Odhalte své silné stránky!

Odhalte své silné stránky! https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/315941/bmid_odhalte-sve-silne-stranky-l6Y-315941.png 4 11 3

- Nejste si jistí, v čem jste skutečně silní? - Uvažujete o jiné práci, ale nevíte, která by pro vás byla nejvhodnější? - Rádi byste konečně zjistili, k čemu jste „jako stvoření“ a jak své přednosti nejlépe rozvíjet? Pak je tato kniha přesně pro vás! S její pomocí odhalíte, jaké jsou vaše silné stránky, a následně zjistíte, jak je uplatnit v práci i soukromí a jaké povolání je pro vás to pravé. Ať už si teprve vybíráte svou profesi, nebo uvažujete o změně zaměstnání či o podnikání, tato knížka bude vaším nejlepším rádcem. Čtivá a srozumitelná publikace je plná rad a praktických tipů. Je v ní detailně popsáno celkem 50 silných stránek. Díky komplexnímu testu zjistíte, jaká z mnoha kombinací silných stran sedí právě vám, jak tyto své stránky dále rozvíjet či jaká povolání jsou vám šitá na míru. Poznejte své silné stránky a využívejte je každý den!... celý text

Osobní rozvoj a styl , Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Grada

Was sind meine Stärken?: Entdecke, was in dir steckt (Dein Erfolg) , 2016

mariva
16.01.2018 4 z 5

Závěrečný test pomůže odhalit, jaký jste typ, jednotlivé charakteristiky jsou dobře popsány.

maygirl
04.03.2017 4 z 5

Ze začátku jsem byla k testu poněkud skeptická, nicméně výsledek opravdu sedí, řekla bych a popisy jednotlivých tipů jsou zjímavé a myslím, že se hodí nejen do profesního života.

Zdeněk69
30.01.2017 5 z 5

Test má sice pouhých 50 otázek, ale byl jsem překvapen přesností výsledku.

Autorovy knížky

Svenja Hofert
německá, 1965
2016  80%Odhalte své silné stránky!

Kniha Odhalte své silné stránky! je v