Oddělené ložnice

Oddělené ložnice https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33715/oddelene-loznice.jpg 4 105 27

Svatba Claye Forrestera a Catheriny Andersonové byla jako pohádka. Jenže všechno, co s ní souviselo, byl podvod... Milostný román líčí příběh dívky Catheriny a mladého právníka Claye, jejich zpočátku formální sňatek a postupné sbližování.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Separate Beds , 1985

lenkaabooks
19.08.2023 3 z 5

Sáhla jsem do vlastní knihovny, kde čekala cca 15 let, až na ní přijde řada. Přečetla a pošlu dál. Od první stránky tušíte jak vše dopadne.

Beheregis
30.05.2023 4 z 5

Je to dobré, hlavní hrdinka si ze svého dětství nese chmury, které musí překonat, velmi mě překvapila změna její osobnosti na konci knížky. Celkově vztah hlavních hrdinů je velmi bojovný občas. Jinak se mi to ale moc líbilo. Jen se mohli trochu rychleji dohodnout.

11.02.2023 5 z 5

Protože jsem našla ve své knihovně jen tuhle jedinou knížku, která má v názvu jméno místnosti a abych si splnila výzvu,tak jsem si jí přečetla znovu. A zrovna jsem i takovou oddechovku potřebovala.

LilianaFalcon
22.02.2021 4 z 5

Na to, že je to román ve stylu spíše pro starší generace, to vlastně nebylo vůbec špatné.
Catherin mě většinu doby štvala, ale co se dá čekat od 19 leté zbouchnuté puberťačky, že?
Škoda jen, že to bylo tak rozvleklé a vedlejší postavy tam nedostaly více prostoru.

laura
05.10.2020 1 z 5

Nuda a zklamání.

Od příběhu jsem nejspíš očekávala něco úplně jiného. Hrozně dlouho jsem se jím prokousávala a na konci jsem cítila spíš úlevu - jo, mám to za sebou.

Příliš zdlouhavé, ničím extra zajímavé. Ke knize se už určitě nevrátím...

ariel platto
06.07.2020 4 z 5

Knihu jsem začala číst a děj, ještě kousek za půlku, mě nechtěl pustit. Ale poslední třetina už mě nebavila. Byla jsem už doslova flustrovaná.

preny
22.02.2019 3 z 5

Kniha nebyla špatná,ale čekala jsem od příběhu víc, prostě slušný začátek, ale pak mě to moc nebavilo,čekala jsem,že to bude mít lepší grády.

AniDi
04.02.2019 3 z 5

Hezký příběh

Evaho73
01.09.2018 3 z 5

Od La Vyrle Spencer sa mi viacej páčia historické romány, hoci aj toto spracovanie o novodobej popoluške malo svoje kúzlo.
Nesedel mi však preklad knihy, ktorý trochu ubral na celkovej kvalite.
Inak v osemdesiatych rokoch toto musel byť trhák medzi podobnými žánrami a celkom s pobavením som si čítala o nedávnej dobe bez mobilov, internetu, sociálnych sieti...kedy mali ľudia k sebe predsa o čosi bližšie ako je tomu dnes.

23.06.2018 5 z 5

Už jsem to kdysi četla,ale vůbec nelituju,že jsem si to zopakovala. Bezva romantika.

Adissek
29.11.2017 5 z 5

Knihu si přečtu 100 % znovu

bezzink
12.08.2017 2 z 5

Toto me uplne minulo...Vubec mi nedavalo smysl jednani postav...Bohuzel

DUNIKO
27.04.2017 5 z 5

Bylo to krásné citlivé romantické.Moc se mi líbilo jak ta jeho nová přítelkyně řekla že můžu soupeřit s Catherinou ale s maličkou dcerkou ne.

aduska1991
21.02.2017 5 z 5

super kniha, přečtená již 3x :))

alzbeta4340
17.09.2016 5 z 5

Velmi dobře napsaný romantický příběh - čtení bylo potěšení.

Theia83
23.08.2016 5 z 5

Jedna z najlepších kníh aké som kedy čítala. Príbeh je pekný, miestami dojímavý..nevedela som sa od nej odtrhnúť a stále sa k nej rada vraciam aj keď ju už poznám celú.

jluky
24.05.2016 4 z 5

Krásna romantika.....Dojímavý príbeh....

edith79
11.05.2016 4 z 5

I když nejsem zrovna na tenhle druh literatury, tato knížka se mi líbila. Už je to nějaký pátek co jsem ji četla, ale pořád si docela dobře pamatuju děj a vím, že mě moc bavila a i trochu dojímala.

22.04.2016 5 z 5

Pěkný příbeh,který vám nedovolí odložit knížku,dokud nejste na konci.

Maria11
31.08.2015 5 z 5

Velmi kvalitně napsané! Nádherný příběh,který mě inspiroval k vlastní k knize,kterou jsem napsala.