Odhalte své silné stránky!

- Nejste si jistí, v čem jste skutečně silní? - Uvažujete o jiné práci, ale nevíte, která by pro vás byla nejvhodnější? - Rádi byste konečně zjistili, k čemu jste „jako stvoření“ a jak své přednosti nejlépe rozvíjet? Pak je tato kniha přesně pro vás! S její pomocí odhalíte, jaké jsou vaše silné stránky, a následně zjistíte, jak je uplatnit v práci i soukromí a jaké povolání je pro vás to pravé. Ať už si teprve vybíráte svou profesi, nebo uvažujete o změně zaměstnání či o podnikání, tato knížka bude vaším nejlepším rádcem. Čtivá a srozumitelná publikace je plná rad a praktických tipů. Je v ní detailně popsáno celkem 50 silných stránek. Díky komplexnímu testu zjistíte, jaká z mnoha kombinací silných stran sedí právě vám, jak tyto své stránky dále rozvíjet či jaká povolání jsou vám šitá na míru. Poznejte své silné stránky a využívejte je každý den!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/315941/odhalte-sve-silne-stranky-l6Y-315941.png 4.25
Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Grada

Was sind meine Stärken?: Entdecke, was in dir steckt (Dein Erfolg) (2016)

Kniha Odhalte své silné stránky!

mariva
16.01.2018

Závěrečný test pomůže odhalit, jaký jste typ, jednotlivé charakteristiky jsou dobře popsány.

maygirl
04.03.2017

Ze začátku jsem byla k testu poněkud skeptická, nicméně výsledek opravdu sedí, řekla bych a popisy jednotlivých tipů jsou zjímavé a myslím, že se hodí nejen do profesního života.

Zdeněk69
30.01.2017

Test má sice pouhých 50 otázek, ale byl jsem překvapen přesností výsledku.

Autor knihy

Svenja Hofert
německá, 1965

Kniha Odhalte své silné stránky! je: