Odhalení

Odhalení https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211552/mid_odhaleni-211552.jpg 4 4 3

Tato kniha je pozvánkou k odhalení sebe samé. Je výzvou k návratu do podstaty našeho bytí, umně protkanou příběhy, při nichž se vám duše bude chvět radostí z opětovného poznávání vlastní podstaty. Duchovní cesta Meggan Wattersonové, napsaná citlivým srdcem a s naprostou oddaností pravdě, vás bude inspirovat k nalezení pravdivého hlasu vlastní duše a k jeho následování. Je to knížka o životní proměně. Promlouvá k Božské duši, která přebývá v každé ženě a osvěží vás jako jarní déšť na poušti. Odhalení je léčení, vyprávění, vzpomínání… a dotýká se mnoha věcí, které se bojíme říkat nahlas. Řečeno ve zkratce, Odhalení je návod, jak znovu objevit svou duši.... celý text

Varvara
04.04.2022 5 z 5

Tohle byla nečekaná perla. Téměř náhodná objednávka. A kniha mě oslovila na hlubších úrovních, slovy to těžko zachytit.

sira
25.01.2018 5 z 5

Úchvatná kniha, která nám pomáhá nalézt svou osobní cestu sami k sobě a k posvátnému ženství.

RenataP
29.11.2014

tohle mě z knihy naprosto dostalo...

„Ode dne, kdy jsem měla sen o Kálí, se pro mě červená barva stala více než jen barvou. Nyní je pro mě zatížena více významy. Představuje posvátnost těla, zrození a sexualitu. Představuje štědrost zlomeného a otevřeného srdce, které vyzařuje neochvějnou lásku, tryskající ven jako voda z požárního hydrantu. Červená barva představuje ten druh lásky, které dosahuje do míst, kde jsme nejvíce zraněné a nejzranitelnější. Červená je barva pláště Marie Magdalény, jazyka bohyně Kálí i menstruačního stanu Díny, zmiňované v Tóře. Sen o Kálí způsobil, že se červená pro mě stala posvátnou připomínkou pravdy, ke které jsem konvertovala.“