přiznávám, je to z velké části kvůli mému oblíbenému Saxtonovi... jenže když oni byli s Rhunem tak zlatí.
Vztah Peytona a Novo se vyvíjel tak trošku přes kopírák, jako u předchozích cvičenců, ale jako celek prostě super.
Jestli z mého hodnocení vyplývá, že k této sérii neumím být ani kapku kritická, tak ANO, JE TO TAK, NEUMÍM :-D

Tereza.Fait
07.02.2020 5 z 5

Zase me to hrozne bavilo a hned jsem to precetla. Ta osudovost je proste ach!

Dellphi
02.02.2020 5 z 5

No musím říct, že mě tahle série fakt bavila. A mnohem více, než některé knihy ze série Bratrstva. Přijde mi lepší to, že jsou tady jen dvě dějové linky. U bratrstva sotva se začtu do příběhu, tak musím přeskočit do jiného a to je pro mě hrozně rušivé. Ale tady to nehrozí. I když je pravda, že příběhy „bratrů“ tj. Butche a Rhadge byly nejlepší. Ale i ostatní byly super. Navíc fakt obdivuji autorku, taková představivost a talent popsat příběh. No prostě jde jí to  Takže hurá do psaní a ať jsou tu další knihy!

NinkaKln
31.01.2020 5 z 5

Nemám co říct,miluji tento žánr...skvělá saga

havrmoni
27.01.2020 5 z 5

Tahle dvojice byla z těch mlaďochů asi nejlepší. Ale nebýt Saxtona a Ruhna a vůbec Bratrstva, tak to byl opět jen sladký romantický příběh. Jeden z vyšší a druhý z nižší vrstvy a nějaké to nedorozumnění a nevyřešená minulost.

LucijeT
08.12.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Hrozně se mi líbí jak autorka dává do příběhů i gaye, je to jiné, nevšední a zajímavé, jejich láska je prostě krásná. A i Payeton si u mě získal sympatie...