Odemykání dětského potenciálu

Knižní zpracování kurzů a seminářů pro rodiče, děti a studenty, které vedou světově uznávaný kouč Jan Mühlfeit spolu s lektorkou Katkou Novotnou, vám pomůže pochopit, v čem vaše děti vynikají. Odhalíte, proč je důležité pomoct dětem objevit skryté talenty a jak je můžete z pozice rodičů podpořit v rozvíjení jejich silných stránek, aby je začali efektivně využívat. V životě, ve studiu a později i v práci....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/386203/odemykani-detskeho-potencialu-0Cj-386203.jpg 4.510
Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika, Rodina
Vydáno:, BizBooks

Kniha Odemykání dětského potenciálu

SuperSojka

Syntéza koučinku, montessori a respektujícího přístupu. Nic závratně objevného, ale vše podstatné je zajímavě poskládáno dohromady. Zároveň se člověk při čtení může zamyslet i nad svým prokoučovaným životem. ;-) Pěkná knížka pro rodiče.

EvaEmma
26.12.2018

Knihu jsem přelouskala za dopoledne. Spíše bych ji doporučila rodičům malých dětí.

Bustedka
21.12.2018

Čekala jsem, že to zas budou nějaké plané kecy, ale opak pravdou. Knihu mám v elektronické verzi a jsem rozhodlá dokoupit i tu knižní. Protože je to dílo, ke kterému se člověk může vracet.
Moc oceňuji vědecký přístup lidky podaný, plno příkladů, které lze s dětmi dělat a hlavně moudra, která by se měla tesat do kamene. V mnohém mi přístup k dětem připomínal Aha rodičovství. Takže pro ty, kdo souzní s touto formou výchovy je tahle kniha ideální

Autoři knihy

Jan Mühlfeit