Odhalujeme Putinovy lži - to nej z tiskové agentury Fejk Ňůs

Odhalujeme Putinovy lži - to nej z tiskové agentury Fejk Ňůs https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414230/bmid_chysta-se-odhalujeme-putinovy-lzi-t-3Ep-414230.jpg 4 37 26

Svět tiskové agentury Fejk ňůs se jeví absurdním, bláznivým a leckdy jen stěží uvěřitelným. Většina z vybraných přibližně 100 domácích i zahraničních zpráv, které jsou součástí této knihy, má svůj reálný základ. Autor pouze pozměnil hlavní aktéry a dovedl celou situaci ještě víc ad absurdum. Nedílnou součástí každé zprávy je osobitý vklad reportérů tiskové agentury Fejk ňůs Jakuba Undy a Anji Al-Shaabatové. Zmiňovaní reportéři svorně bojují za lepší svět, kde nebudou provádět své "špinavé rejdy" euroskeptici, kritici migrace, tvrdošíjní zastánci klasického rodinného uspořádání a v neposlední řadě "agenti Putina", kteří jsou podle dvou výše zmíněných reportérů doslova všude. Jejich urputnost a snaha čtenáře pobaví nekorektním humorem a snad je i přiměje k zamyšlení. S předmluvou Ladislava Jakla.... celý text

NovoCZ
30.07.2020 5 z 5

Skvělá satira, nedivím se že Sluníčkům z ní praskají cevky...

mira7464
30.07.2020 5 z 5

Skvěle a zábavně napsaná satira, reagující na pitomosti kolem nás a na jejich, někdy až moc namyšlené původce těch pitomostí. Rád se ke knížce vracím když se potřebuji odreagovat.

anker

Skvělá, vtipná, moderní...

MiroslavH.
15.07.2020 5 z 5

Hned vidím, že nějaký anonym sem stihl vložit svou srajdu. Škoda, že sem takový hňup nemusí uvádět své pravé jméno, nebo telefon, hned by se vědělo, kdo má dostat Pětadvacet na holou! Připomíná mi to dobu, kdy se elfové (udavači) začali rojit na sociálních sítích, asi jako hejno vzteklých sršňů, kteří napřed jen zlověstně bzučí, dřív než zaútočí. Když své jedy vypustili, naivně jsem jim napsal, proč odsuzují něco, co je neškodné (obrázek přírodní meteostanice s provázkem). Udivilo mě, že nikdy neodepisovali. Protože útočili na obrázky a texty, které zcela neškodné byly, ale měly u lidí velký virální úspěch. Až později jsem pochopil, že jim jde o něco jiného: někoho zničit, pošlapat a rozkopat. Jako ten vzteklý Jeníček co chodil do zelí rozdupávat Nanynce košíček.
Oni vám život klidně zničí, protože jsou to mamánkové a o denní chleba se starat nemusejí... cvaká tatínek a maminka. Jo až pojedou ze svého, poznají hořkost takových anonyních "šprýmů" (karma je zdarma). Taky se dá říct, že nadávka od blba potěší, ale kdo má vědět, že ten, co to píše, je blb a ne vážený člověk... A tak se klidně při své příští návštěvě knihkupetví do knihy podívejte sami (ty texty jsou kratinké) a udělejte si svůj vlastní názor. A knihu si třeba i kupte.
A nyní k ní:
Josef Provazník je náš nový český Jaroslav Hašek. O něm jsem taky četl tolik špatných věcí, že nakonec mám všechny jeho knihy (románů i krátkých povídek, které psal na ubrusy od piva). Snad napíše Josef Provazník další díly a ty - jako ty Haškovy povídky - nezestárnou ani po 50 letech! Silně knihu doporučuji, je to takový malý český granát v české kulturní krajině (drahokam i výbušnina)... však uvidíte sami.

lenka7607
10.11.2019 odpad!

Je to opravdu odpad roku 2019. Myslím, že autor by se měl zamyslet nad jinou prací, než je psaní fň knih. Děsivý úpadek.

Kapis
19.09.2019 3 z 5

No, místy opravdu až ad absurdum, ale jak jsem si teď přečetl na hovinkách článek o nějaké hudební skupině pomatenců s názvem Zrní - kteří jsou dětmi Václava Havla (dále jen VH), následníky VH, drží srdce VH nad hlavami a pochodeň VH v ruce, brání ty jediné správné havlo-hodnoty na lavičce VH ve spolupráci s knihovnou VH (jenž sídlí v budově ukradené Bakalou, což samo o sobě mluví za vše), chrání odkaz VH ve svých slušných srdíčcích, živí se jenom guláškem VH s dochucovací kašičkou, humanitárně by hned bombardovali každého, kdo by zapochyboval o božském původu VH a jen se divím že se jejich obskurní kapela nejmenuje přímo Václav Havel a nevím akorát, jestli tak jako on chlastají, kuří a děvkaří - tak až zas tak ad absurdum to opravdu není.

Navíc, když člověk denně čte, co za civilizačně likvidační zvěrstva se nám tu tlačí z toho liberálně demokratického svobodného "Západu," kde zdravý rozum šel už dávno spát jako ta Ovečka, tak je ta přitaženost za vlasy a celkový přestřel situací ve finále celkem v normě. Navíc všechny ty "zprávy" vycházejí z reálného základu, kdy ještě před 15-20 lety by si každý ťukal na čelo, ale Overtonova okna už jsou za tu dobu hodně posunutá (nějaké gender záchodky v Británii pro 87 pohlaví jsou už realitou, ale pro příklad brutálního posuvu Overtonova okna uvedu jiný drobný příklad: Univerzita v Ohiu v těchto dnech prohlásila pedofilii za sexuální orientaci!! Nebude dlouho trvat a tato utlačovaná a diskriminovaná "menšina" bude pochodovat po Praze v Prájdu s šestiletými zfetovanými sexuálními otroky a primátor za Piráty tomu bude tleskat. Čekám, kdy začnou s normalizací nekrofilie).

Občas jsem se i nahlas dost uchechtl a většinu dobu čtení jsem měl na tváři pobavený úsměv. A ano, už podle prvního žluklého komentu (na který má ale autor plné právo a nikdy bych si nedovolil ho nějak mazat nebo hlásit, jak teď dělá kovaný bolševik, udavačský "elf" Kartous, pukající nenávistí ke svobodě slova a názorům vybočujícím z jeho úzce profilovaného tunelu) lze vidět, že autor trefil hřebík na hlavičku (nebo přímo na sluníčko;)?).

Buďme rádi, že tu tu zmíněnou svobodu slova zatím máme a něco takového tu ještě může vycházet, než nám to demokratická liga slušných herců za jediný správný demokratický názor a zkrachovalých politiků za podpory ČT, Člověka v tísni, knihovny Václava Havla Bakaly a ostatních "praporčíků nové totality" zakáže a autora rituálně upálí i s jeho knihami na hranici a vše co nezapadne do jejich nové totality, zcenzurují.

Více takových knížeček!

humoristické povídky humoresky