Oddané sestry

Oddané sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25656/bmid_oddane-sestry-V7S-25656.PNG 4 37 8

Oddané sestry zachycují osudy dvou generací. Méně talentovaná a neúspěšná Dolly zničí kariéru své sestry, slavné herečky Eve, a poznamená osudy jejich dcer - Annie a Laurel. Obě sestry se po matčině sebevraždě vinou otcovy neschopnosti a nemorálnosti ocitnou na ulici. Starší Annie je odhodlána vzít osud do vlastních rukou a je ochotna pro mladší něžnou Laurel udělat cokoliv. Laurel podobající se Alence v kraji divů není až natolik křehká, jak se na první pohled zdá. Doposud vždy kráčela ve stopách Annie, ale najednou se objeví člověk, kterého miluje víc než svou sestru, a zjistí, že právě ona je její sokyní...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Such Devoted Sisters , 1988

bookcase
01.07.2022 4 z 5

Poprvé jsem ji četla někdy ke konci devadesátek, v paměti mi utkvěly popisy čokoládových dobrot a erotické scény :). Teď po druhém čtení jsem si ji užila mnohem víc, příběh o lásce, rodinných poutech a čokoládě je nadčasový. Klidně by dnes mohla vyjít znovu.

niknikita
03.12.2020 5 z 5

Tohle je přesně ten příběh, ke kterému se ráda vracím... možná proto, že jsem ve svém životě postrádala sestru, ale hlavně proto, jak krásně se čte.
Jednoduché, bez přetvářky a živočišné.
Vždycky si to vychutnám do posledního písmenka

HanaP.
11.09.2016 5 z 5

Velmi čtivá knížka, četla jsem ji několikrát.

Liana
10.04.2014 5 z 5

Je to jedna z mojich najobľúbenejších kníh. Od tejto autorky je to zatiaľ jediná kniha, ktorú som čítala, ale chystám sa v budúcnosti aj na ďalšie jej tituly. Kvalitná kniha, kde sa autorka okrem príbehu venuje aj perfektnej charakteristike postáv ako aj ich okoliu, takže som si túto knihu naozaj do sýtosti vychutnala.

niknikita
05.02.2014 5 z 5

Patří k těm knihám, které jsem si po prvním přečtení musela pořídit do své knihovničky.

KattyV.
13.12.2013 5 z 5

Krásná kniha, četla jsem ji asi třikrát.

kika 13
20.01.2013 2 z 5

Pohodvá knížka a napínavá.

Miila
06.05.2012 5 z 5

Už je to dlouho, co jsem tuhle knihu četla, rozhodně jsem byla teenager, ale vím, že na mě hodně zapůsobila, už si ale bohužel nepamatuju proč.

pro ženy čokoláda sestry

Eileen Goudge